قیمت درب شیشه ای

قیمت درب شیشه ای

قیمت درب شیشه ای به چه اساسی محاسبه می شود؟ 

همواره مساله قیمت مهمترین پارامتری بوده که برای مشتریان اهمیت داشته . البته به این نکته باید توجه کرد که قیمت را نمی توان فدای کیفیت کرد و باید در هنگام خرید پارامترهای بسیاری را علاوه بر قیمت مدنظر قرار دهیم. در این مقاله قصد داریم به شما فرمول محاسبه قیمت درب شیشه ای را ارائه کنیم تا بتوانید به راحتی قیمت انواع مدل درب شیشه ای را بدست اورید.

چشم درب شیشه ای چیست ؟

فرمول تعیین قیمت درب شیشه ای

جهت تعیین قیمت درب شیشه ای باید پارامترهای مختلفی را در نظر بگیرید تا بتوانید قیمت را بدست اورید.

در مرحله اول باید نوع درب شیشه ای را تعیین کنید به این معنی که درب شیشه ای دستی باشد یا درب شیشه ای اتوماتیک

در مرحله بعد باید مکانیزم عملکردی درب شیشه ای را تعیین کنید به عنوان مثال درب شیشه ای به صورت کشویی باشد یا لولایی یا تلسکوپی و…

مرحله سوم اینکه با توجه به اندازه ورودی ، می خواهید چه تعداد فریم یا لت تقسیم بندی ورودی انجام گیرد

مرحله چهارم میزان تردد از ورودی باید مشخص گردد

اگر قطعات و تجهیزات جانبی خاصی مدنظر دارید حتما به کارشناس اطلاع دهید 

رنگ و نوع شیشه نیز باید مشخص گردد مثلا رنگ شیشه دودی باشد و شیشه ها ضدگلوله

بعد از مشخص شدن این موارد می توانید با ارائه اندازه و ابعاد ورودی دهانه و مشخص شدن مراحل فوق با کارشناس تماس بگیرید تا از قیمت دقیق مطلع شوید.

قیمت اپراتور درب شیشه ای

قیمت اپراتور درب شیشه ای متناسب با برند و داخلی یا خارجی بودن متفاوت می باشد و نمی توان یک نرخ مشخصی برای ان تعیین کرد . با توجه به تولید اپراتور درب شیشه ای ایرانی و قرار گرفتن قطعات و تجهیزات مختلف روی اپراتور نمی توان قیمت مشخصی تعیین کرد و باید با توجه به امکانات و قطعات قرار گرفته روی اپراتور قیمت را مشخص کرد. به عنوان مثال برای اپراتور درب شیشه ای اریو که یکی از با کیفیت ترین اپراتور های درب اتوماتیک می باشد مدل های مختلفی ارائه می گردد. اپراتور اریو با موتور دانکر سنسور چینی یا اپراتور اریو با موتور لنزه سنسور ترکیبی و…

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در مشهد

شرکت آویژه در با بهره گیری از پارامترهای مختلفی از قبیل همکاران نصب مجرب و متخصص ، فروش برندهای معتبر با گارانتی شرکتی ، کارگاه تعمیراتی مجهز جهت ارایه خدمات گارانتی و پشتیبانی می تواند قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در مشهد را با بهترین حالت تقدیم شما مشتریان مشهدی نماید.

قیمت درب شیشه ای برقی اتوماتیک

درب شیشه ای برقی اتوماتیک یکی از پرفروش ترین مدل های درب اتوماتیک می باشد که با ایجاد هوشمندی مناسب و جلوه ای زیبا در ورودی مجموعه شما می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت درب شیشه ای برقی اتوماتیک متناسب با شرایط ابعادی و کیفیت سیستم ارايه شده تعیین می گردد. جهت اطلاع از قیمت درب شیشه ای برقی اتوماتیک با کارشناسان آویژه در تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا