ریموت درب برقی-ریموت جک برقی پارکینگ – ریموت کرکره برقی

ریموت درب برقی-ریموت جک برقی پارکینگ – ریموت کرکره برقی

ریموت درب برقی-ریموت جک برقی پارکینگ – ریموت کرکره برقی

در این پست قصد داریم درباره ریموت انواع درب برقی – درب اتوماتیک ریموت درب برقی-ریموت جک برقی پارکینگ – ریموت کرکره برقی اطلاعاتی خدمت شما عزیزان ارائه کنیم .

تقریبا بیشتر شرکت های درب اتوماتیک که اقدام به ارائه محصولی از این خانواده انجام داده اند از ریموت منحصر به فردی استفاده کرده اند که باعث تمایز آن شرکت و ملزم کردن مشتریان به استفاده از ریموت آنان نموده است.

بنابراین تهیه ریموت متناسب با هر برند درب اتوماتیک الزامی است که باید مشتریان به آن دقت نمایند.

البته با توجه به اینکه برخی از شرکت و برندها به صورت مقطعی اقدام به تولید نموده اند و بعداز مدتی از تولید محصول صرف نظر نموده اند در نتیجه قطعات یدکی و ریموت های محصول در بازار یافت نمی شود و در اینجا باید از ریموت های جایگزین استفاده نمود .

در مورد ریموت های جایگزین دو راهکار وجود دارد :

1- استفاده از ریموت های بلوتوثی که بدون مراجعه در محل درب اتوماتیک می توان با داشتن ریموت درب اتوماتیک و کپی فرکانس کاری ریموت ، ریموت را کپی و تحویل مشتری داد که البته از لحاظ امنیتی این اقدام امتیاز پایین خواهد داشت.

2- راه حل دوم استفاده از دستگاه های تک رله – سه رله می باشد که با اتصال به قسمت کلید مرکز کنترل درب ، امکان ارتباط از طریق ریموت جدید برقرار خواهد شد . این محصول از لحاظ امنیتی ، مطمئن تر می باشد و امکان استفاده همزمان از چندین درب اتوماتیک را برای مشتری میسر می سازد . همچنین در صورتی که مشکلاتی از قبیل کاهش برد ریموت و مشکل در برقرار ارتباط ریموت با مرکز کنترل وجود داشت می توان از این دستگاه استفاده نمود و همچنین نمونه هایی که ضدنویز و فرکانس کاری خاصی دارند نیز تولید شده است که در موارد خاص می توان از آن دستگاه ها استفاده نمود.

نصب دستگاه سه رله باید توسط متخصص درب اتوماتیک انجام گیرد چون در صورت اشتباه در اتصال ممکن است مشکلی در مرکز کنترل درب اتوماتیک بوجود اید که در برخی موارد هزینه قابل توجهی در پی دارد. 

در پایان برخی برندهای درب اتوماتیک را با هم بررسی میکنیم : 

بتا – سایلکس – درپا –  محک – فک faac – تابا – الدو – پروتکو proteco – فراز – سیماران – زومر – بی اف تی bft – نایس nice – یال – لایف life – ویتو کالیپسو v2 – النا – فادینی fadini – بنینکا beninca – کامه came – کوچی cucci  – جنیوس genius – راجر roger – سامفی somfy – یوروماتیک – dea- کینگ – تائوtau- اپریماتیک – لابل – سسامو – انواع موتور ساید کرکره برقی – انواع چهارکانال و فول کانال

ریموت درب برقی-ریموت جک برقی پارکینگ – ریموت کرکره برقی

پخش و ارائه انواع یراق و متعلقات کرکره های برقی – کرکره اتوماتیک شامل صفحه پلیت رگلاژی انواع موتور توبولار و ساید – یاتاقان بلبرینگ انواع شفت و موتور – اندکب مخصوص لوله 7-9-11 تفلون یا اورتانول مخصوص انواع موتور و لوله 7-8-9-11 

جاقفلی درجه یک ابکاری شده کرکره – کپس انواع تیغه های ساده قوس دار تخت 6-8-10 سانت

مویی درجه یک جهت جلوگیری از سایش تیغه در ریل آهنی و الومینیومی 

یراق کرکره برقی

در فیلم آموزش تنظیم ریموت کرکره برقی – کرکره رولاپ – کرکره اتوماتیک نشان داده شده است 

در صورت تمایل از سایر مقالات و آموزش ها – محصولات ما دیدن فرمایید 

ترانس ایفون ریموتی – منبع تغذیه ریموت دار

توسط | 11th مارس, 2019|دسته بندی: قطعات درب اتوماتيك|

ترانس ایفون ریموتی - منبع تغذیه ریموت دار [...]

دیدگاه‌ها برای ترانس ایفون ریموتی – منبع تغذیه ریموت دار بسته هستند

درب اتوماتیک کرکره زیرسقفی – کرکره اتوماتیک سکشنال در مشهد

توسط | 15th فوریه, 2019|دسته بندی: کرکره اتوماتیک كركره برقي رولاپ برقي|

درب اتوماتیک کرکره زیرسقفی - کرکره اتوماتیک سکشنال در [...]

دیدگاه‌ها برای درب اتوماتیک کرکره زیرسقفی – کرکره اتوماتیک سکشنال در مشهد بسته هستند

طراحی – ساخت و تولید – اجرا درب آهنی فلزی پارکینگی حیاطی مشهد

توسط | 12th فوریه, 2019|دسته بندی: جك اتوماتيك پاركينگي كشويي ريلي بازويي, قطعات درب اتوماتيك|

طراحی - ساخت و تولید - اجرا درب آهنی [...]

دیدگاه‌ها برای طراحی – ساخت و تولید – اجرا درب آهنی فلزی پارکینگی حیاطی مشهد بسته هستند
توسط | 2019-03-25T05:14:19+00:00 4th اکتبر, 2018|دسته‌ها: جك اتوماتيك پاركينگي كشويي ريلي بازويي, قطعات درب اتوماتيك, کرکره اتوماتیک كركره برقي رولاپ برقي|دیدگاه‌ها برای ریموت درب برقی-ریموت جک برقی پارکینگ – ریموت کرکره برقی بسته هستند

درباره نویسنده: