افزایش امنیت منزل

افزایش امنیت طلافروشی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

چطور امنیت منزل و ساختمان خود را افزایش دهیم ؟ 

متخصصان امنیتی اویژه در جهت افزایش امنیت منزل شما راهکارهای مختلفی را ارائه می کنند و در صورت نیاز به مشاوره امنیتی می توانید با ما تماس بگیرید.


تماس فوری

شما دوست دارید که در منزل خود از امنیتی کامل برخوردار باشید و حس امنیت و ارامش را تجربه نمایید. اویژه در تلاش هست که جدیدترین راهکارهای امنیتی را در سیستم هایی که به شما عزیزان ارائه می نماید استفاده نماید تا امنیت کامل را در منزل و محل کار خود داشته باشید. 

در این قسمت ۵ راهکار را در جهت افزایش امنیت منزل و محل کار شما پیشنهاد می کنیم : 

۱- استفاده از درب اتوماتیک مقاوم 

به صورت کلی ما دو مدل درب اتوماتیک پارکینگی داریم : درب اتوماتیک پارکینگی کشویی و بازویی 

اگر در استفاده از درب های اتوماتیک از سیستم های اتوماسیون هوشمند خانگی استفاده نمایید و تردد را بوسیله این سیستم ها محدود نمایید می توانید امنیت منزل یا محل کار خود در محل درب ها یا ورودی های خود دوچندان نمایید. 

جک درب برقی پارکینگی 

۲- استفاده از سیستم های ارتباط داخلی و ایفون های تصویری 

شما با استفاده از این سیستم ها می توانید به راحتی هنگام ورود افراد ، ان ها راچک نمایید و تردد ورودی ایمنی را تجربه نمایید. 

۳- بکارگیری دستگاه های اکسس کنترل و قفل برقی هوشمند

جهت مدیریت تردد و کنترل افراد بخصوص در مراکز حساس می توانید از ترکیب سیستم های اکسس کنترل با انواع مدل های قفل برقی هوشمند  استفاده کنید . 

۴- کرکره برقی

درب های کاملا پوشیده شده ای هستند که از نوعی پروفیل الومینیوم مقاوم تشکیل شده اند و می توانند به عنوان یک پوشش مقاوم در برابر تردد افراد بکار روند و توسط اتوماسیون های هوشمند مختلف کنترل گردد. 

۵- سیستم های امنیتی دزدگیر و دوربین مداربسته 

دو الزامی که باید در هر ساختمان یا منزلی بکار گرفته شود سیستم های امنیتی دزدگیر و دوربین های مداربسته می باشند که اجازه کنترل و نظارت بر تردد افراد را به صورت کاملا هوشمند در اختیار شما می گذارد. 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 15 =

اسکرول به بالا