Project Description

راهنمای انتخاب درب کرکره برقی پنجره | پروژه درب برقی پنجره تیغه فوم دار کارخانه چینی مقصود

با توجه به توانمندیهای تجربی و تخصصی گروه آویژه ، شرکت چینی مقصود برای دهانه های قسمت مالی ، واحد های تولیدی متعددی که در مجموعه قرار گرفته ، قسمت انبار ، آویژه را انتخاب نمود .

در واحدهای انبار چینی مقصود از موتور های پرقدرت ساید زنجیری ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم صنعتی نوبل که از سیم پیچ مس ساخته شده و همچنین برندهای مطرح دیگری چون بارزانته و اس دی سی و KTM کی تی ام و تیغه های صنعتی با کیفیت و سنگین از قبیل اکرول Akroll استفاده گردید .

در واحد مالی ، با توجه به اهمیت زیبایی ساختمان و حفظ امنیت واحد مالی ، از کرکره اتوماتیک پنجره ای با استفاده از تیغه ۸ سانت فوم دار الومینیوم ترک الوسل Alucel که فوق العاده مقاوم ، زیبا و با کیفیت و بی صدا استفاده گردید . همچنین جهت حفظ زیبایی مجموعه ، از موتورهای توبولار با کیفیت اس دی سی SDC ، تسلا و اسمارت استفاده شد این موتور های دارای یکسال گارانتی تعویض آویژه می باشند.

همچنین در واحد های تولیدی که برای ورودی در جهت کاهش الایندگی و امنیت تردد استفاده گردید نیز از تیغه های ۸ سانت با کیفیت که در ترددهای بالا استقامت داشته باشند استفاده گردید برندهای مطرحی چون اکبا ، اکرا ، الوتک و لومیکو برخی از تیغه هایی که در این شرکت استفاده شدند. همچنین موتورهای استفاده شده باید در ترددهای بالا ، مقاومت بالایی داشته باشند لذا از برندهای معتبری چون نوبل و یونیک که دارای سیم پیچ مس می باشند استفاده گردید.

برخی از کاربری های کرکره اتوماتیک پنجره | راهنمای انتخاب درب کرکره برقی پنجره

قابل اجرا برای انواع پنجره – بالکن – تراس 

گروه فنی آویژه با کارگاهی مجرب و پشتیبانی از تمامی قطعات داخلی موتور گیربکس موتورهای کرکره اتوماتیک ، تعمیرات تخصصی انواع سیستم های موتور کرکره برقی  را با ضمانت و پشتیبانی ارائه می نماید. شماره تماس ثبت سفارش 09352256530

برخی از مزایای کرکره برقی پنجره | راهنمای انتخاب درب کرکره برقی پنجره

1. نمای ظاهری و طراحی زیبا

2. افزایش امنیت

3. ایجاد عایق در برابر نور ، سرما ، گرما و صدا

طراحی باکس مخصوص جهت پوشاندن رول کرکره – رول اپ برقی جهت افزایش زیبایی ظاهری ساختمان 

پیشنهاد میکنم از فیلم معرفی کرکره اتوماتیک پنجره ای دیدن فرمایید 

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.

اموزش نصب کرکره برقی