قبلی بعدی

آموزش رایگان تنظیم ریموت کرکره برقی هوشمند

انواع کددهی و تنظیم ریموت کرکره برقی 

مشتریان در موارد بسیاری نیاز به تنظیم ریموت کرکره برقی دارند . ممکن است به دلیل موارد امنیتی نیاز باشد تا حافظه مرکز کنترل کرکره برقی را ریست نمایید و مجددا ریموت کنترل های کرکره برقی مدنظر را در حافظه مرکز کنترل تنظیم نمایید.

البته به این نکته توجه نمایید که تنظیم ریموت کرکره برقی برای مدارفرمان یا مرکز کنترل های کرکره برقی متفاوت می باشد و باید شیوه تنظیم را بررسی و طبق ان عملیات تنظیم را انجام دهید.

آموزش تنظیم ریموت کرکره برقی به دو صورت امکان پذیر است :

1- کددهی کدلرنینگ

2- کددهی دیپ سوئیچ

آشنایی با عیب یابی و تعمیر موتور کرکره برقی.

مراحل کددهی ریموت کرکره برقی

  • کددهی کدلرنینگ : جهت ست کردن ریموت های کدلرنینگ باید از کلید شناساندن ریموت لرن LRN استفاده کرده به این صورت که به مدت 2 ثانیه کلید را فشرده و سپس رها که با توجه به روشن شدن LED روی برد و چشمک زدن ، دکمه ریموت را فشرده و پس از تغییر چشمک به حالت سریع و پذیرش آن ، دکمه ریموت را رها و سپس امکان استفاده ریموت می باشد و عملیات فرماندهی انجام می گیرد.

همچنین نکته ای که در مورد آموزش تنظیم ریموت کرکره برقی –  کددهی باید بدان توجه نمایید این است که اگر دکمه لرنینگ مرکز کنترل بیش از ۲ ثانیه نگه داشته شود ، حافظه دستگاه به صورت کامل پاک می گردد و باید تمامی ریموت هایی که داخل حافظه دستگاه ثبت شده دوباره به دستگاه معرفی گردند. 

  • کددهی دیپ سوئیچ : در مورد ریموت های دیپ سوئچی که در موتور های ساید استفاده می گردد ، عملیات کددهی به این صورت انجام می گیرد که دیپ سوئیچ های داخل مرکز کنترل باید با دیپ سوئیچ های روی برد ریموت همسو باشند تا عملیات ارسال و دریافت سیگنال به صورت موفق انجام گیرد . همچنین در برخی موارد باید برند ریموت و مرکز کنترل یکی باشد چون در برخی موارد ، قابلیت ست کردن ریموت هایی که برند یکسان با مرکز کنترل نداشته باشند قابلیت ست و تنظیم شدن با مرکز کنترل را نخواهند داشت.  البته در موتورهای ساید کرکره برقی که اخیرا تولید می گردد مرکز کنترل ها به صورت لرنینگ می باشد و اکثرا با ریموت های بتا قابلیت همخوانی و کدینگ دارند. 

آشنایی با نصب کرکره اتوماتیک سکشنال 

پیشنهاد میکنم از فیلم آموزش تنظیم و کددهی ریموت کرکره در حالت کدلرنینگ دیدن فرمایید.

از صفحه معرفی کرکره اتوماتیک شفاف دیدن فرمایید

در صورتی که تمایل دارین از سایر مطالب – فیلم ها و فعالیت های ما دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید. پیشنهاد های خوبی برایتان داریم

راهنمای عیب یابی درب اتوماتیک کرکره ای-can

By ياسرعطارباشي|17th مارس, 2021|Categories: کرکره اتوماتیک|Tags: تشخیص عیب درب کرکره ای, راهکار تشخیص مشکل کرکره برقی, رفع مشکل کرکره اتوماتیک, عیب یابی درب برقی کرکره|

در این مقاله یک راهنمای جامع برای مهمترین اقدامات در هنگام بروز خرابی درب های اتوماتیک کرکره ای را شرح می دهیم.

ارزان ترین درب بازکن کارتی ریموتی

By ياسرعطارباشي|15th ژانویه, 2020|Categories: قطعات درب اتوماتيك, قفل برقی آرام بند, کنترل تردد|

راهنمای خرید ارزان ترین درب بازکن کارتی ریموتی مرکز [...]

ثبت ديدگاه

15 − ده =

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیفات!