انتخاب راهکار مناسب هوشمند سازی پارکینگ مجتمع 

برخی از مشتریان برای مجتمع های مسکونی تردد بالا به عنوان مثال ۱۰۰ واحدی یا بیشتر در هنگام انتخاب و هوشمند سازی پارکینگ مجتمع به صورت مناسب با قیمت مناسب و کارایی حداکثری دچار تردید می شوند و نمی دانند که کدام مورد می تواند برای شرایط هوشمند سازی پارکینگ مجتمع مناسب باشد. در این بخش می خواهیم یک راهنمای مناسب در اختیار شما قرار دهیم تا بهصورت کامل با مزایا و مشخصات این دو محصول اشنا شوید و انتخاب مناسبی انجام دهید.

همه چیز راجب جک درب برقی پارکینگ

بررسی سناریوهای اجرایی در مورد هوشمند سازی پارکینگ مجتمع

در مجتمع های مسکونی واحد بالا که مسلما تردد بالایی از درب ورودی خواهند داشت پیشنهاد می شود که از سیستم های درب برقی پارکینگی بازویی یا کشویی اروپایی معتبر با رزومه و سابقه قابل استناد استفاده نمایند زیرا به دلیل کیفیت بالای قطعات داخلی مسلما استهلاک کمتر و کارایی بیشتری خواهند داشت. 

انچه نیاز هست راجب راهبند اتوماتیک پارکینگی بدانید!

بهتر است از سیستم های درب برقی پارکینگی یا جک برقی بازویی یا موتور کشویی ریلی با ساختار الکتروهیدرولیک استفاده شود زیرا این ساختار برای تردد های بالا طراحی شده و از استهلاک فوق العاده کمتری در برابر ترددهای بالا خواهد داشت.

قفل برقی چیست و چه کارایی دارد؟

در صورتی که برای اتوماسیون پارکینگ مجتمع می خواهید از سیستم های جک برقی یا موتور کشویی ایرانی استفاده نمایید بهتر است درب ورودی را مدیریت نمایید و در ساعاتی که نقطه اوج تردد می باشد درب را به صورت باز نگه دارید تا تردد ها انجام گیرد. در نتیجه فشار کمتری به سیستم شما وارد می گردد و همین امر باعث افزایش طول عمر سیستم خواهد شد. 

راهکار دیگری که پیشنهاد ما برای هوشمند سازی پارکینگ مجتمع می باشد استفاده همزمان از راهبند اتوماتیک پارکینگ بهمراه جک برقی با کیفیت حدمتوسط و سیستم های ایرانی می باشد . در این سناریو شما علاوه بر بکارگرفتن راهبند اتوماتیک ، درب ورودی خود را خواهید داشت و تنها در اخر شب جهت تامین امنیت درب را به صورت کامل می بندید .

در این سناریو شما فشار بسیار کمی به سیستم جک برقی بازویی یا ریلی وارد می نمایید که در نتیجه عمر سیستم اضافه می شود همچنین با توجه به استفاده از یک راهبند اتوماتیک پارکینگی با کیفیت می توانید عملیات کنترل و نظارت بر تردد را به صورت کاملا دقیق و مطمئن انجام دهید.

همانطور که می دانید راهبند های اتوماتیک بیشتر نقش کنترل تردد وسایل نقلیه را دارند و نمی توانند به صورت کامل امنیت مجموعه را مهیا نمایند ولی نقش بسزایی در جهت هوشمند سازی پارکینگ مجتمع ایفا می نمایند. در جهت مدیریت بهتر ورودی ، بهتر است از یک نگهبان جهت کنترل راهبند و درب برقی استفاده نمایید . اگر نیاز دارید که کاملا سیستم به صورت هوشمند فعالیت نماید باید از سیستم های اتوماسیون هوشمند که کنترل وسایل نقلیه را به صورت هوشمند و توسط سیستم های دوربین پلاک خوان و یا تگ های هوشمند انجام می دهد. این سناریو درست است مقداری هزینه بالاتری نسبت به جک های هیدرولیکی دارد ولی از عمر و استهلاک کمتری برخوردار می باشد .

اگه هنوز نیاز به مشاوره بهتر و بیشتری برای هوشمند سازی پارکینگ مجتمع داری با ما تماس بگیر. اطلاعات راجب قیمت هم در اختیار شما میزاریم.

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیفات!