گارانتی عالی

پشتیبانی پاسخگو

کیفیت بالا

مقالات تخصصی آموزشی

نمایندگی درب اتوماتیک شیشه گرد مشهد | عملکرد درب شیشه برقی کرو یا گرد

درب شیشه ای اتوماتیک گرد یا درب اتوماتیک شیشه ای گرد یا قوسی  یکی از زیباترین  درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که در نماهای گرد ، هارمونی خاصی در نمای ظاهری ایجاد می نماید که به دو صورت نیم گرد یا نیم قوص و تمام گرد یا تمام قوس قابل اجرا می باشد . در مدل نیم گرد به صورت دو لت و چهار لت که شامل یک لت ثابت یک لت متحرک و دو لت ثابت دو لت متحرک و در مدل تمام گرد نیز به صورت چهار لت و هشت لت قابل اجرا می باشد که در این مدل اتلاف انرژی به حداقل می رسد و در مدل نیم دایره می تواند قوس به سمت داخل یا خارج ساختمان قرار گیرد.

انواع اپراتورهای شیشه ای را می توان برای این مدل از درب های اتوماتیک طراحی کرد.

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای گرد یا کرو

در این مدل درب اتوماتیک ، نمی توان از سنسورهای خطی به عنوان مادون بین درب استفاده کرد و باید سنسورهای ماکروویوی که دارای مادون هم هستند  به عنوان سنسور پیشانی استفاده کرد. عملکرد این مدل از درب های اتوماتیک به این شکل است که به محض انتقال فرمان از سنسور به مرکز کنترل سیستم ، مرکز کنترل به موتور در جهت باز یا بسته شدن فرمان داده و موتور از طریق تسمه و یراق متصل به فریم ، فریم ها را در جهت خطی به حرکت وامی دارد.

کاربری درب اتوماتیک شیشه ای گرد یا کرو

درب های اتوماتیک شیشه ای گرد یا کرو برای انواع مکان ها قابل استفاده می باشد بخصوص مکان هایی که ظاهر و نمای لوکس اهمیت بالایی دارد  و  از این مدل درب می توان در هتل ها سالن های همایش بیمارستان ها فروشگاه های زنجیره ای ساختمان های مسکونی تجاری اداری مراکز خرید و… استفاده کرد.

این مدل درب اتوماتیک نسبت به درب های کشویی خطی نیاز به فضای اجرای بیشتری برای پیاده سازی دارد.

تجهیزات جانبی درب شیشه اتوماتیک گرد | قطعات درب شیشه برقی کرو منحنی قوسی

فریم و شیشه دو جزو اساسی در سازه درب شیشه اتوماتیک می باشند که فریم از جنس الومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد که در رنگ های متنوعی قابل ارائه می باشد و فریم ها باید دارای  همچنین شیشه های استفاده شده در درب های شیشه ای اتوماتیک ،‌ از جنس سکوریت ۱۰ میل فلوت می باشند که شرکت های مختلفی اقدام به تولید شیشه می نمایند . شیشه در رنگ های متنوعی قابل ارائه می باشد .همچنین امکان سندبلاست انواع نوشته ، آرم و لوگو بر روی شیشه وجود دارد .

همچنین در این مدل درب اتوماتیک می توان از باطری پشتیبان جهت استفاده در مواقع قطع برق استفاده کرد همچنین امکان استفاده از قفل الکترومکانیکال جهت افزایش امنیت ورودی استفاده کرد. درب شیشه ای اتوماتیک قوسی یا منحنی از سازه منحصر به فرد جهت نصب اپراتور بهره می برد و سازه این مدل درب باید توسط متخصصین طراحی و اجرا گردد.

انواع حالت های قابل استفاده در درب تلسکوپی شامل حالت نرمال یا طبیعی – حالت باز – حالت قفل – حالت نیمه باز – یکطرفه یا ورود ممنوع می باشد.

مزایای استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک گرد منحنی یا قوسی

درب شیشه ای اتوماتیک گرد منحنی یا قوسی مزایای بسیاری برای شما فراهم می اورد که شامل :‌

  • تردد اسان
  • افزایش صرفه جویی در مصرف انرژی
  • افزایش سطح بهداشت
  • افزایش سطح امنیت
  • افزایش زیبایی ورودی
  • قیمت مناسب
  • کاربری راحت و آسان

گارانتی درب شیشه ای اتوماتیک گرد منحنی یا قوسی

گروه فنی مهندسی آویژه با بهره گیری از جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات ، تلاش می کند که بتواند با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب ، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.

همکاران آویژه ، اماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید.