راهنمای خرید سقف گالوانیزه شیبدار

کرکره سقف گالوانیزه شیبدار شیروانی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

آیا با سقف گالوانیزه شیبدار شیروانی آشنا هستید ؟

در بسیاری مناطق در جهت پوشش سقف به دنبال پوششی هستند که در برابر رطوبت و تابش نورخورشید بسیار مقاوم باشد . ورق های گالوانیزه رنگی مقاومت بالایی نسبت با سایر مواد های پوششی دارند و می توان گفت بهترین راهکار استفاده از پوشش های سقف گالوانیزه شیبدار می باشد.

نکات طلایی مراقبت و تعمیر کرکره برقی 

راهنمای خرید سقف گالوانیزه شیبدار

بهتر است در هنگام خرید به جنس ورق و پوشش گالوانیزه ، کیفیت رنگ ، وزن ورق در هر متر مربع دقت نمایید و سعی کنید از یک فروشنده معتبر خرید نمایید.
ورق کرکره یا ورق سینوسی از جنس گالوانیزه می باشد که باعث مقاومت در برابر رطوبت و زنگ زدگی می گردد . این ورق در رنگ های متنوعی متناسب با درخواست مشتری قابل ارایه می باشد.
همچنین این ورق ها نسبت به سایر ورق هایی که می توان استفاده کرد از مقاومت و عمر بالایی در برابر قارچ و ضربه را دارند.

همه چیز راجب درب کرکره ای اتوماتیک

کاربرد کرکره سقف گالوانیزه شیبدار شیروانی

از این مدل ورق می توان برای پوشش انواع سقف / سقف های شیبدار / زیباسازی ظاهری نماهای ساختمانی / به عنوان حصار در ویلاها / هدایت آب باران یا برف

نصب کرکره سقف گالوانیزه شیبدار شیروانی

نصب ورق های گالوانیزه تقریبا راحت می باشد و در ابتدا باید شکل ظاهری که مدنظر هست را از طریق قوطی کشی آهنی ایجاد نمود و در واقع اسکلت کار را آماده کرد و با توجه به شاسی فلزی ایجاد و سپس بوسیله پیچ های سرمته ورق یا پوشش های گالوانیزه شیبدار را روی سازه فلزی پیچ کرد.

عوامل موثر بر قیمت کرکره برقی 

نمایندگی فروش کرکره سقف گالوانیزه شیبدار شیروانی در مشهد

با توجه به جنس استفاده در این مدل ورق های کرکره ای ، قیمت این مدل ورق مناسب می باشد و می توان برای پوشش انواع سقف های شیبدار و سازه های سقفی مورد استفاده قرار گیرد.

مهمترین عوامل صدای کرکره برقی

آویژه دُر جهت افزایش طول عمر کرکره های اتوماتیک و موتور های ساید و توبولار و حفاظت از کرکره اتوماتیک در مقابل تابش نورخورشید و بارش و رطوبت و همچنین رضایت مشتری برای مشتریان خود به صورت سفارشی اقدام به تولید انواع سقف های شیبدار گالوانیزه در رنگ های متنوع نموده است.
این سقف های شیبدار جهت محافظت از کرکره اتوماتیک شما و همچنین افزایش عمر آن در مقابل تابش نورخورشید و رطوبت می باشد.
جنس ورق ، گالوانیزه می باشد و به صورت سفارشی توسط متخصصین مجموعه ، سازه مورد نیاز برای این نوع سقف طراحی شده و با سرعت و کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

امنیت و سرعت در اوج زیبایی

‫0/5 ‫(0 نظر)
اسکرول به بالا