شرکت آویژه در

جک درب پارکینگ هیدرولیک

جک درب پارکینگ هیدرولیک

جک هیدرولیکی چیست ؟

جک هیدرولیکی که یک به نوعی جک روغنی نیز می باشد از یک سری قطعات تشکیل شده که در داخل روغن عمل می کنند که به دلیل استهلاک کم ، توانایی جابه جایی و انتقال بالایی دارند و می توانند برای کارکرد های طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرند. عموما مکانیزم جک هیدرولیکی به این شکل هست که یک پمپ روغن با ایجاد فشار روغن باعث ایجاد حرکت پیستون می گردد و می تواند در جهت کارکرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

جک پارکینگ هیدرولیک

جک پارکینگ هیدرولیک را می توان یکی از منحصربفرد ترین مدل های جک درب پارکینگ دانست که به دلیل قیمت بالا و مکانیزم خاص آن ، در شرایط خاصی مورد استفاده قرار می گیرد و باید با توجه به نظر کارشناس این عمل انجام گیرد.

با توجه به مکانیزم و عملکرد جک پارکینگ هیدرولیکی ، استفاده از این مدل جک برقی می تواند برای مجموعه هایی که تردد بالایی دارند و یا وزن درب خیلی سنگین است مورد استفاده قرار بگیرد تا بیشترین عمر سیستم با کمترین استهلاک برای شما مهیا گردد.

نحوه-عملکرد-جک-هیدرولیکی
نحوه-عملکرد-جک-هیدرولیکی

انواع برند جک درب پارکینگ هیدرولیک

با توجه به تکنولوژی بالا و حساسیت مکانیزم در جک درب پارکینگ هیدرولیک ، شرکت ها و تولید کنندگان داخلی توانایی تولید این مدل جک پارکینگی را ندارند و تنها شرکت های مطرح تولید کننده درب اتوماتیک خارجی اقدام به تولید این مدل جک پارکینگی کرده اند. برخی از مهمترین برندهای تولید کننده جک درب پارکینگ هیدرولیکی عبارتنداز :

  • فادینی fadini
  • بی اف تی BFT
  • فک FAAC
  • وی دی اس VDS
  • جی بی دی GBD
  • SEA
  • V2

نصب قفل برقی برای جک هیدرولیک

بهتر است با توجه به مکانیزم جک پارکینگی هیدرولیکی در جهت افزایش امنیت از قفل برقی استفاده شود. در این شرایط درب در هنگام بسته شدن به صورت کامل قفل می گردد و در برابر سرقت بسیار مقاوم خواهد بود.

خرید جک درب پارکینگ هیدرولیک مشهد

اگر قصد دارید برای مجتمع خود جک درب پارکینگه هیدرولیک بخرید می توانید با تماس با کارشناسان آویژه در برای یک خرید مطمین اقدام کنید.

تعمیر جک درب پارکینگ هیدرولیک مشهد

شرکت آویژه در با توجه به حساسیت و نیاز به تخصص و ابزار مجهز ، توانمندی تعمیر جک درب پارکینگ هیدرولیک در مشهد را دارا می باشد و شما می توانید با اطمینان ، جک درب پارکینگ هیدرولیک خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با گارانتی ، جک پارکینگی تحویل شما گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا