Project Description

مشاوره درب اتوماتیک صنعتی کرکره | پروژه ۲۵دهانه کرکره اتوماتیک صنعتی سپیدفربال سحر

با توجه به توانمندیهای تجربی و تخصصی گروه آویژه ، در پروژه بزرگ مرکز بسته بندی و پخش مرغ سپید فربال سحر ، اجرای بیش از ۳۰ دهانه کرکره اتوماتیک صنعتی به گروه آویژه محول شد که تقریبا طی ۲۰ روز کاری ، این پروژه اجرا گردید. در اجرای ۵ دهانه برای ورودی ماشین های سنگین جهت حمل مواد پروتینی با ابعاد ۵ در ۵ متر ارتفاع از تیغه های سنگین ۱۰ سانت داتیس Datis در رضا که از وزن و رنگ مناسبی برخوردار می باشند استفاده گردید و برای ۲۰ دهانه درب های داخلی واحد های تولیدی و بسته بندی ، از تیغه فوم دار الومینیوم الوسل ترک که از کیفیت رنگ بالایی برخوردار می باشد و همچنین به دلیل شست و شوی هر روز محیط ، از ریل های الومینیومی استفاده گردید تا مشکلی برای درب ایجاد نگردد . همچنین با توجه به حجم تردد بالای روزانه و برخوردهای مکرر جک های حمل بسته های پروتئینی ، از سنسورهای ضدبرخورد جهت جلوگیری از برخورد و استفاده از پروفیل قوطی 40*40 در جهت مقاوم سازی ریل های هدایت کننده استفاده گردید.

در مورد کرکره های ورودی از موتورهای با کیفیت ساید زنجیری اکرول ۶۰۰ کیلوگرم که دارای سیم پیچ مس می باشد استفاده گردید و برای کرکره های داخلی مجموعه از موتورهای توبولار SDC اس دی سی ۱۴۰ نیوتن استفاده گردید.

برخی از کاربری های درب اتوماتیک کرکره ای صنعتی  | مشاوره درب اتوماتیک صنعتی کرکره

قابل اجرا برای انواع ورودی خروجی واحد های تولیدی در جهت فیلتراسیون – ورودی های عریض و مرتفع 

گروه فنی آویژه با کارگاهی مجرب و پشتیبانی از تمامی قطعات داخلی موتور گیربکس موتورهای کرکره اتوماتیک ، تعمیرات تخصصی انواع سیستم های موتور کرکره برقی  را با ضمانت و پشتیبانی ارائه می نماید. شماره تماس ثبت سفارش 09352256530

پیشنهاد میکنم از فیلم معرفی کرکره اتوماتیک پنجره ای دیدن فرمایید 

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.

اموزش نصب کرکره برقی