شرکت آویژه در

جک پارکینگ بنینکا مشهد

نمایندگی فروش جک پارکینگ بنینکا

در این مقاله می خوانید ....

جک درب پارکینگ در مدل ها و کارکرد های متنوعی در بازار یافت می شود که متناسب با نیاز و کاربری باید در جهت خرید ان اقدام کرد.

در این مقاله قصد داریم به بررسی مشخصات فنی و نصب جک پارکینگ بنینکا beninca ایتالیا بپردازیم. شرکت بنینکا ایتالیا ، یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدکننده درب اتوماتیک در دنیا می باشد که محصولات متنوعی را در زمینه های مختلف درب اتوماتیک تولید می نماید.

مشخصات فنی جک درب پارکینگ بنینکا beninca

در این بخش قصد داریم به صورت جدولی برخی از مهمترین مشخصات فنی جک پارکینگ بنینکا را بررسی نماییم تا شما با توجه به شرایط درب خود اقدام به خرید جک پارکینگی بنینکا مناسب نمایید. در این بخش به بررسی مشخصات فنی چهار مدل مطرح از سری جک های درب پارکینگ بنینکا شامل بیل 30 و بیل 50 و باب 21 و باب 50 می پردازیم.

ابعاد جک پارکینگ بنینکا

در بسیاری موارد نیاز هست که جهت نصب جک پارکینگ از ابعاد و میزان  بازشو و طول کورس جک پارکینگی مطلع شویم تا بتوانیم شرایط پیش از نصب را بررسی و نصب دقیق تری داشته باشیم. در مورد جک درب پارکینگ بنینکا نیز ، برای هر کدام از جک ها ، ابعاد مشخصی وجود دارد که در این قسمت برای جک بیل 30 این ابعاد در اختیار شما قرار می گیرد.

ابعاد جک پارکینگ بنینکا

نصب جک پارکینگ بنینکا

در جهت نصب استاندارد و رعایت اصول اولیه جک درب پارکینگ بنینکا به مواردی توجه کنیم که برخی از مهمترین مراحل نصب به صورت اصولی در این قسمت بررسی می گردد. 

در هنگام نصب با توجه به شرایط باز و بسته شدن درب و میزان بازشو رعایت اندازه های استاندارد می تواند در جهت انجام دقیق و با سرعت نصب ، بسیار کمک کند.

1- نصب بازو های درب پارکینگ کامه 

2- نصب فلاشر یا چراغ هشداردهنده 

3- نصب آنتن گیرنده 

4- نصب کنترل باکس یا مدارفرمان سیستم 

5- نصب سنسور های ضدبرخورد

6- نصب استپرهای مکانیکی 

نصب جک پارکینگ کامه

محتویات جک درب پارکینگ بنینکا

تقریبا در تمامی پکیج های جک درب پارکینگ بنینکا ، قطعات مشابهی قرار گرفته است که  برخی از مهمترین قطعات و محتویات جک پارکینگ بنینکا عبارتنداز : 

  • دو عدد بازوی جک پارکینگ بنینکا 
  • یک عدد باکس مرکز کنترل فابریک بنینکا 
  • یک جفت سنسور تشخیص مانع 
  • فلاشر فابریک بنینکا که دارای آنتن گیرنده نیز می باشد
  • دو عدد ریموت کنترل ورژن to go بنینکا
محتویات جک پارکینگ بنینکا

قطعات جک پارکینگ بنینکا

جهت تعمیر جک پارکینگ بنینکا بهتر است با قطعات داخلی جک آشنا باشید تا بتوانید جهت تعمیر اقدام نمایید در این قسمت به صورت تصویری به بررسی قطعات جک پارکینگ بنینکا می پردازیم.

قطعات جک پارکینگ بنینکا

شیوه خلاص کردن جک بازویی پارکینگ بنینکا

در زمان قطع برق برای تمامی مدل های جک درب پارکینگ ، امکان آزاد کردن و خلاص کردن موتور گیربکس وجود دارد . برای جک پارکینگ بنینکا نیز شیوه ای مشابه جهت خلاص کردن بازو وجود دارد که در تصویر زیر شیوه درست و صحیح خلاص کردن جک پارکینگ بنینکا در مدل bill30 , bill50 نشان داده شده است.

خلاص کردن جک پارکینگ بنینکا

نمایندگی فروش و تعمیر جک پارکینگ بنینکا مشهد

شرکت آویژه در توانمندی تعمیر جک پارکینگ بنینکا در مشهد را دارا می باشد. با توجه به سابقه طولانی مدت در زمینه تعمیرات تخصصی انواع مدلهای جک درب پارکینگی ، به عنوان یکی از مجرب ترین گروه های تعمیراتی ، توانایی تعمیر جک درب پارکینگ کامه در مشهد را دارا می باشد. ما سعی کردیم راهکارهای مناسبی در جهت تعمیر جک درب پارکینگ برای شما عزیزان معرفی کنیم.

دانلود دفترچه راهنمای نصب جک درب پارکینگ بنینکا

در این بخش امکان دانلود رایگان دفترچه راهنمای نصب جک درب پارکینگ بنینکا را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دادیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا