Project Description

مشاوره اجرای كركره اتوماتيك صنعتي ویلایی | پروژه درب برقی کرکره باغ گياه شناسي شهرداری

اجرای  دهانه عريض کرکره اتوماتیک صنعتي با عرض 5 متر و ارتفاع 7 متر در قسمت نگهداری گیاهان زینتی باغ گياه شناسي مشهد مختص به شهرداری مشهد  با تيغه 10 سانت درجه يك آکرول Akroll تولیدی اراک  با رنگ كوره اي مقاوم در برابر نورخورشيد و تغيير رنگ انجام گرفت .

كركره هاي اتوماتيك  براي ورودي نگهداری گیاهان زینتی باغ حهت كنترل ورودي و خروجي و افزایش امنيت  اجرا گرديده است . علت استفاده از تیغه ۱۰ سانت در این پروژه ، ارتفاع بالا بود که کارشناسان اویژه پیشنهاد استفاده از تیغه ۱۰ سانت را در جهت افزایش مقاومت و کارایی مطرح کردند.

با توجه به ابعاد دهانه ها از موتور ساید كه مجهز به گيربكس زنجيري فوق العاده قدرتمند مي باشد  با قابلیت جابه جایی تا 800 کیلوگرم و استفاده از سنسور های ضد برخورد بین درب جهت جلوگیری از برخورد – سیستم ضدبرخورد موتور که در صورت برخورد ، به صورت هوشمند موتور غیرفعال می گردد.

گروه فنی آویژه با کارگاهی مجرب و پشتیبانی از تمامی قطعات داخلی موتور گیربکس موتورهای کرکره اتوماتیک ، تعمیرات تخصصی انواع سیستم های موتور کرکره برقی  را با ضمانت و پشتیبانی ارائه می نماید. شماره تماس ثبت سفارش 09352256530

مشاهده فيلم برخي از پروژه هاي انجام شده

در صورتی که تمایل دارین از سایر پروژه ها ، آموزش ها و فیلم های  مرتبط دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.