شرکت آویژه در

صرفه جویی انرژی با پرده هوای طلایی

نقش پرده هوا صرفه جویی انرژی
زمان مطالعه: 3 دقیقه

نقش پرده هوا در کاهش مصرف انرژی

چطور پرده هوا ، مصرف برق را کاهش می دهد؟

با توجه به اینکه دستگاه پرده هوا خود به عنوان مصرف کننده انرژی می باشد ولی با توجه به اثربخشی بالایی که در کاهش تبادل دمای محیط دارد به نسبت مصرف دستگاه های تهویه و سرمایشی و گرمایشی ، از مصرف فوق العاده پایین تری برخوردار است و در هر صورت مقرون به صرفه و در واقع صرفه جویی انرژی با پرده هوا اتفاق می افتد.

راهنمای تعمیر پرده هوا

نقش مگنت پرده هوا در مصرف انرژی

آیا سنسور مگنت دستگاه باعث صرفه جویی انرژی با پرده هوا می گردد؟

عموما دستگاه های پرده هوا مجهز به سنسور یا مگنت یا میکروسوئیچ می باشند که متناسب با باز و بسته شدن درب عمل نمایند که البته با توجه به تردد درب ، توجیه استفاده خواهند داشت. بیشتر دستگاه های پرده هوا به صورت مستقیم قابلیت اتصال مگنت را دارا می باشند در برخی از مدل ها که این امکان وجود ندارد از میکروسوئیچ استفاده می شود که البته باید از داخل مدارفرمان دستگاه ، سیم کشی لازم انجام گیرد و همین سنسور ها باعث صرفه جویی انرژی با پرده هوا می گردد. 

نکته ای که باید در اینجا به آن توجه کرد این است که پرده هوا هیچ وقت به عنوان یک درب نمی تواند به صورت 100 درصد مانع تبادل دما و جلوگیری از ورود حشرات گردد . البته با نصب دستگاه به صورت کامل و تنظیم دقیق می تواند از راندمان حداکثری دستگاه و صرفه جویی انرژی با پرده هوا استفاده کرد. 

پرده هوا داخل سقف کاذب چیست ؟

در ورودی های تجاری اداری که در ورودی درب ، سقف کاذب وجود داشته باشد ، با توجه به محدودیت هایی که جهت نصب دستگاه پرده هوا در این فضاها وجود دارد باید از این مدل دستگاه پرده هوا استفاده کرد که این مدل دارای دریچه ای است که مکش و دمش هوا را انجام می دهد. 

جهت نصب دستگاه پرده هوا داخل سقف کاذب باید در داخل سقف کاذب شاسی کشی لازم انجام گیرد و فضای لازم برای مکش هوا وجود داشته باشد ضمنا باید به این نکته توجه کرد که گرد و غبار بیش از اندازه و یا ذرات حجیم داخل قسمت پره ها و موتور دستگاه نفوذ نکند.

راهنمای نصب پرده هوا

صرفه اقتصادی دستگاه پرده هوا

چرا خرید پرده هوا باعث کاهش هزینه های ما  و صرفه جویی انرژی با پرده هوا می گردد

هزینه ای که شما برای نصب دستگاه پرده هوا پرداخت می کنید از محل کاهش مصرف انرژی شما تامین خواهد شد که مسلما بعد از یک دوره زمانی ، هزینه بازخواهد گشت . با توجه به بالارفتن هزینه های انرژی ، نقش صرفه جویی انرژی با پرده هوا بیشتر نمایان می گردد و دستگاه پرده هوا صرفه اقتصادی این دستگاه بیشتر خود را نشان می دهد. لذا پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان ما مشورت نمایید. 09352256530

کاربرد دستگاه پرده هوا به قدری فراگیر است که بطور کلی هر دربی نیاز به پرده هوا دارد . 

از اينستاگرام آويژه ديدن فرماييد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 10 =

اسکرول به بالا