شرکت آویژه در

مقایسه جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی

مقایسه جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی

مقایسه جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی از نظر کیفیت و قیمت را در این مقاله بررسی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

در مقالات قبلی سعی کردیم بهترین جک پارکینگ ایرانی و بهترین جک پارکینگ ایتالیایی را به شما معرفی کنیم و برندهای برتر ایرانی و خارجی را بررسی کنیم. در این مقاله قصد داریم با یک سری شاخص ، به بررسی جک درب پارکینگی ایرانی و خارجی بپردازیم تا شما بتوانید در جهت خرید جک درب پارکینگ ، راحت تر تصمیم گیری کنید.

نحوه مقایسه جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی

جهت اینکه تشخیص دهید که کدام جک درب پارکینگ برای شرایط شما مناسب تر است ، یک سری شاخص و معیار در نظر گرفتیم و سعی کردیم جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی را با این شاخص ها مقایسه کنیم.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به آسایش و رفاه بیشتر بشر ، استفاده از سیستم های اتوماسیون و درب های اتوماتیک به یک نیاز تبدیل شده است و باید در طراحی و تولید درب آهنی پارکینگ ، شرایط اجرای جک درب پارکینگ در نظر گرفته شود.

با توجه به افزایش قیمت برندهای خارجی جک درب پارکینگ ، برندهای بسیاری با کیفیت های متنوع در جهت طراحی و تولید جک پارکینگ اقدام کرده اند که نیاز هست به درستی انتخاب گردند تا بیشترین کارایی و عملکرد را داشته باشند.

مقایسه جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی

مقایسه طراحی جک برقی پارکینگ ایرانی و خارجی

با نگاهی به ظاهر انواع مدل های جک پارکینگی ایرانی به این نتیجه خواهیم رسید که اکثر مدل ها با الگوبرداری از مدل های برتر خارجی ، طراحی و تولید شده اند و از لحاظ طراحی ، سبک جدید و جذابی در مدل های ایرانی یافت نمی شود.

البته در برخی مدل ها که تا حدی خلاقیت بکار گرفته شده نیز با مشکلات بسیاری در عملکرد جک پارکینگی مواجه می شویم و همان گزینه های کپی را ترجیح می دهیم. به عنوان مثال جک پارکینگ میلان کاملا مشابه با جک پارکینگ پروتکو و جک پارکینگ محک مشابه جک پارکینگ لایف طراحی شده است.

کیفیت ساخت و مواد اولیه

کیفیت ساخت و مواد اولیه جک درب پارکینگ ایتالیایی به مراتب بالاتر از جک درب پارکینگ ایرانی می باشد و امکان استفاده برای مکان های پرتردد را داراست. بخصوص امکان طراحی و ساخت جک درب پارکینگ هیدرولیک ایرانی وجود ندارد و برای مکان های خاص ، درب های عریض و پرتردد باید از جک درب پارکینگ هیدرولیک خارجی استفاده کرد که تقریبا قیمت چندبرابری جک درب پارکینگ ایرانی داراست.

قطعات در مقایسه جک درب پارکینگ ایرانی و خارجی
 

قدرت و استقامت

با توجه به تنوع مدل در مورد جک درب پارکینگ ایتالیایی ، می توان از نمونه های پرقدرت موجود انتخاب کرد ولی در مورد جک درب پارکینگ ایرانی با توجه به محدودیت های موجود و کشش بازار ، تنها در مورد درب های مرسوم می توان از جک های ایرانی استفاده کرد.

میزان تردد

در صورت تردد بالا پیشنهاد می شود که از نمونه جک های پارکینگی خارجی استفاده شود که البته نیاز به کارشناسی دارد زیرا از کیفیت مرغوب تری برخوردارند ولی برای تردد های مرسوم مثلا ساختمان های 6 تا 10 واحدی می توان از نمونه های جک پارکینگ ایرانی استفاده کرد.

قیمت

قیمت جک های پارکینگ ایتالیایی تقریبا 2 تا 3 برابر نمونه های ایرانی است و پیشنهاد می شود در موارد کاربری مشابه از نمونه های ایرانی استفاده شود.

تعمیرات

از لحاظ تعمیرات به مراتب جک های پارکینگ ایرانی زودتر نیاز به تعمیر پیدا می کنند که به دلیل کیفیت ساخت و مواد اولیه می باشد. البته که در بسیاری موارد به دلیل کیفیت پایین ، ارزش تعمیر در جک های ایرانی وجود ندارد ولی با توجه به قیمت بالای جک های خارجی ، در صورتی که عملیات تعمیر جک درب پارکینگ به درستی انجام پذیرد ، بسیار ارزش دارد.

البته به این نکته نیز باید توجه کرد که قطعات جک پارکینگ ایرانی بسیار راحت تر در دسترس هست و به همین دلیل دردسرهای به دنبال قطعات جک پارکینگ بودن را نخواهید داشت.

خدمات پس از فروش

بسیاری از برندهای معتبر خارجی دارای نمایندگی رسمی در ایران نمی باشند و بسیاری از بازرگانان به صورت شخصی در جهت واردات این برندها اقدام کرده اند به همین دلیل ممکن است در موارد خرابی جک پارکینگ خارجی با محدودیت های تامین قطعه و یا پیداکردن تعمیرکار متخصص با مشکلات عدیده ای مواجه شوید. این در حالی است که در صورتی که جک پارکینگ ایرانی معتبر و مناسبی انتخاب کنید می توانید از خدمات نمایندگی های موجود بهره بگیرید.

در همین راستا شرکت آویژه در نمایندگی های معتبری چون نمایندگی سیماران و نمایندگی میلان در مشهد را داراست.

امتیاز بندی جک پارکینگ ایرانی

طراحی 70%
میزان تردد 60%
امنیت 80%
ارزش خرید 80%
گارانتی و خدمات پس از فروش 90%

نقاط قوت جک پارکینگ ایرانی

نقاط ضعف جک پارکینگ ایرانی

امتیاز بندی جک پارکینگ خارجی

طراحی 80%
عملکرد 100%
امنیت 100%
ارزش خرید 90%
گارانتی 30%

نقاط قوت جک پارکینگ خارجی

نقاط ضعف جک پارکینگ خارجی

آیا می توان به جک درب پارکینگی ایرانی اعتماد کرد؟

برای جواب این سوال جدا از مسئله فنی می بایست ببینیم بازخورد جک های اتوماتیک ایرانی در کارد میان مدت و طولانی چگونه بوده است. محصولات ایرانی بیش از ده سال است که سابقه تولید دارند و آنهایی که تا کنون تولید می شوند اصولا محصولات خوبی از آب در آمده اند.شرکتهای مانند سیماران، تابا و یال به نسبت برگشت و خرابی کم و معقولی داشته اند و البته گارانتی و خدمات بسیار کارامدتر از آن چیزی که در برندهای خارجی دیده بودیم توانست  یک کلاس جدید در زنجیره تولید، توزیع و فروش و خدمات گارانتی ایجاد نماید. حدس ما این بود که اگر ماجرای تحریم ایران هم پیش نمی آمد، این محصولات اعتماد قشری که قبلا از مدلهای ایرانی استفاده کرده بودند را به دست آورده بود.اما شاید تحریم های جدید باعث شد تقاضا به صورت صعودی به نفع جک درب پارکینگ ایرانی سنگینی کند.

نتیجه گیری 

در صورتی که کیفیت و طول عمر جک پارکینگ برای شما اهمیت دارد بهتر است به سراغ جک های پارکینگ ایتالیایی بروید و در صورتی که به دنبال یک جک پارکینگ کم دردسر با قیمت مناسب برای تردد پایین هستید می توانید از انواع برندهای جک پارکینگ ایرانی مثل سیماران و میلان استفاده کنید.

مقالات مرتبط

مقالات آموزشی

هزینه واردات تجهیزات پزشکی

واردات تجهیزات پزشکی چگونه است؟ آیا می توان تجهیزات پزشکی را وارد کرد؟ واقعیت اینجاست که واردات تجهیزات پزشکی برای همه ی افراد جا افتاده است زیرا اکثر تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی و … از خارج از کشور تامین می شود. شما می توانید واردات تجهیزات پزشکی را به عهده ی شرکت آویژه در بگذارید!

توضیحات بیشتر »
سقف برقی متحرک مشهد
مقالات آموزشی

سقف برقی متحرک مشهد

چرا سقف برقی متحرک مشهد بخریم ؟ چطور می توان سقف متحرک مشهد را سفارش داد ؟ مرکز خرید سقف برقی در مشهد کجاست ؟ سقف برقی را می توان یکی از جدیدترین قابلیت هایی دانست که امکان طراحی و اجرای آن برای هر مدل سازه ای امکان پذیر هست. سقف برقی این امکان را

توضیحات بیشتر »
مقالات آموزشی

مقایسه پنجره upvc و آلومینیوم

مقایسه پنجره upvc و آلومینیوم به چه صورتی است؟  تاکنون برایتان سوال پیش آمده است که پنجره upvc بهتر است یا آلومینیوم؟  در این مقاله می خواهیم هر کدام را از نظر کیفیتی و قیمت مقایسه کنیم تا بهترین مدل را خریداری نمایید.  آلومینیوم در ابعاد بزرگ و غیراستاندارد، به دلیل استحکام بالاتر، دارای طول عمر

توضیحات بیشتر »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا