شرکت آویژه در

فریم درب شیشه ای

فریم درب شیشه ای

فریم درب شیشه ای چیست؟

فریم درب شیشه ای برای چه مکان هایی مناسب است؟ 

برای اکثر درب های شیشه ای در جهت افزایش ایمنی و محافظت شیشه و همچنین زیبایی ظاهری می توان از فریم درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کرد. نوع دیگری که در مورد فریم درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد فریم استیل درب شیشه ای می باشد که جهت افزایش زیبایی ظاهری انواع درب شیشه ای استفاده می شود که با توجه به ویژگی های منحصر به فرد استیل از قبیل مقاومت و سختی بالا ، مقاومت در برابر زنگ زدگی ، خاصیت براقی که ویژگی مقاومت در برابر زنگ زدگی باعث افزایش استفاده از این جنس فریم برای اماکنی که مسائل بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است ، شده است.

فریم های الومینیومی در سایز 3.5 و 7 سانت ارائه می گردد همچنین امکان ارائه در رنگ های مختلفی بسته به نیاز و رنگ مدنظر مشتری می باشد.

همه چیز راجب درب شیشه ای اتوماتیک

فریم استیل طلایی درب شیشه

طراحی و ساخت فریم درب شیشه ای اتوماتیک

طراحی و ساخت فریم درب شیشه اتوماتیک

انواع فریم درب شیشه ای

فریم درب اتوماتیک شیشه ای به دو دسته عمده تقسیم بندی می گردد :

  • فریم الومینیومی درب شیشه ای اتومات
  • فریم استیل درب شیشه ای اتومات

راهنمای عیب یابی و تعمیر درب شیشه ای 

انواع فریم استیل درب شیشه ای اتوماتیک

فریم استیل درب شیشه ای اتوماتیک از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است و در صورت استفاده از ورق های خشدار نگیر می تواند از عمر و ماندگاری بالایی برخوردار شود.

انواع فریم استیل درب شیشه ای
  • فریم استیل طلایی با روکش خشدار نگیر
  • فریم استیل نقره ای با روکش خشدار نگیر

قیمت فریم درب شیشه ای

قیمت فریم درب شیشه ای  بسیار مناسب تر از فریم های استیل می باشد به همین علت فریم های الومینیومی  بسیار متداول تر از فریم های استیل استفاده می گردند.

نحوه سفارش فریم درب شیشه اتوماتیک

با توجه به اینکه فریم درب اتوماتیک شیشه ای در شاخه های مشخص و متراژ معلوم توسط کارخانه های تولیدی الومینیوم ارائه می گردند لذا باید حتما ابعادی که جهت ساخت فریم استفاده می گردد در اندازه مشخصی باشد در غیر اینصورت باعث از بین رفتن متراژ فریم ها می گردد و متراژی از فریم قابل استفاده نمی باشد .

با توجه به تجربه کارشناسان آویژه می توان گفت که ابعاد استاندارد برای فریم درب اتوماتیک شیشه ای تقریبا به صورت عرض ۱ متر در ارتفاع ۲.۲ متر می باشد که کمترین میزان ضایعات در فریم ایجاد می گردد.

نمایندگی فروش فریم درب شیشه اتوماتیک در مشهد

یکی دیگر از خدمات گروه فنی مهندسی آویژه ، طراحی و ساخت فریم درب اتوماتیک شیشه ای طرح اس S می باشد که زیبایی فوق العاده ای به ظاهر درب شیشه ای شما خواهد داد که البته به طراحی نمای ظاهری مجموعه شما خواهد داشت. 

شرکت آویژه با بهره گیری از توان مختصصان خود ، طراحی و تولید و فروش انواع فریم درب اتوماتیک شیشه ای را در مشهد ارائه می نماید.

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید. پیشنهاد های خوبی برایتان داریم

فریم درب شیشه ای طرح اس S

نوع دیگری هم برای برای فریم درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد که به حالت طرح S طراحی می گردد و در صورت استفاده از طرح های دارای انحنا می تواند جذابیت بالایی برای ورودی شما ایجاد نماید. 

فریم درب شیشه ای اتوماتیک طرح اس

نوع دیگری هم برای برای فریم درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد البته نمی توان گفت فریم ، چون در این حالت به صورت فریم لس یا بدون فریم استفاده می شود که ریسک بالایی دارد و احتمال شکستن شیشه بالاست ولی از زیبایی چشمگیری برخوردار هست.

ساخت فریم استیل درب اتوماتیک در گروه فنی مهندسی اویژه از ویژگی های خاصی برخوردار است :

  • ورق استیل طلایی یا نقره ای خشدار نگیر تایوانی
  • عدم جوشکاری در ساخت فریم

امکان تولید فریم استیل شیشه های ضدگلوله توسط گروه فنی مهندسی آویژه می باشد. شرکت آویژه در نمایندگی فروش فریم استیل درب اتوماتیک شیشه ای در مشهد می باشد.

همه چیز راجب اکسس کنترل 

نکته ای که در مورد سفارش فریم استیل باید بدان توجه کرد قیمت بالای فریم استیل در مقایسه با فریم های ساده با رنگ کوره ای می باشد و همچنین اینکه پایه فریم درب شیشه اتوماتیک همان فریم های الومینیومی  می باشد که بوسیله روکش های استیل پوشانده می شود.

 

مقالات مرتبط

تعویض باطری ریموت درب اتوماتیک
قطعات درب اتوماتيك

آموزش تعویض باطری ریموت درب اتوماتیک

تعویض باطری ریموت درب اتوماتیک پارکینگی و کرکره ای به چه صورتی انجام می شود؟ انواع باطری ریموت درب اتوماتیک کدام است؟ چرا ریموت درب اتوماتیک کار نمیکنه ؟ ریموت درب اتوماتیک یکی از اجزای درب اتوماتیک محسوب می شود که وظیفه ارسال فرمان و ارتباط بین کاربر و درب اتوماتیک را برعهده دارد. باطری

توضیحات بیشتر »
تنظیمات-درب-اتوماتیک-شیشه-ای
درب شیشه ای اتوماتیک

تنظیمات درب اتوماتیک شیشه ای

تنظیمات درب اتوماتیک شیشه ای چگونه است؟  درب اتوماتیک شیشه ای یکی از بهترین درب هایی است که شما می توانید در مکان های عمومی و پر رفت و آمد از آن استفاده کنید. اما این درب ها یک سری تنظیمات اولیه دارند که اگر آن ها را به درستی انجام دهید دیرتر خراب می

توضیحات بیشتر »
عیب یابی درب اتوماتیک
درب شیشه ای اتوماتیک

عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای

عیب یابی درب اتوماتیک چگونه است؟ برای تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای به چه نکاتی باید توجه کنید؟ بررسی علت باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای آیا درب اتوماتیک شیشه ای را می توانیم خودمان تعمیر کنیم؟ برای اینکه علت خرابی درب اتوماتیک را بدانید با آویژه در تا انتها همراه باشید. عیب

توضیحات بیشتر »
اسکرول به بالا