شرکت آویژه در

باز شدن خود به خود درب پارکینگ

عملکرد ریموت درب پارکینگ

چرا درب اتوماتیک پارکینگ بدون اینکه ریموت بزنیم باز میشه ؟

باز شدن خود به خود درب پارکینگ به چه دلیل ایجاد می شود ؟

یکی از سوالات پرتکرار در موارد خدماتی درب پارکینگ مربوط به مدارفرمان یا مرکز کنترل جک درب برقی پارکینگی می باشد. مورد بازشدن خود به خود درب پارکینگی می تواند عوامل مختلفی داشته باشد که بهتر است توسط یک متخصص انجام گیرد. در این مقاله قصد داریم راهکارهای مختلفی را در جهت حل این مشکل در اختیار شما قرار دهیم.

راهکار رفع خرابی بازشدن خود به خود جک درب برقی پارکینگی

در این قسمت چند راهکار ساده را به شما پیشنهاد میکنیم تا بتوانید این مشکل را رفع نمایید.

  • در صورتی که توانایی بررسی و حل این مشکل را ندارید بهتر است تا زمان رسیدن کارشناس ، برق سیستم را قطع نمایید تا مشکلی از لحاظ امنیت برای شما ایجاد نگردد.
  • یکی از مشکلات ممکن است از گیرنده مدار فرمان باشد که در بسیاری موارد با ریست کردن حافظه گیرنده این مشکل برطرف می شود به دلیل اینکه عملیات ریست کردن حافظه هر درب پارکینگ متفاوت می باشد نمی توان حالت کلی برای انجام این کار معرفی کرد.
  • در صورتی که با ریست کردن حافظه گیرنده درب پارکینگ ، مشکل برطرف نشد بهتر است گیرنده مدار فرمان از روی مدار فرمان باز شود و با گیرنده دیگری تعویض گردد .

آنچه نیاز هست راجب تعمیر جک درب پارکینگ بدانید

  • همچنین شما می توانید از گیرنده هایی مثل سه رله یا چند رله هایی که در بازار وجود دارد به عنوان جایگزین گیرنده اصلی استفاده نمایید فقط باید دقت کنید که از یک گیرنده مناسب در بازه فرکانسی ریموت های خود بهره ببرید در غیر این صورت باید ریموت های خود را تعویض کنید.
  • در برخی موارد نیز به دلیل وجود نویز زیاد در منطقه باید از گیرنده های خاص و صنعتی ضد نویز که در بازه فرکانسی متفاوتی کار می کنند استفاده نمایید .

نتیجه گیری

در پایان امیدواریم که با ارائه این راهکارها مشکل شما حل گردد در صورتی که همچنان دچار مشکل بودید از یک کارشناس متخصص بهره ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا