شرکت آویژه در

نصب درب سکشنال

نصب کرکره اتوماتیک/برقی زیرسقفی/سکشنال

نصب درب سکشنال چطور انجام می گیرد ؟ آموزش مرحله به مرحله تعمیر و نصب درب سکشنال در آویژه در

چطور نصب درب سکشنال انجام می گیرد ؟

قبل از نصب درب سکشنال یا نصب درب سکشنال بهتر است با ماهیت و کارکرد این مدل درب اتوماتیک بیشتر اشنا شوید تا بتوانید نصب راحت تری داشته باشید . همچنین در ادامه سعی کردیم با قرار دادن یک فیلم اموزشی مراحل نصب درب سکشنال را به صورت مرحله به مرحله بررسی نماییم.

نصب درب سکشنال
????????????????????????????????????????????

درب سکشنال پارکینگی یا درب سکشنال با توجه به نحوه باز شدن و قرار گرفتن به صورت کامل در زیر سقف حداکثر بازشو را در اختیار مشتری قرار می دهد تا به میزان حداکثری از فضای پارکینگ استفاده نماید. پنل های این مدل از کرکره های اتوماتیک در رنگ های متنوع قابل ارائه می باشد. این پنل ها دارای دو جداره فلزی که بین جداره ها عایقی از جنس پولی اورتان پرشده است . این ترکیب باعث عایق بودن کرکره در مقابل حرارت و صوت می گردد.

راهنمای خرید کرکره برقی

مشخصات درب سکشنال

برخی از مهمترین مشخصات فنی درب سکشنال عبارتنداز :

  • مجهز به سیستم آنتی کرش که در صورت برخورد با جسم یا خودرو به صورت خودکار در جهت معکوس حرکت می کند
  • مجهز به سیستم ضدسرقتPosilock
  • دارای خلاص کن دستی برای استفاده در زمان قطع برق
  • استفاده از مکانیزم فوق العاده نرم ، بدون لرزش و صدا و دارای تجهیزات الکترونیکی حسگر مانع
  • امکان استفاده در اماکن پرتردد و مجهز به سنسورهای قابل تنظیم جهت تنظیم محدوده حرکت
  • موتور های پرقدرت ایتالیایی – آلمانی با گارانتی تعویض بی قید و شرط
  • زیبایی ظاهری فوق العاده

راهنمای تعمیر کرکره برقی

مراحل آموزشی نصب درب سکشنال

به دلیل مکانیزم و ساختار کم استهلاک طراحی شده درب های زیرسقفی ، عموما این مدل درب اتوماتیک خیلی کم دچار مشکل شده و در بسیاری از موارد نبود برق باعث عدم کارکرد این مدل درب اتوماتیک می گردد.

در مواقعی که برق در سیستم وجود ندارد می توان از طریق طناب یا کابل کوچکی که با کشیدن آن ، باعث خلاص شدن گیربکس موتور و انتقال وزن کرکره به فنر های بالانس مخصوص کرکره می گردد ، به سادگی کرکره را حرکت داده و از آن استفاده کرد.

به صورت خلاصه برخی از مهمترین مراحل نصب درب سکشنال را بررسی می کنیم :

۱- شاسی کشی فلزی جهت نصب درب زیرسقفی شامل شاسی مورد نیاز جهت نصب موتور ، شاسی فلزی مورد نیاز جهت نصب ریل های حرکتی درب . شاسی های فلزی به صورت دو چارچوب عمود بر هم باید نصب گردد به صورتی که یک چارچوب در راستای عمود و یک چارچوب در راستای افق باید قرار گیرد.

۲- نصب ریل های حرکتی سیستم – قرار گرفتن ریل ها در امتداد شاسی های عمودی و افقی به نحوی که حرکت درب زیرسقفی را در راستای افق و عمود مهیا نماید.

۳- نصب موتور زیرسقفی – موتور درب زیرسقفی در انتهای ریل افقی قرار می گیرد . به صورت کلی دو مکانیزم حرکتی موتور زیرسقفی وجود دارد به نحوی که در مکانیزم اول ، موتور حرکت می کند و پنل ها را حرکت می دهد ولی در مکانیزم دوم موتور ثابت می باشد و از طریق یک سیم بکسل ، پنل ها را داخل ریل حرکت می دهد.

۴- مونتاژ پنل های درب سکشنال – پنل های پلی اورتان بوسیله براکت های مخصوصی بهم متصل شده و بوسیله غلطک های فیکس شده در دو طرف پنل ها ، داخل ریل های از پیش نصب شده قرار می گیرند.

۵- سیم بندی و راه اندازی مدارفرمان درب زیرسقفی – در این مرحله نصب درب زیرسقفی ، سیم بندی های مخصوص سنسور ها ضدبرخورد ، چراغ هشدار و موتور درب در داخل مدارفرمان نصب و تنظیمات مخصوص نصب درب زیرسقفی در مدارفرمان انجام می گیرد.

در موارد دیگر حتما باید با کارشناس مربوطه درب اتوماتیک تماس بگیرید . شما می توانید از صفحه تخصصی مربوط تعمیراتی دیدن فرمایید.

  • برای مشاوره در زمینه نصب کرکره اتوماتیک/برقی زیرسقفی/سکشنال و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 05136079307 ارتباط برقرار نمایید. 

پیشنهاد میکنم از فیلم آموزش نصب کرکره های زیرسقفی سکشنال دیدن فرمایید

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید. کلیپ های مفید آموزشی در اینستاگرام 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید. پیشنهاد های خوبی برایتان داریم

قیمت درب اتوماتیک سکشنال به جه مواردی بستگی دارد؟ 

قیمت درب سکشنال به ابعاد درب پارکینگی و موتور استفاده شده برای آن و همچنین نوع پنل به کاربرده شده بستگی دارد. 

هزینه و نصب درب سکشنال از کرکره برقی بسیار گران تر است زیرا اکثر قطعات درب سکشنال وارداتی است و همچنین کارکرد آن ها پیچیده تر می باشد.

مقالات مرتبط

درب کرکره ای صنعتی
کرکره اتوماتیک

خرید درب کرکره ای صنعتی

درب کرکره ای صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ اکثر مغازه ها و اماکن صنعتی درب های اتوماتیک کشویی یا چرخشی را انتخاب می کنند، در حالی که شرکت های تجاری و هتل ها درب های گردان اتوماتیک را ترجیح می دهند. درب های اتوماتیک صنعتی با عایق حرارتی و صوتی دو ناحیه را از هم

توضیحات بیشتر »
روش های افزایش امنیت کرکره برقی
کرکره اتوماتیک

روش های افزایش امنیت کرکره برقی

افزایش امنیت کرکره برقی یکی از مهم ترین کارهایی است که شما باید برای مکانی که کرکره برقی را نصب کرده اید در نظر گرفته و انجام دهید. در این مقاله می خواهیم روش های افزایش افزایش امنیت کرکره برقی را توضیح دهیم پس تا انتها همراه آویژه در باشید. با توجه به گسترش استفاده

توضیحات بیشتر »
نصب مدار کنترل کرکره برقی
کرکره اتوماتیک

روش نصب مدار کنترل کرکره برقی

نصب مدار کنترل کرکره برقی با چه روش هایی انجام می شود؟ آیا شما هم می خواهید خودتان به نصب مدار کنترل کرکره برقی بپردازید؟ باید ابتدا ببینید می توانید این کار را بدون نیاز به تکنسین انجام دهید یا نه! در این مقاله شما را در نصب مدار کنترل کرکره برقی راهنمایی کرده ایم.

توضیحات بیشتر »
اسکرول به بالا