شرکت آویژه در

راهنمای خرید پرده هوا گرمایشی مناسب

پرده هوا گرمایشی -سرمایشی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

چطور خرید پرده هوا گرمایشی مناسب انجام دهیم ؟

دستگاه پرده هوا گرمایشی کویل دار یکی از منحصربفردترین مدل های پرده هوا می باشد که برای امکانی که حساسیت برای ورودی دارند و می خواهند که افراد در هنگام ورود یا خروج ، حس خوبی داشته باشند و هوای مطبوعی با درجه حرارتی مناسبی تجربه کنند بسیار مناسب می باشد. بهتر است در هنگام خرید پرده هوا گرمایشی به نکاتی توجه نمایید تا خرید مناسب و مقرون به صرفه ای داشته باشید.

طراحی پرده هوای گرمایشی

طراحی دستگاه پرده هوا کویل دار – گرمایشی  با توجه به ظاهر ورودی قابل تغییر می باشد از جمله طراحی ها می توان به نمای کامپوزیت – رنگ بندی های متنوع – طرح استیل و اجرای هرگونه تبلیغات محیطی روی دستگاه

این نوع دستگاه با توجه به نیاز مشتری مبنی بر تولید هوای گرم یا سرد در محل ورودی مجموعه ، ارایه می گردد.

دستگاه پرده هوا کویل دار مجهز به کویل آب گرم جهت وزیدن باد گرم جهت جلوگیری از تبادل دما برای ورودی هایی که امکان در نظرگرفتن لوله رفت و برگشتی آب گرم تا محل نصب دستگاه پرده هوا میسر باشد 

راهنمای تعمیر پرده هوا

خرید پرده هوا گرمایشی

 

ویژگی های پرده هوا گرمایشی کوئل دار

  • مجهز به موتورهای تک فاز و دو دور و ریموت کنترل و امکان کنترل از روی دستگاه پرده هوا
  • امکان اتصال به درب اتوماتیک و عمل کردن در صورت باز شدن درب – دارای سنسور اتصال به درب اتوماتیک و یا نصب بر روی درب ساده دستی
  • امکان اتصال آب گرم و سرد جهت استفاده از هوای سرد یا گرم
  • دارای صفحه مخصوص نصب دستگاه

آنچه نیاز هست راجب پرده هوا بدانید !

ابعاد پرده هوا کویل دار گرمایشی

امکان تولید و ارایه پرده هوا کویل دار گرمایشی در سایز های 90 – 100 – 120 – 150 -200 سانت می باشد. برای مشاوره جهت خرید پرده هوا گرمایشی و کسب اطلاعات بیشتر با ما  تماس بگیرید.

نصب پرده هوا کویل دار گرمایشی  در مشهد

در مورد نصب دستگاه پرده هوای کویل دار باید به نکاتی توجه کرد تا مشکلی ایجاد نگردد. این دستگاه نیاز به لوله کشی آب گرم – آب سرد چیلر تا محل نصب دستگاه دارد که باید با نظر کارشناس فنی تاسیسات محل ، این عملیات انجام گیرد.

همچنین در خصوص نصب دستگاه ، با توجه به وزن بالای دستگاه نسبت به نمونه ساده تجاری اداری باید عملیات آهن کشی – قوطی کشی توسط کارشناس نصب انجام گیرد تا از خطرات احتمالی جلوگیری نماید.

نمایندگی فروش و تعمیر پرده هوا صنعتی گرمایشی کویل دار در مشهد

شرکت آویژه توانایی فروش ، طراحی ، پیاده سازی و اجرا و تعمیرات تخصصی انواع مدل دستگاه پرده هوای صنعتی گرمایشی کویل دار را  در شهر مشهد داراست. همچنین با توجه به توانمندی آویژه ، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه پرده هوا کویل دار گرمایشی توسط گروه فنی آویژه ارایه می گردد.

 

پروژه نصب پرده هوا

در تصاویر زیر شما می توانید برخی از پروژه های اجرایی نصب پرده هوا در مشهد را مشاهده نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − یک =

اسکرول به بالا