Project Description

اپراتور درب شیشه اتوماتیک رکورد سوئیس | پروژه درب برقی کشویی رکورد record شرکت پگاه

اجرای درب شیشه ای اتوماتیک کشویی اسلایدینگ با اپراتور کشویی رکورد مدل STA20 در نمایندگی شرکت پگاه خراسان همچنین جهت افزایش سطح بهداشت مجموعه از پرده هوای بستک ۱.۸ متری که شامل ۳ عدد موتور با ۶ عدد فن استفاده شده است که کاملا به صورت هوشمند با درب شیشه ای هماهنگ وتنظیم شده که به محض بازشدن درب ، شروع به فعالیت کرده و مانع از تبادل هوا و ورود حشرات موذی می گردد.

معرفی انواع مدل های اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک رکورد Record ساخت سوئیس

  • اپراتور رکورد مدل STA20
  • اپراتور رکورد مدل STA21

مشخصات فنی اپراتور درب شیشه برقی رکورد مدل STA20

در این مدل اپراتور میزان بازشویی که در مدل کشویی اسلایدینگ بدست می آید بین 800-3000 میلیمتر و تنها در مدل تلسکوپی دو طرفه می توان بین 1200-4000 میلیمتر بدست اورد.همچنین از این اپراتور در انواع درب های شیشه ای کشویی تلسکوپی منحنی قوسی تاشو فولدینگ زاویه دار خروج اضطراری می باشد .

اپراتور رکورد در مدل ساده کشویی ، امکان جابه جایی تک لنگه ۱۵۰ کیلو و دو لنگه ۱۲۰ کیلو و تلسکوپی چهار لنگه ۹۰ کیلوگرم را دارا می باشد. سیستم مجهز به سنسورهای ترکیبی جهت پوشش بین درب را دارا می باشد.

از دیگر مشخصات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • مصرف بهینه انرزی
  • بازشدن  بسته شدن اضطراری
  • مجهز به کلید اضطراری
  • مجهز به باطری پشتیبان شارژی با کیفیت

اپراتور درب شیشه رکورد مدل Sta21 کاملا مشابه مدل sta20 می باشد و تنها در موارد که وزن درب و عرض درب بیشتر از حدی که برای مدل sta20 تعریف شده کاربرد دارد.

گروه فنی آویژه با کارگاهی مجرب و پشتیبانی از تمامی قطعات داخلی موتور گیربکس و مدارفرمان و قطعات مکانیکی متحرک شامل غلطک و هنگر اپراتور رکورد  ، تعمیرات تخصصی انواع سیستم های اپراتور درب شیشه ای رکورد مدل STA20,21 را با ضمانت و پشتیبانی ارائه می نماید. شماره تماس ثبت سفارش 09352256530

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.