Project Description

مشاوره انتخاب درب بازویی اتوماتیک کالیپسو | پروژه درب برقی ویتو V2 راه آهن مشهد

با توجه به بررسی های انجام شده در مورد درب های خروج اضطراری راه اهن مشهد ، مشاوران آویژه پیشنهاد استفاده از جک برقی پارکینگی ( مشاوره انتخاب درب بازویی اتوماتیک کالیپسو ) جهت افزایش سرعت باز شدن درب ها در مواقع اضطراری و افزایش سرعت تخلیه راه اهن ارائه کردند . برای سهولت تردد و استفاده از درب اتوماتیک ، خلاص کن بلند جهت استفاده اسان و سریع طراحی شده است. همچنین از کلید های اضطراری اعلان حریق جهت بازشدن سریع درب اتوماتیک استفاده شده است. این کلید ها به گونه ای طراحی شده که به محض فشردن کلید بلافاصله هر چهار سیستم درب اتوماتیک ویتو به صورت همزمان عمل می نمایند و در جهت بازشدن حرکت می کنند همچنین جهت جلوگیری از بسته شدن درب ها از سنسورهای ضدبرخورد استفاده شده است.

علت اتوماتیک کردن دهانه های خروج اضطراری به منظور سرعت در تخلیه و خروج افراد در زمان های اضطراری می باشد همچنین جهت استفاده در زمان قطع برق ، خلاص کن های ویژه ای مطابق با دستور مشتری طراحی گردیده است.

از ویژگی های منحصر به فرد سیستم پارکینگی کالیپسو ، خاصیت ضدبرخورد می باشد که در صورت برخورد با هر جسم بلافاصله درجهت عکس حرکت می کند . 

همچنین از کلید های اطفای حریق نیز جهت سرعت در استفاده از سیستم ، استفاده گردیده است که در صورت فشردن کلید ، هر چهار سیستم به صورت همزمان عمل کرده و سرعت تخلیه راه آهن را چند برابر می کنند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه محصول با شماره 05136079307 – 09352256530 تماس حاصل نمایید. 

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.

در صورتی که دوست دارین از فیلم معرفی پروژه های انجام شده ما دیدن فرمایید