Project Description

مشاوره انتخاب درب کرکره اتوماتیک استخری | پروژه درب برقی کرکره پارک آبی ایرانیان

در پروژه پارک ابی ایرانیان که یکی از بزرگترین مراکز پارک آبی در مشهد می باشد با توجه به اهمیت امنیت در ورودی گیت بلیط مجموعه ، از موتورهای پرقدرت زنجیری ساید سیماران با ۳۰ ماه گارانتی پس از تولید استفاده شد البته به مرور زمان با توجه به مانور شرکت سیماران روی سایر محصولات درب اتوماتیک ، فروش موتور ساید سیماران متوقف گردید. البته گروه آویژه ، خدمات تخصصی این موتور را ارائه می نماید.

کرکره اتوماتیک مقابل گیت بلیط فروشی مجموعه جهت حفاظت و افزایش امنیت نصب گردیده است.

برای افزایش امنیت و استقامت دهانه ، با توجه به ابعاد ،  از تیغه های 10 سانت الوتک Alutec همراه با ریل 10 سانت فلزی مجهز به مقطع مویی الومینیومی و نوار مویی در جهت کاهش استهلاک تیغه با ریل  استفاده گردیده است.

موتور ساید پرقدرت زنجیری ساید سیماران با قابلیت جابه جایی تا 800 کیلوگرم و استفاده از سنسور های ضد برخورد بین درب جهت جلوگیری از برخورد – سیستم ضدبرخورد موتور که در صورت برخورد ، به صورت هوشمند موتور غیرفعال می گردد.

گروه فنی آویژه با کارگاهی مجرب و پشتیبانی از تمامی قطعات داخلی موتور گیربکس موتورهای کرکره اتوماتیک سیماران ، تعمیرات تخصصی انواع سیستم های موتور کرکره برقی  را با ضمانت و پشتیبانی ارائه می نماید. شماره تماس ثبت سفارش 09352256530

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.