شرکت آویژه در
نمایندگی فروش ارام بند در مشهد

آرام بند درب حیاط

خرید آرام بند

چطور بهترین آرام بند بخریم ؟

مرکز خرید آرام بند در مشهد کجاست ؟

آرام بند را می توان یکی از ملزومات درب های ورودی دانست که باعث افزایش امنیت و کاهش مزاحمت ناشی از بسته شدن محکم درب می گردد . گروه فنی آویژه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش انواع مدل های آرام بند درب حیاط در مشهد می باشد که توانمندی تعمیر آرام بند در مشهد را داراست. 

آرامبند چیست ؟

ارام بند یک بازو یا جک می باشد که بوسیله یک مکانیزم دنده گیربکس غوطه ور در روغن ، امکان بسته شدن درب را با سرعتی مناسب مهیا می کند.

خرید آرام بند مشهد

لیست قیمت آرام بند

آویژه در بهترین برندهای آرام بند را با بهترین قیمت و اصالت کالا تقدیم شما عزیزان می کند. آویژه در به عنوان نمایندگی فروش انواع فنر آرام بند ، لیست قیمت آرام بند را به شرح ذیل اعلام می کند.

هزینه نصب آرام بند

آویژه در برای مشتریان مشهدی ، نصب آرام بند در مشهد را انجام می دهد. هزینه نصب آرام بند بسته به شرایط درب شما ، نیاز به جوشکاری و قوطی کشی ، رگلاژ بودن درب و میزان جوشکاری مورد نیاز بین 350 تا 550 هزار تومان تعیین می گردد.

فیلم راهنمای خرید آرام بند

یک راهنمای کامل جهت خرید آرام بند در جهت پاسخ به بسیاری از سوالات شما آماده کردیم.

نحوه خرید آرام بند

نکات طلایی خرید آرام بند

بهتر است در هنگام خرید ارام بند به چند نکته طلایی و مهم توجه کنید تا بتوانید خریدی مناسب داشته باشید.

چند نکته مهم که پیش از خرید ارام بند باید بدان توجه کنید :

قیمت آرام بند درب حیاط

قیمت آرام بند در مشهد

قیمت آرام بند درب حیاط متناسب با شاخص های از قبیل برند ، وزن ، کیفیت ، گارانتی و خدمات پس از فروش ، کیفیت نصب و تخصص تعیین می گردد. 

آرام بند بازویی

قیمت آرام بند درب چوبی ، ضد سرقت و درب لابی

اگر درب مورد نظر شما چوبی ، ضد سرقت ، آلومینیومی ، HDF و MDF ، و یا درب UPVC می باشد با توجه به اینکه قفل دستی دارد نیازمند آرام بند قوی نیست و گزینه مناسب برای این مدل درب ها استفاده از آرام بند های سبک وزن بین 40-60 کیلو یا حتی کمتر می باشد در غیر این صورت باید از آرام بند هایی با قدرت بالاتر استفاده کنید. که قیمت بالاتری هم خواهند داشت.

 

راهنمای خرید برترین قفل برقی 

کاربرد جک آرام بند

عملکرد آرام بند درب

حتما تا به حال برای شما و یا یکی از اعضای خانوادتان پیش آمده که حواستان به درب نباشد و یادتان برود درب را ببندید و یا دائما شک کنید که آیا درب را بستید یا خیر. جک آرام بند یکی از ابزار هایی است که با فناوری پیشرفته خود، درب را به صورت آرام و بی سر و صدا می بندد و این آرامش خیال را به شما می دهد که درب خانه بسته است. البته باید به این نکته توجه کنید که متناسب با شرایط درب و ویژگی های فیزیکی آن ، همچنین شرایط ورودی ساختمان از جک آرام بند مناسب استفاده نمایید.

مزایای جک ارام بند

چرا آرام بند بخریم ؟

حتما این سوال هم برای شما پیش آمده که چرا باید آرام بند بخریم . برخی از مهمترین مزیت هایی که با خرید آرام بند برای شما ایجاد می شود عبارتنداز : 

معایب جک ارام بند

مهمترین معایب

البته با توجه به اینکه هر سیستمی معایبی هم دارد برخی از مهمترین عیب ها و مشکلاتی که با خرید ارام بند برای شما ایجاد می گردد عبارتنداز : 

اجزای آرام بند درب

مهمترین قطعات آرام بند درب

آرام بند درب نیز مانند سایر سیستم ها از یک مجموعه قطعات تشکیل شده است. که دراین بخش به بررسی مهمترین قطعات آرام بند بازویی درب می پردازیم. 

اجزای تشکیل دهنده ارام بند

کارکرد آرام بند چگونه است ؟

نحوه کارکرد ارام بند به این صورت است که که انرژی باز شدن درب توسط کاربر، به صورت انرژی پتانسیل آرام بند(فنر) در می آید و پس از عبور کاربر، انرژی ذخیره شده در جهت بسته شدن درب، تخلیه می شود. در بعضی آرام بند ها سرعت بسته شدن درب را می توانید تنظیم کنید و به حالت دلخواه خودتان در بیاورید.

راهنمای خرید قفل برابری برقی

برند های ارام بند

برخی از برترین برندهای ارام بند عبارتنداز : 

 • ACTIVE
 • RUSTIC
 • KING
 • SARO
 • VIRO
 • GOLDEN GATE
 • VIRO COLONY
 • DORCAS
 • CISA
 • GEZE
 • NHN
 • RONIX
 • RYOBI
 • GOLD STAR

تاریخچه ارام بند

از قرن نوزدهم به بعد، مخترعان و مهندسین به فکر طراحی ابزاری بودند که بتواند روند بسته شدن درب پس از عبور افراد را فراهم کند. اولین دستگاه آرامبند در 25 نوامبر سال 1873 توسط فرانسیس ریچاردز اختراع شد و به ثبت رسید. از محتویات این دستگاه می توان به پوسته لوله ای شکل، فنر و پیچ اشاره کرد. سپس در 15 ژوئن سال 1880 لوییس نورتن پس از انجام تحقیقات فراوان، توانست چند قطعه دیگر از جمله فشار هوا و سیلندر به دستگاه آرامبند اضافه کند.

انواع آرام بند درب

مهمترین قطعات آرام بند درب

آرام بند ها از نظر نوع کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می شوند:

 1. سایز و نوع فنر
 2. نحوه نصب
 3. شکل و ساخت
 4. نفر رو
خرید ارام بند

آرام بند درب سبک

آرام بند درب سبک می تواند برای درب هایی که وزن آنها بین 25 تا 60 Kg است، مناسب باشد. همچنین آرام بند درب سبک مناسب درب هایی با عرض 70 تا 100 سانتیمتر است.

آرام بند درب سنگین

آرام بند درب سنگین می تواند برای درب هایی که وزن آنها بین 80 تا 120 Kg است، مناسب باشد. همچنین آرام بند درب سنگین مناسب درب هایی با عرض 100 تا 125 Cm است.

ارام بند بازویی

در این نوع آرام بند، باز و بسته شدن درب به صورت لولایی انجام می پذیرد. یکی از مزیت های آرامبند بازویی، قدرت بیشتر آن نسبت به سایر آرام بند ها است.

ارام بند ریلی

در این نوع آرام بند، باز و بسته شدن درب به صورت ریلی انجام می پذیرد. یکی از مزیت های آرام بند ریلی، روان و نرم بودن آنها است.

فنر آرام بند درب

در بسیاری موارد مشتریان در جهت بسته شدن قفل برقی و حل مشکل باز ماندن درب ، در جهت خرید فنر آرام بند درب اقدام می نمایند . در برخی مدل های قفل برقی ، از زمانی که برق به قفل می رسد و دستور بازشدن را به ان میدهد چند ثانیه فرصت جهت بازشدن درب وجود دارد در غیراینصورت زبانه قفل به حالت اولیه برگشته و درب قفل می گردد. 

مشتریان توقع دارند که فنر آرام بند درب بدون ایجاد هیچ گونه صدایی درب را ببندد . این توقع امکان پذیر هست ولی ممکن است به دلیل تغییرات دمایی و یا وزش باد کوچکی ، فنر آرام بند درب نتواند درب را ببندد چون سعی شده فنر آرام بند درب در حد دقیقی تنظیم گردد و درب را به اهستگی ببندد بهمین دلیل با ایجاد کوچکترین مانع ، فنر آرام بند درب موفق به بسته شدن درب نمی گردد بهمین دلیل نصابان و همکاران در هنگام نصب سعی می کنند که مقداری فشار فنر آرام بند درب را بیشتر نمایند تا حتما درب بسته شود حتی اگر صدایی ایجاد نماید. 

نکته دیگری که در مورد فنر آرام بند درب وجود دارد این است که در بسیاری موارد مشتریان با این مشکل مواجهند که فرد سالمند و کودکان قادر به بازکردن درب به دلیل فشار و قدرت فنر آرام بند درب نمی باشند . این دلیل شاید به خاطر انتخاب فنر آرام بند درب نامناسب و متناسب با شرایط وزنی درب باشد که باعث می شود قدرت فنر آرام بند درب مانع از بازشدن اسانتر درب گردد. 

آرامبند درب لولایی دستگاهی است که جهت آرام بسته شدن درب و اطمینان از بسته شدن می توان از آن استفاده کرد.

این دستگاه کاملا هیدرولیک بوده که البته نمونه های دیگری نیز که از سیستم کششی فنر استفاده کردند در بازار یافت می شود.

ارامبند درب لولایی در برندها و کیفیت های متنوعی دربازار یافت می شود . همچنین برای انواع درب ها با وزن های مختلف امکان استفاده از آرامبند می باشد.

با توجه به اینکه قفل های برقی نیاز به فشار بیشتری برای بسته شدن دارند استفاده از این دستگاه ، اطمینان لازم را در این خصوص به شما میدهد.

آرام بند درب ارزان

بهتر است دقت کنید که در هنگام خرید آرام بند درب ارزان به برند و کیفیت آرام بند توجه کنید . اگر فقط قصد دارید یک آرام بند درب ارزان تهیه کنید و قیمت برای شما مساله مهمی است دقت کنید که نباید انتظار عمر طولانی و کیفیت مناسبی از آرام بند درب داشته باشید و به نوعی در حال تهیه یک جنس یکبار مصرف هستید.

مرکز فروش آرام بند در مشهد کجاست ؟!

در ایران شرکت های بسیاری در زمینه تولید و واردات آرام بند اقدام کرده اند و به عنوان نمایندگی خرید و فروش آرام بند در کشور فعالیت می کنند . یکی از مهمترین مواردی که باید در هنگام خرید آرام بند بدان توجه کنید این است که آرام بند از کیفیت بالایی برخوردار باشد و از گارانتی و خدمات مناسبی برخوردار باشد. شرکت آویژه در به عنوان نمایندگی فروش آرام بند در مشهد ، با توجه به بهره گیری از کارگاه مجهز تعمیراتی و تیم متعهد نصب آرام بند ، گام بزرگی در زمینه ارائه انواع مدل های آرام بند برداشته است.

نمایندگی فروش  آرام بند در مشهد

آویژه در را می توان به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی فروش آرام بند در مشهد و در کشور دانست که با توجه به پشتیبانی، خدمات پس از فروش مناسب و تیم نصب فنی با تجربه در جهت خدمات رسانی هر چه بیشتر و بهتر به هم میهنان گرامی گامی بلند برداشته است.

قیمت ارام بند در مشهد چقدر است؟

قیمت آرام بند متناسب با برند ، مدل و قدرت آن تعیین می گردد.  برای اطلاع از قیمت انواع مدل ارام بند در مشهد با ما تماس بگیرید. شرکت آویژه در سعی دارد برای مشتریان مشهدی ، قیمت مناسبی جهت اجرای آرام بند در نظر بگیرد.

نصب ارام بند مشهد

شرکت آویژه با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص توانمندی نصب و تنظیم انواع ارام بند در مشهد را دارا می باشد. بهتر است نصب آرام بند توسط یک فرد متخصص انجام گیرد تا کارکرد و استهلاک آن کاهش یابد. ولی در صورتی که قصد دارید خودتان نصب آرام بند را انجام دهید پیشنهاد میکنم از مقاله آموزش نصب آرام بند دیدن فرمایید.

خرید جک آرام بند مشهد 

در هنگام خرید جک آرام بند مشهد باید به یک سری نکات توجه کنید و این سوالات را بپرسید تا بتوانید انتخاب مناسب تری داشته باشید : 

 • برای چه نوع دربی قرار است آرام‌ بند خریداری شود؟
 • چه تعداد نفراتی از درب استفاده می‌کنند؟
 • وزن دربی که قرار است آرام‌ بند بر روی آن نصب شود چقدر است؟
 • آیا دارای قابلیت تنظیم سرعت جک  است؟
 • آیا جک آرام ‌بند از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار است؟

نمایندگی فروش آرام بند کینگ مشهد

برندهای بسیاری در زمینه تولید جک آرام بند فعال هستند که یکی از با کیفیت ترین برندهای آرام بند را می توان آرام بند کینگ king دانست که با توجه به کیفیت بالا می تواند در ساختمان ها یا مجموعه های چند واحدی مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت آویژه نمایندگی رسمی آرام بند کینگ مشهد می باشد که توانمندی نصب ، تنظیم و تعمیر انواع آرام بند کینگ را داراست. آرام بند کینگ در سه سایز اصلی 40 – 60 کیلو ، 60-80 کیلو و 80-120 کیلو ارائه می گردد.

جک آرام بند کینگ

 آرام بند کینگ  king :

یکی از محصولات کمپانی Assa Abloy ، آرام بند کینگ king ساخت کشور کره یکی از برترین برندهای سازنده آرام بند در سایز های مختلف می باشد.

عموما آرامبند برای کنترل در بسته نگهداشتن درب های نفررو حیاطی – مدیریتی به کار می رود تا مانع از محکم بسته شدن درب یا باز ماندن درب گردد و باعث افزایش امنیت در محیط مسکونی و تجاری گردد.

کاربری آرام بند کینگ king :

همچنین یکی از کاربری های مهم ارام بند در مواردی است که از قفل کله گاوی یا لاک پشتی ( یوتاب – سیزا ) استفاده می گردد با توجه به اینکه بسته شدن درب در این موارد نیاز به نیروی بیشتری دارد .

انواع آرام بند کینگ

این جک آرام بند در 2 سری k70 و K700 در بازار کشورمان ارائه می گردد.

تفاوت آنها در این است که سری K70 با سایز EN1 برای درب سبک و چوبی تولید می شود ، سری K700 از سایز EN2 الی EN5 تولید می شود و سایز بدنه آن بزرگتر است و برای درب های سنگین تر مناسب است.

قدرت جک آرام بند کینگ

آرام بند کینگ سایز EN1 مدل K71 مناسب جهت نصب بر روی درب با وزن 10-30 کیلوگرم و عرض 80 سانتیمتر.

آرام بند کینگ سایز EN2 مدل  K720 مناسب جهت نصب بر روی درب با وزن 25-45 کیلوگرم و عرض 90 سانتیمتر.

آرام بند کینگ سایز EN3 مدل  K730 مناسب جهت نصب بر روی درب با وزن 40-65 کیلوگرم و عرض 95 سانتیمتر.

مشخصات فنی آرام بند کینگ king

سایزبندی ارامبند کینگ مناسب برای درب های نفررو در وزن های مختلفی می باشد این آرامبند قدرت بستن درب هایی که دارای قفل برقی می باشند را داراست. بدنه ارام بند کینگ از جنس الومینیوم می باشد و بازشوی مناسبی تا 180 درجه برای درب شما مهیا می سازد.

ارامبند کینگ کره را می توان برای درب های چب بازشو و راست بازشو نیز استفاده کرد.

ارامبند کینگ دارای دو عدد پیچ تنظیم می باشد که جهت تنظیم سرعت باز و بسته شدن و ضربه نهایی ارام بند می باشد.

ارامبند دارای بازوی قابل تنظیم و سرعت و فشار نهایی قابل تنظیم می باشد.

مشکلات ارامبند کینگ :

در مورد مشکلات ارام بند کینگ می توان به وابستگی شدید ارام بند به روغن و تغییرات دمایی آن که باعث سفت کارکردن و در نتیجه مشکل در بسته شدن درب اشاره کرد. همچنین ارام بند کینگ بدون گارانتی ارائه می گردد.

مدلعرض X ارتفاع درب (میلی متر)وزن درب (کیلوگرم)اندازه آرام بند (میلی متر)
K720800 * 210025~4546 * 204 * 70
K730950 * 210040~6546.3 * 226 * 70.3
K7401050 * 240060~8546.3 * 226 * 70.3
K7501200 * 240080~12046.3 * 226 * 70.3
NK5051 15~120 
K2045800 * 210025~4546 * 204 * 70
K4065950 * 210040~6546.3 * 226 * 70.3
K60851050 * 240060~8546.3 * 226 * 70.3
K801201200 * 240080~12046.3 * 226 * 70.3

نمایندگی فروش آرام بند روستیک مشهد

شرکت آویژه نمایندگی فروش انواع مدل آرام بند روستیک در مشهد می باشد که توانمندی نصب و تنظیم انواع آرام بند روستیک را داراست.

آرام بند روستیک با توجه به قدرت بالایی که دارد قابلیت نصب بر روی انواع درب های فلزی و چوبی را دارا میباشد و نقشه نصب و شابلون مخصوص پیچ های آرام بند ، همراه با محصول ارائه می گردد.

“آرام بند روستیک” نیز مانند سایر مدل های ارام بند دارای 2 پیچ تنظیم سرعت بوده که پیچ اول سرعت بسته شدن درب را از زاویه گشایش تا 15 درجه به بسته شدن درب و پیچ دوم از 15 درجه نهایی تا بسته شدن درب را کنترل مینماید . 

آرام بند روستیک

انواع مدل آرام بند روستیک

آرام بند روستیک متناسب با وزن درب در مدل های مختلفی ارائه می شود و دارای شماره مخصوص می باشد. آرام بند روستیک در سه مدل 702 – 703 – 705 وجود دارد که برای وزن های 40-60 کیلوگرم و 60-80 کیلوگرم و 80-120 کیلوگرم بکار می رود.

نمایندگی فروش آرام بند ریوبی مشهد

شرکت آویژه نمایندگی فروش انواع مدل آرام بند ریوبی در مشهد می باشد که توانمندی نصب و تنظیم انواع آرام بند ریوبی را داراست.

آرام بند ریوبی  که با نام Ryobi شناخته می شود ساخت ژاپن یا تایوان می باشد که می تواند برای تردد های بالا مورد استفاده قرار گیرد و بر روی انواع مدل درب های چوبی ، فلزی و الومینیومی قابل استفاده می باشد.

آرام بند ریوبی

انواع مدل آرام بند ریوبی

جک آرام بند ریوبی 8802 / 9902 با سایز استاندارد EN2 مناسب جهت درب ابا حداکثر وزن 45 کیلوگرم و عرض 90 سانتیمتر می باشد.

جک آرام بند ریوبی 8803 / 9903 با سایز استاندارد EN3 مناسب جهت درب ابا حداکثر وزن 65 کیلوگرم و عرض 96 سانتیمتر می باشد.

نمایندگی فروش آرام بند سارو مشهد

شرکت آویژه نمایندگی فروش انواع مدل آرام بند سارو saro در مشهد می باشد که توانمندی نصب و تنظیم انواع آرام بند سارو saro را داراست.

آرام بند سارو که با نام saro شناخته می شود ساخت تایوان می باشد که می تواند برای تردد های بالا مورد استفاده قرار گیرد و بر روی انواع مدل درب های چوبی ، فلزی و الومینیومی قابل استفاده می باشد.

آرام بند سارو در رده وزنی های مختلف متناسب با وزن درب باید استفاده شود تا کمترین استهلاک را داشته باشد.

خرید آرام بند سارو مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا