گارانتی عالی

پشتیبانی پاسخگو

کیفیت بالا

مقالات تخصصی آموزشی

نمایندگی درب اتوماتیک شیشه مثلثی مشهد | عملکرد درب شیشه برقی زاویه دار

درب شیشه ای اتوماتیک مثلثی یا درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای یکی از منحصربه فرد ترین انواع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که از دو قسمت تشکیل شده که یک زاویه ایجاد می کنند . اساسا دو لت درب می تواند زاویه ای بین 90 تا 175 درجه ایجاد نمایند. این مدل درب اتوماتیک یک هارمونی خاص در نمای ساختمان ایجاد می نماید.

انواع اپراتورهای شیشه ای را می توان برای این مدل از درب های اتوماتیک طراحی کرد.

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای یا مثلثی

در این مدل درب اتوماتیک ، نمی توان از سنسورهای خطی استفاده کرد و باید از سنسورهای ماکروویو جهت تشخیص حرکت استفاده کرد. در واقع به محض دریافت فرمان از سنسورها ، فرمان به مرکز کنترل ارسال می گردد و مرکز کنترل بوسیله موتور ، فریم ها را در جهت مناسب به حرکت در می آورد .

کاربری درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای یا مثلثی

درب های اتوماتیک شیشه ای مثلثی یا زاویه دار برای مکان هایی که محدودیت فضا دارند و یا ورودی مجموعه در گوشه یا کنج قراردارد مناسب می باشد. از این مدل درب می توان در ساختمان های مسکونی تجاری اداری مراکز خرید و… استفاده کرد. این مدل از درب های اتوماتیک با توجه به اینکه در فضاهای محدود قابل اجرا می باشند ولی بازشوی مناسبی در اختیار می گذارند.

همچنین درب اتوماتیک شیشه ای زاویه دار امکان اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد و اتوماسیون را دارا می باشد.

تجهیزات جانبی درب شیشه اتوماتیک مثلثی | قطعات درب شیشه برقی زاویه

فریم و شیشه دو جزو اساسی در سازه درب شیشه اتوماتیک می باشند که فریم از جنس الومینیوم با رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد که در رنگ های متنوعی قابل ارائه می باشد. همچنین شیشه های استفاده شده در درب های شیشه ای اتوماتیک ،‌ از جنس سکوریت ۱۰ میل فلوت می باشند که شرکت های مختلفی اقدام به تولید شیشه می نمایند . شیشه در رنگ های متنوعی قابل ارائه می باشد .همچنین امکان سندبلاست انواع نوشته ، آرم و لوگو بر روی شیشه وجود دارد .

گارانتی درب شیشه ای اتوماتیک مثلثی یا زاویه دار | نمایندگی درب اتوماتیک شیشه مثلثی مشهد

گروه فنی مهندسی آویژه با بهره گیری از جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات ، تلاش می کند که بتواند با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب ، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از صفحه اينستاگرام ما نيز ديدن فرماييد و از ما حمايت كنين – پيشنهاد هاي خوبي براي شما داريم .

همکاران آویژه ، اماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید.