Project Description

مشاوره درب شیشه کشویی دستی مطب | پروژه درب شیشه ریلی دستی مطب دکتر حسینی

در پروژه مطب دکتر حسینی ( مشاوره درب شیشه کشویی دستی مطب ) برای پنجره های حیاط و جهت تردد از پنجره ، درب شیشه دستی با یراق درب شیشه اتوماتیک طراحی و اجرا گردید ابعادی که برای این درب شیشه ای اجرا گردید عرض ۶ متر در ارتقاع ۲ متر بوده که ۱ متر از این عرض به صورت متحرک در نظر گرفته شد . البته دهانه دیگر به صورت ۴ متر عرض در ارتفاع ۲ بوده که یک متر از این عرض نیز به صورت متحرک درنظر گرفته شد. دهانه سوم برای سرویس بهداشتی اجرا گردید که جهت افزایش زیبایی از ورق استیل نقره ای خشدار نگیر تایوانی برای پوشش فریم های درب ، استفاده شد.

تمامی یراق مورد نیاز درب دستی متحرک شامل غلطک ها ، هنگرها و ریل از متعلقات درب شیشه ای اتوماتیک لابل استفاده شد تا جابه جایی به راحتی انجام گیرد.

این درب جهت ورودی مطب و همچنین سرویس بهداشتی مطب با توجه به حساسیت از درب اتوماتیک کشویی دستی استفاده شده است . فریم های این درب از نوع استیل می باشد که مقاوم در برابر رطوبت می باشد .

در این مدل درب از ریل و کاور اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک لابل استفاده شده است . غلطک و هنگرهای فابریک اپراتور ایتالیایی لابل ایتالیا برای این درب استفاده شده است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 05136079307 – 09352256530 تماس حاصل نمایید .

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.