Project Description

مشاوره درب اتوماتیک کرکره امنیت ورودی | پروژه کرکره برقی منزل مسکونی محافظ درب

در این پروژه با توجه به درخواست مشتری برای حفاظت از ورودی ساختمان و افزایش امنیت و کاهش احتمال سرقت ، در مقابل درب ورودی ساختمان و درب ورودی پارکینگ ، دو دهانه کرکره اتوماتیک با استفاده از تیغه 8 سانت – ریل آهنی فلزی 8 سانت مونتاژ شده با مویی و مقطع مویی جهت کاهش استهلاک و فشار در هنگام حرکت تیغه ها و در جهت حفظ نمای ظاهری و زیبایی ساختمان از موتور توبولار کرکره که کاملا در داخل لوله قرار گرفته استفاده شده و همچنین جهت عدم دسترسی به موتور و سیستم خلاص کن از حفا طراحی شده توسط متخصصین آویژه استفاده شده است.

یکی از مواردی که در کرکره های اتوماتیک جهت حفاظت و افزایش عمر موتور باید مدنظر قرارداد ، استفاده از پوشش های بام ساختمانی و ورق های گالوانیزه شیبدار جهت ساخت سطح شیبدار روی کرکره اتوماتیک می باشد. این عمل باعث جلوگیری از ریزش باران و تابش نورخورشید به رول کرکره خواهد شد که باعث جلوگیری از پوسیدگی و رسیدن رطوبت به موتور و همینطور شفت کرکره خواهد شد .

گروه فنی آویژه با کارگاهی مجرب و پشتیبانی از تمامی قطعات داخلی موتور گیربکس موتورهای کرکره اتوماتیک ، تعمیرات تخصصی انواع سیستم های موتور کرکره برقی  را با ضمانت و پشتیبانی ارائه می نماید. شماره تماس ثبت سفارش 09352256530

فیلم معرفی برخی از پروژه های انجام شده درب اتوماتیک کرکره ای 

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.