در جهت مقایسه درب های اتوماتیک بازویی لولایی ایرانی با برندهای ایتالیایی ( مقایسه درب برقی بازویی ایرانی ایتالیایی ) باید به چند نکته اساسی توجه نماییم :‌

  • حتما میزان تردد در شبانه روز از درب بررسی گردد برای سیستم های ایرانی میزان ترددی که تاحدی قابل قبول می باشد برای ساختمان های ۵ تا ۶ واحدی توصیه می شود البته برخی از همکاران برای ترددهای بالاتر نیز از محصولات ایرانی استفاده می کنند که این امر در طولانی مدت باعث مستهلک شدن سیستم در بازه زمانی کوتاهتری می گردد و باید دوره های تعمیر و نگهداری سیستم به صورت منظم تری انجام گیرد.
  • مسلم است که کیفیت قطعات داخلی سیستم های درب اتوماتیک اروپایی بسیار بالاتر از سیستم های ایرانی می باشد لذا یکی دیگر از پارامترهایی که باید مدنظر قرار گیرد شرایط آب و هوایی محلی است که نیاز هست از سیستم استفاده گردد . سیستم های درب برقی اروپایی دارای IP یا رتبه حفاظتی بالاتری و استانداردهای ایمنی بالاتری نسبت به سیستم های ایرانی می باشند.
  • قیمت سیستم های ایتالیایی به نسبت سیستم های ایرانی تقریبا در مدل های معمولی دو برابر و در مدلهای خاص تا سه یا چهار برابر افزایش پیدا می کند . حتما باید در انتخاب سیستم با کارشناس متخصص مشورت گردد.
  • وزن درب پارامتر دیگری است که باید در انتخاب درب برقی لولایی مدنظر قرار گیرد . در وزن های بالا و درب های صنعتی سنگین حتما باید از سیستم های با کیفیت و جک های صنعتی اروپایی استفاده گردد تا میزان استهلاک کاهش و کارکرد و اثربخشی جک افزایش یابد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت کرکره برقی با ما تماس بگیرید.