شرکت آویژه در

خرید ویلچر پله

چطور بهترین ویلچر پله بخریم ؟

مرکز خرید ویلچر پله کجاست ؟

ویلچر پله رو یک ویلچر پیشرفته هوشمند با قابلیت حرکت بر روی پله‌ها است. امروزه با توجه به محدودیت ها و نیاز به عبور از پله ها ، نیاز به یک ویلچر قابل حمل با کاربری اسان که قابلیت عبور از مسیر پله ها را داشته باشد به شدت وجود دارد.

ویلچر پله رو جهت حرکت نیاز به یک نفر همراه دارد که باید تنها عملیات کنترل ویلچر را داشته باشد. ویلچر پله در راستای افقی ، حرکتی مشابه یک ویلچر دارد و بر روی پله ها حرکتی هوشمند را دارد.

گروه فنی آویژه به عنوان وارد کننده مستقیم محصول ویلچر پله ، به عنوان مرکز خرید ویلچر پله در کشور شناخته می شود.

پیشنهاد میکنم بهتر است جهت خرید ویلچر پله رو به پادکست زیر گوش دهید تا با مزیت های بی شمار این محصول آشنا شوید.

خرید ویلچر پله

قیمت ویلچر پله رو

لیست قیمت ویلچر پله

آویژه در مرجع فروش انواع ویلچر پله در کشور می باشد که به عنوان واردکننده مستقیم این محصول شناخته می شود. دقت کنید که ویلچر پله رو بدون دریافت هیچ هزینه به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال می گردد و نحوه استفاده محصول نیز به صورت کامل به شما آموزش داده می شود. در ادامه قصد داریم لیست قیمت انواع ویلچر پله رو را در اختیار شما قرار دهیم :

 • ویلچر پله رو آویژه مدل ساده
  ویلچر پله رو آویژه مدل ساده 99 میلیون تومان

  ویلچر پله رو مدل ساده در حالت افقی به مانند یک ویلچر دستی و در حالت روی پله به صورت اتوماتیک حرکت می کند. دقت کنید که ویلچر پله رو نیاز به همراهی یک فرد سالم دارد. دستگاه دارای یکسال گارانتی است.

 • ویلچر برقی پله رو آویژه مدل فول
  ویلچر برقی پله رو آویژه مدل فول 155 میلیون تومان

  ویلچر پله رو مدل فول در حالت افقی به مانند یک ویلچر برقی عمل می کند و در حالت روی پله به صورت اتوماتیک حرکت می کند. دقت کنید که ویلچر پله رو نیاز به همراهی یک فرد سالم دارد. دستگاه دارای یکسال گارانتی است.

چرا خرید ویلچر پله

اهمیت خرید ویلچر پله

ویلچر پله با توجه به مزیت های بسیاری که برای شما ایجاد می کند می تواند جایگزین مناسبی برای هر مدل بالابری باشد.  ویلچر پله می تواند به عنوان یکی از اعضای خانواده شما در کنار شما قرار گیرد و بسیاری از مشکلات حرکتی شما را مرتفع سازد. در این قسمت به بررسی مهمترین دلایل و اهمیت خرید ویلچر پله می پردازیم.

مزایای ویلچر پله آویژه

مزایای ویلچر پله آویژه نسبت به سایرین

گروه فنی آویژه به عنوان وارد کننده مستقیم ویلچر پله رو ، محصولی مطمئن را با پشتیبانی و گارانتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد :

ویلچر پله آویژه

ویلچر پله رو چیست ؟

ویلچرپله رو چیست و چه کاربردی دارد؟ 

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که وقتی فردی با ویلچر است و مسیر رمپی وجود نداشته باشد چگونه از پله ها بالا بیاید و یا پایین بیاید؟ 

در اینجا ویلچرپله رو کاربرد بسیار زیادی دارد. 

اصل و اساس پیدایش ویلچر پله رو وجود دغدغه ای بنام پله در مسیر رفت و آمد افراد ناتوان جسمی بوده است. از چند سال پیش شرکت ها و استارت آپها در نقاط مختلف جهان تمرکز خود را معتوف به تولید خلاقانه چنین ویلچرهای معطوف شده است اما در ایران عمر پیدایش ویلچر برقی پله رو زیاد نیست و در تولید چنین دستگاهی شرکتهای دانش بنیان بیشترین تلاش را داشته اند. برترین ویلچر پله رو دنیا مربوط می‌شود به کمپنی سوئیسی و با نام Scewo که یکی از برترین انواع ویلچر در دنیا را تولید نموده است. این ویلچر کاملا هوشمند بوده و برای حرکت در سطح صاف تنها بر روی ۲ چرخ تعادل دارد و این کار را نیز به خوبی و با کیفیت هرچه تمام تر انجام می‌دهد. اما یکی از ویلچرهای برقی پله رو که هم برای تردد در شهر و هم بالا رفتن از پله دیده شده است مربوط می‌شود به ویلچر برقی پله رو محصولی از تویوتا این برند اغلب به ساخت خودروهای سواری شهرت دارد ولی یک نمونه ویلچر تولید کرده است که در کارایی خود را بی رغیب می‌نماید. هنگامی که صندلی چرخدار پله‌نورد iBOT برای نخستین بار به دست Dean Kamen مخترع Segway در سال ۲۰۰۰ معرفی شد، استقلال عمودی بیشتری برای افراد معلول فراهم می‌کرد. ولی ظاهراً این مقدار کافی نبود چرا که فروش ضعیف آن باعث شد عرضۀ آن متوقف شود. حال تویوتا به شرکت Kamen به نام DEKA پیوسته است تا با ارتقاء iBOT بار دیگر آن را وارد زندگی معلولین کند.

اهمیت خرید ویلچر پله رو
ویلچر پله رو مدل ساده

انواع ویلچر پله رو آویژه

انواع ویلچر پله رو  به طور کلی عبارت است از:

 • ویلچرهای پله رو دستی
 • ویلچرهای پله رو برقی
 • ویلچرهای پله رو هوشمند و فوق پیشرفته

همان‌طور که از نام ویلچر پله رو پیداست، این نوع ویلچر به‌واسطه ساختار و طراحی خاصی که دارد، این امکان را برای افراد معلول (یا بیمار یا سالمند) فراهم می‌کند تا بتوانند از پله‌ها بالا بروند.

به این ویلچرها همچنین ویلچر پله نورد نیز می‌گویند. ویلچر ایرانی پله رو انواع مختلفی دارد که ویلچر پله رو اتکا و ویلچر پله رو پایار دو نمونه از آن‌ها هستند.

در فیلم زیر می توانید نحوه کارکرد و ویژگی های ویلچر پله رو آویژه را مشاهده کنید. 

ویلچر پله مدل فول

بهترین ویلچرپله رو کدام است؟ 

خیلی از افراد ممکن است توانایی مالی و یا قصد خرید ویلچر پله رو برقی را نداشته باشند و یا می‌خواهند برای تعداد پله کمی از ویلچر استفاده کنند، در این صورت ویلچر پله رو دستی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای آنان باشد.

در این نوع از ویلچرها به دلیل نبود اجزایی همچون گیربکس، باطری و همچنین قطعات و لوازم متحرک قیمت آن خیلی کمتر از مدل‌های برقی آن است.

در ویلچر پله رو دستی، چهارچرخ ساده تعبیه‌ شده است که از این چرخ ها برای حل دادن در مسافت کوتاه استفاده می‌شود. همچنین دوچرخ جلوی آن قفل‌ها یا ترمزهایی دارد که مانع از حرکت در سطوح شیب‌دار می‌شود.

در پشت این ویلچرها دو دسته تعبیه‌ شده که در بالاترین نقطه قرارگرفته‌اند تا شخصی که صندلی را از پشت بلند می‌کند، لازم نباشد صندلی خود را برای حفظ تعادل خم کند.

در قسمت جلو و پایین‌ترین نقطه هم دو دستگیره تعبیه ‌شده تا کسی که در پایین قرار می‌گیرد، هم نیاز نباشد دست‌های خود را برای حفظ تعادل بالا بیاورد.

این ویلچرها همچنین ویژگی تا شوندگی دارند تا حمل کردن آن در ماشین و یا جمع‌کردن و کنار گذاشتن آن راحت‌تر باشد.

ویلچرهای پله رو به ویلچرهای بالابر نیز معروف هستند. تکنولوژی پیشرفته افزایش ارتفاع، قابلیتی است که به برخی از ویلچرهای برقی اضافه شده و به کاربر کمک می کنند تا به اجسامی که در ارتفاع بالا قرار دارند، دسترسی داشته باشند. این نوع ویلچرها را می توان بر لبه مخصوص کنار برخی پله های مجهز سوار کرده و فرد را بین طبقات جابجا کرد.

اجزای ویلچر پله رو ساده

برخی از مهمترین قطعات و اجزای ویلچر پله رو ساده عبارتنداز : 

 • جوی استیک مخصوص کنترل ویلچر روی پله 
 • دسته مخصوص نگهدارنده ویلچر توسط فرد همراه 
 • کابل انتقال فرمان 
 • دسته های جلویی مخصوص بیمار 
 • دسته های پشتی جهت کنترل ویلچر توسط همراه 
 • کمربند ایمنی 
 • باطری 
 • مرکز کنترل 
 • محل قرار گرفتن پاها یا فوتر 
 • دسته نگهدارنده جلو که توسط همراه دوم جهت افزایش ایمنی و جلوگیری از سقوط بیمار از قسمت جلویی قرار داده شده 
 • چرخ های جلویی
 • چرخ های پشتی مجهز به ترمز جهت افزایش ایمنی در هنگام انتقال بیمار 
 • موتور پرقدرت 
 • تسمه حرکتی روی پله ها 
اجزای ویلچر پله رو ساده
مشخصات فنی ویلچر پله رو     
سرعت کارکرد در هر سری شارژ باطری قدرت موتور وزن قابل جابه جایی وزن دستگاه ولتاژ کاری
80 cm/s تا 20 طبقه قابلیت شارژ شدن تا 800 بار 120 وات 100 کیلوگرم 30 کیلوگرم 24 ولت

اجزای ویلچر برقی پله رو مدل فول اتوماتیک

ویلچر برقی پله رو مدل فول یکی از جدیدترین محصولات ماست که به مانند یک ویلچر برقی عمل می کند که قابلیت بالا رفتن از پله ها را به صورت کاملا اتوماتیک و ایمن مهیا کرده است. 

برخی از مهمترین قطعات و اجزای ویلچر برقی پله رو مدل فول اتوماتیک عبارتنداز : 

 • جوی استیک مخصوص کنترل ویلچر روی پله 
 • جوی استیک مخصوص کنترل ویلچر برقی
 • کمربند ایمنی 
 • باطری 
 • مرکز کنترل 
 • محل قرار گرفتن پاها یا فوتر 
 • چرخ های جلویی
 • چرخ های پشتی 
 • موتور پرقدرت 
 • تسمه حرکتی روی پله ها 
قطعات ویلچر برقی پله رو
مشخصات فنی ویلچر برقی پله رو     
سرعت کارکرد در هر سری شارژ باطری قدرت موتور وزن قابل جابه جایی وزن دستگاه ولتاژ کاری
15 پله در دقیقه تا 20 طبقه قابلیت شارژ شدن تا 800 بار 180 وات 100 کیلوگرم 50کیلوگرم 24 ولت

ویژگی های ویلچر پله آویژه

مهمترین قابلیت های ویلچر پله

با خرید ویلچر پله از آویژه مزیت های بسیاری برای شما ایجاد می شود. همچنین محصول ویلچر پله آویژه دارای ویژگی های بسیاری است که آن را منحصربفرد کرده است. برخی از مهمترین ویژگی های ویلچر پله آویژه عبارتنداز : 

در مدل های ویلچر پله رو دستی هیچ نیروی برق و باطری در آن وجود ندارد و حتی کسانی که می خواهند از نیروی دست برای بالا و پایین بردن بهره ببرند باید نیرویی نسبتا بالا داشته باشند.
در ویلچر پله رو برقی همانطور که از نامش پیداست از نیروی الکتریسته استفاده می شود.
خود این مدل ها تنوع نسبتا بالایی دارند و ساختار و استراتژی شان برای عبور از پله ها با یکدیگر متفاوت است.

قیمت ویلچرپله رو برقی چقدر است؟

قیمت ویلچر پله رو برقی قطعا نسبت به مدل های دستی بالاتر است اما جالب است بدانید که مدل های برقی نیز دارای تنوعی در برندها و ساختارها هستند.
برای مثال ویلچر پله رو برقی از دو ساختار بهره می برند:

 1. یا از تسمه (شنی) استفاده می شود
 2. یا از نیروی جک بهره برده می شود

در حال حاضر در ایران هم مدل های داخلی وجود دارد و هم مدل های خارجی.
در برخی از مدل ها، ایرانی ها با کیفیت تر و در برخی مدل های خارجی ها از کیفیت بالاتری برخوردارند.

به طور کلی قیمت ویلچرها بر اساس نوعی که شما انتخاب می کنید یعنی مدل دستی و برقی متفاوت می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با ما در تماس باشید. 

ویلچر پله آویژه

صندلی پله نیز یکی از انواع تجهیزات توانبخشی می باشد که می توان از آن برای سالمندان و معلولین بالا رفتن از پله و پایین آمدن از آن استفاده کرد. 

صندلی پله یکی از مهم ترین ابزارهایی است که در دنیای امروزی مورد کاربرد افراد قرار می گیرید.

با پیشرفت تکنولوژی استفاده از وسیله هایی که کار انسان را راحت می کند واجب است!

همه ی افراد در بین اعضای خانواده ی خود اشخاصی را دارند که برای انجام امور روزانه ی خود نیاز به کمک دارند. به طور مثال سالمندان و افراد کم توان.

به طور کلی خرید ویلچر پله رو برای همه‌ی افراد که قصد خرید ویلچر دارند توصیه می‌شود. زیرا امروزه اکثر خانه‌ها به صورت آپارتمانی هستند بنابراین باید ویلچری تهیه کنید که بتوانید به راحتی از پله‌ها آن را عبور دهید.

کاربرد ویلچرپله رو 

ویلچر پله رو می تواند در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و به عنوان یک دستگاه ملزوم و لازم برای مراکز درمانی و توانبخشی مورد استفاده قرار گیرد .

سوالات متداول

 

آیا دستگاه ویلچر پله رو در هنگام حرکت صدای زیادی تولید می کند ؟ 

حرکت دستگاه فوق العاده نرم و کم صدا می باشد. 

کاربری دستگاه آسان می باشد ؟ 

دستگاه به نحوی طراحی شده که یادگیری نحوه عملکرد آن بسیار ساده و کاربری آن بسیار راحت می باشد.

ویلچر پله رو ایمنی مناسبی داره ؟ 

این دستگاه علاوه بر کمربند ایمنی ، پارامترهای بسیاری از جمله مدارفرمان هوشمند و سیستم ضدسقوط بهره گرفته 

ایا خرید این دستگاه مقرون به صرفه هست ؟ 

دستگاه ویلچر پله رو در مقایسه با صندلی پله پیما بسیار مقرون به صرفه تر هست و شما برای یک ساختمان چند طبقه باید هزینه چندبرابری برای طراحی و ساخت صندلی پله پرداخت کنید. 

ویلچر پله آویژه

رضایت مشتریان ویلچر پله

در این بخش سعی کردیم فیلم کاملی از مراحل تحویل و آموزش نحوه استفاده از ویلچر پله رو کوشا را قرار دهیم. 

اسکرول به بالا