شرکت آویژه در

جک درب پارکینگ هیدرولیک

جک درب پارکینگ هیدرولیک

جک درب پارکینگ هیدرولیک چه کاربردی دارد؟

جک درب پارکینگ هیدرولیک که یک به نوعی جک روغنی نیز می باشد از یک سری قطعات تشکیل شده که در داخل روغن عمل می کنند که به دلیل استهلاک کم ، توانایی جابه جایی و انتقال بالایی دارند و می توانند برای کارکرد های طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرند. عموما مکانیزم جک هیدرولیکی به این شکل هست که یک پمپ روغن با ایجاد فشار روغن باعث ایجاد حرکت پیستون می گردد و می تواند در جهت کارکرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

آشنایی با جک درب پارکینگ هیدرولیک

جک پارکینگ هیدرولیک را می توان یکی از منحصربفرد ترین مدل های جک درب پارکینگ دانست که به دلیل قیمت بالا و مکانیزم خاص آن ، در شرایط خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و باید با توجه به نظر کارشناس این عمل انجام گیرد.

با توجه به مکانیزم و عملکرد جک پارکینگ هیدرولیکی، استفاده از این مدل جک برقی می تواند برای مجموعه هایی که تردد بالایی دارند و یا وزن درب خیلی سنگین است مورد استفاده قرار بگیرد تا بیشترین عمر سیستم با کمترین استهلاک برای شما مهیا گردد.

جک های هیدرولیکی در میان سایر جک ها، از قدرت بالاتری برخوردار می باشند . این جک ها معمولاً به دلیل توان تحمل بالا، در مکان های پرتردد مانند: مجتمع های مسکونی با تعداد واحد بالا، ادارات پر رفت و آمد و به طور کلی اماکن پر رفت و آمد، استفاده می‌شوند.

جک های هیدرولیکی از فشار روغن، برای باز و بسته نمودن درب پارکینگ استفاده می نمایند. از مزایای این جک ها، می توان به کاربرد مفید آنها، در شهرهای سردسیر اشاره نمود.

معرفی جک درب پارکینگ هیدرولیک
نحوه-عملکرد-جک-هیدرولیکی

انواع برند جک درب پارکینگ هیدرولیک

با توجه به تکنولوژی بالا و حساسیت مکانیزم در جک درب پارکینگ هیدرولیک ، شرکت ها و تولید کنندگان داخلی توانایی تولید این مدل جک پارکینگی را ندارند و تنها شرکت های مطرح تولید کننده درب اتوماتیک خارجی اقدام به تولید این مدل جک پارکینگی کرده اند. برخی از مهمترین برندهای تولید کننده جک درب پارکینگ هیدرولیکی عبارتنداز :

 • فادینی fadini
 • بی اف تی BFT
 • فک FAAC
 • وی دی اس VDS
 • جی بی دی GBD
 • SEA
 • V2

برای خرید قفل برقی با ما تماس بگیرید.

نصب قفل برقی برای جک هیدرولیک

بهتر است با توجه به مکانیزم جک پارکینگی هیدرولیکی در جهت افزایش امنیت از قفل برقی استفاده شود. در این شرایط درب در هنگام بسته شدن به صورت کامل قفل می گردد و در برابر سرقت بسیار مقاوم خواهد بود.

خرید جک درب پارکینگ هیدرولیک مشهد

اگر قصد دارید برای مجتمع خود جک درب پارکینگه هیدرولیک بخرید می توانید با تماس با کارشناسان آویژه در برای یک خرید مطمین اقدام کنید.

برندهای مختلفی برای جک پارکینگی  وجود دارد؛ آلمانی، اسپانیایی، ایرانی، چینی، ایتالیایی و… که هر کدام با توجه به شرکت سازنده، قیمت متفاوتی دارند. جک درب پارکینگ هیدرولیکی نیز با توجه به توان بالا و قابلیت استفاده بیشتر، از قیمت بالاتری نسبت به جک های الکترومکانیک برخوردار است

تعمیر جک درب پارکینگ هیدرولیک مشهد

در برخی موارد جک درب پارکینگ هیدرولیک کارکرد نامناسبی دارد ، سرعت پایینی دارد ، زور بستن درب را ندارد ، روغن ریزی دارد و… 

در این موارد نیاز هست که به سرعت در جهت تعمیر جک درب پارکینگ هیدرولیک اقدام شود تا از بروز خسارات بیشتر جلوگیری شود. با توجه به قیمت بالای جک های پارکینگی هیدرولیکی ، تعمیر این جک ها می تواند در جهت کاهش هزینه ها بسیار موثر باشد. 

شرکت آویژه در با توجه به حساسیت و نیاز به تخصص و ابزار مجهز ، توانمندی تعمیر جک درب پارکینگ هیدرولیک در مشهد را دارا می باشد و شما می توانید با اطمینان ، جک درب پارکینگ هیدرولیک خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با گارانتی ، جک پارکینگی تحویل شما گیرد.

تفاوت جک درب پارکینگ هیدرولیک و الکترومکانیک

به طور کلی با پیشرفته شدن کشورها در صنعت تولید جک درب پارکینگ ، انواع مختلفی از این محصول به بازار عرضه شده  که هدف تمامی شرکت های تولید کننده این محصول برطرف کردن نیاز مشتریان و رفع مشکل محصولات قبلی موجود  در بازار بوده است. جک، وسیله‌ای است که بر روی درب پارکینگ توسط نصاب جک پارکینگ نصب می شود و باعث آن شده که درب به صورت اتوماتیک و تنها با زدن یک دکمه، باز و بسته شود. این جک ها در دو نوع هیدرولیک و الکترومکانیک در بازار موجود می باشند و تفاوت هایی با هم دارند.

جهت تعمیر خرابی جک پارکینگ با ما تماس بگیرید.

 • جک درب پارکینگ الکترومکانیکی (کارکرد باچرخ دنده یا گیربکس)
 • جک درب پارکینگ هیدرولیکی (کارکرد با فشار مایعات و فشار روغن)
 • جک درب پارکینگ پنوماتیکی (کارکرد با فشار باد یا گاز)

 کارکرد جک پارکینگی الکترومکانیک به وسیله چرخ دنده و گیربکس صورت می پذیرد و به طور واضح مکانیزم عملکرد این محصولات بر اساس مکانیک و برق می باشد. جک درب پارکینگ الکترومکانیکی از نظر ولتاژ به دو نوع 24 و 220 ولت تقسیم می گردد . محصولاتی که با ولتاژ 220 ولت کار می کنند در مواقع قطع برق از ups استفاده می کنند ولی محصولاتی که با ولتاژ 24 ولت کار می کنند در مواقع قطع برق از شارژر و باتری بک آپ استفاده می نمایند.

 • در مواردی که سرعت باز و بسته شدن درب پارکینگ برای ما اهمیت دارد سیستم منسوخ پنوماتیکی می تواند راهگشا باشد.
 • درب هایی با وزن پایین و تردد کم و محدود ( آپارتمان هایی تا حداکثر ۲۰ واحد ) امکان استفاده از جک درب پارکینگی الکترومکانیکی را دارد.
 • درب هایی با وزن بالاتر و تردد نامحدود استفاده از سیستم هیدرولیکی پیشنهاد می گردد.

نکاتی که باید در خرید جک درب پارکینگ هیدرولیک به آن توجه کنید:

شاید مهمترین مولفه انتخاب یک جک درب پارکینگ در تعداد تردد است. منظور از تعداد تردد، میزان باز و بسته شدن درب در طول یک روز است که هر چقدر بالاتر باشد نیاز به یک سیستم مطمئن تر برای تردد های بالا می باشد.

اکثر جک های ایرانی برای تردد ساختمان هایی تا 20 واحد مناسب هستند و قیمت آنها در رده اقتصادی با ارزان قیمت قرار میگیرد. با این همین شرکت های ایرانی مدل هایی معرفی کرده اند تا برای تردد بالا نیز مناسب باشند. پس هنگام خرید تردد ساختمان خود را در نظر داشته و با توجه به آن اطلاعات، جک پارکینگی مورد نظر خودتان را تهیه نمایید.

بهترین روغن هیدرولیک جک پارکینگ

در برخی موارد کارکرد نامناسب جک هیدرولیک پارکینگ می تواند به دلیل مشکل در روغن هیدرولیک جک پاریکنگ باشد که نیاز هست تعویض گردد. این مشکل ممکن است به دلیل گذشت زمان و از دست رفتن کارکرد روغن هیدرولیک ، کم شدن روغن هیدرولیک به دلیل نشت یا مشکل در اورینگ و پکینگ ها اتفاق بیفتد.

در این بخش قصد داریم به بررسی و راهنمای انتخاب بهترین روغن هیدرولیک جک پارکینگ یا روغن هیدرولیک مناسب درب اتوماتیک پارکینگ بپردازیم. 

دقت کنید که در هنگام تعویض روغن هیدرولیک جک پارکینگ دقت کنید که روغنی که انتخاب می کنید در دماهای مختلف کارکرد مناسبی داشته باشد. 

تقریبا اکثر جک های پارکینگ هیدرولیک نیاز به روغن هیدرولیک 1 لیتری یا کمتر دارند که البته باز هم باید دستورالعمل جک بررسی گردد.

روغن مناسب جک هیدرولیک پارکینگ مطرح

در این بخش برخی از روغن های مناسب مطرح ترین جک های هیدرولیکی پارکینگی را بررسی خواهیم کرد. 

BFT 230V Hydraulic Piston Motors
BFT 230V Sub Hydraulic Motors
VDS PHV Hydraulic
X-OIL22

BFT 24V Piston Hydraulic Motors
BFT 24V Sub Motors
FAAC HP Oil / FAAC XD220
Fadini Hindi 880
X-OIL15

Saimatic Sub 180 (BA502) 230V Oil Bath
X-OIL32

X-OIL22-hvg (Synthetic)
GIBIDI Floor 810 – Floor 830
TOP T291
X-OIL32

مقالات مرتبط

علت بسته نشدن درب اتوماتیک
درب اتوماتیک پارکینگی

علت بسته نشدن درب اتوماتیک

علت بسته نشدن درب اتوماتیک چه چیزهایی می تواند باشد؟ آیا تاکنون برای شما هم پیش آمده است که درب اتوماتیک پارکینگ شما بسته نشود؟ اگر بتوانید علت بسته نشدن درب اتوماتیک را بفهمید قطعا راه حل رفع آن مشکل برایتان راحت تر خواهد بود. در این مقاله به انواع دلایل علت بسته نشدن درب

توضیحات بیشتر »
تنظیم جک درب پارکینگ bft
مقالات آموزشی

تنظیم جک درب پارکینگ bft

تنظیم جک درب پارکینگ bft چگونه انجام می شود؟ نمایندگی جک درب پارکینگ بی اف تی در مشهد کجاست ؟ مرکز تعمیر جک بی اف تی در مشهد تنظیم جک درب پارکینگ bft به صورت صفر تا صد را در این مقاله از آویژه در بخوانید. شرکت BFT را می توان جزو اولین شرکت های

توضیحات بیشتر »
گم شدن ریموت درب اتوماتیک
مقالات آموزشی

گم شدن ریموت درب اتوماتیک

گم شدن ریموت درب اتوماتیک یک چالش بزرگی است که معمولا همه ی ما تاکنون با آن مواجه شدیم. اما در این هنگام باید چه کارهایی را انجام دهیم؟ با آویژه در همراه باشید تا ببنیم اقدامات لازم بعد از گم شدن ریموت درب اتوماتیک چیست؟ بلافاصله بعد از گم کردن ریموت درب اتوماتیک ،

توضیحات بیشتر »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا