قبلی بعدی

اموزش نصب و تعمیر جک درب برقی پروتکو

آنچه نیاز است درباره نصب و تعمیر جک درب برقی پروتکو (proteco) بدانید

اموزش نصب و تعمیر جک درب برقی پروتکو (PROTECO)

با توجه به استقبال مشتریان از سیستم های درب اتوماتیک پارکینگی پروتکو proteco ، تعمیرات این سیستم و نیاز به قطعات جانبی این جک ، بیش از پیش احساس می شود.

در این بخش قصد داریم به ادامه معرفی تجهیزات و قطعات سیستم پارکینگی پروتکو بپردازیم و شیوه نصب و نکاتی که باید در حین نصب رعایت کنیم بپردازیم.

نکاتی از جمله فاصله قرار گرفتن سنسورها یا فتوسل از سطح زمین ، محل قرار گرفتن پایه های عقب و جلوی جک

چطور سیستم جک برقی پارکینگی پروتکو را عیب یابی کنیم ؟ ( تعمیر جک برقی پارکینگ پروتکو )

به صورت کلی چند مورد مشکل تعمیراتی در سیستم های درب برقی پروتکو ( تعمیر جک برقی پارکینگ پروتکو ) داریم :

  • سیستم کلا کار نمی کند و با فشردن ریموت هیچ عکس العملی در سیستم مشاهده نمی شود ( بهتر است ابتدا برق سیستم چک شود سپس سالم بودن سنسورهای ضدبرخورد چک شود در مرحله بعد احتمالا مشکل از مرکز کنترل پروتکو خواهد بود که نیازمند رجوع کارشناس متخصص خواهد بود )
  • سیستم کار می کند ولی یکی از بازوها لنگ می زند ( ممکن است مشکل از مکانیزم داخلی موتور گیربکس باشد نیازمند رجوع متخصص – ممکن است مشکل از جوش پایه جک باشد نیازمند رجوع جوشکار متخصص )
  • درب باز مانده و بسته نمی شود ( احتمالا مشکل از سنسور ضدبرخورد می باشد و باید توسط متخصص چک شود )

به صورت کلی بهتر است در هنگام بروز مشکل در سیستم های درب برقی ( تعمیر جک برقی پارکینگ پروتکو ) ، به یک کارشناس متخصص مراجعه کنیم مگر در مواردی که کار ساده ای قرار باشد انجام دهیم. گروه فنی آویژه به عنوان نمایندگی رسمی جک برقی پارکینگی پروتکو ، اماده خدمت رسانی به هم استانی های عزیز می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه محصول با شماره 0935225653005136079307 خدمات جک برقی پارکینگ پروتکو مشهد تماس حاصل نمایید.

آموزش نصب سنسور جک برقی پروتکو | آموزش تعمیر چشم درب اتوماتیک بازویی پروتکو

در این پست قصد داریم تا با یک فیلم آموزشی ، نحوه نصب و راه اندازی سنسور – چشم سیستم پارکینگی – جک برقی پارکینگ پروتکو – سیماران را به شما آموزش دهیم . 

سنسور های جک برقی پارکینگی پروتکو دارای ترمینال 12-24 ولت می باشد که قابل راه اندازی با هر دو ولتاژ می باشد و مجهز به این جامپر می باشد. 

همچنین این سنسورها دارای جامپر حساسیت می باشند که در صورتی که سنسور از طریق نور یا دیگر عوامل دارای مشکل گردد با برداشتن این جامپر این حساسیت برطرف می گردد. 

سنسورهای درب اتوماتیک پروتکو دارای قابی بیضی شکل که مجهز به نوار ضدآب می باشد که باعث مقاوم شدن این سنسور در مقابل رطوبت می گردد. 

همچنین مشتریان عزیز می توانند از این سنسور ها در کارایی های مختلف استفاده کنند . 

معرفی محصولی فوق العاده جهت افزایش عمر سنسورهای پارکینگی – با توجه به افزایش چشمگیر قیمت سنسورهای پارکینگی استفاده از محافظ سنسور ضدبرخورد و ضد رطوبت را به شما مشتریان گرامی توصیه می نماییم

پیشنهاد میکنم از فیلم آموزش نصب و راه اندازی سنسور – چشم سیستم پارکینگی – جک برقی پارکینگ پروتکو – سیماران دیدن فرمایید. آپارات

پیشنهاد میکنم از فیلم آموزش نصب و راه اندازی سنسور – چشم سیستم پارکینگی – جک برقی پارکینگ پروتکو – سیماران دیدن فرمایید. یوتیوب

در صورتی که تمایل دارین از سایر مطالب – فیلم ها و فعالیت های ما دیدن فرمایید 

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید. پیشنهاد های خوبی برایتان داریم

خرید درب برقی پارکینگ مناسب

By ياسرعطارباشي|28th می, 2021|Categories: جک اتوماتیک پارکینگی, مقالات آموزشی|Tags: خرید جک برقی کشویی, خرید درب برقی بازویی|

در این مقاله قصد داریم یک راهنمای مناسب جهت خرید درب اتوماتیک پارکینگی مناسب در اختیار شما بگذاریم.

مهمترین راهکارهای طلایی رفع خرابی جک بازویی برقی در فصل سرد

By ياسرعطارباشي|28th می, 2021|Categories: جک اتوماتیک پارکینگی|Tags: خرابی جک برقی, درب اتوماتیک لولایی پارکینگی در دمای سرد کار نمیکنه, مشکل جک بازویی پارکینگی در فصل سرد|

در این مقاله قصد داریم به بررسی مهمترین علل خرابی جک بازویی برقی در فصول سرد زمستان می پردازیم.

ثبت ديدگاه

2 × سه =

عضویت در خبرنامه

اطلاع از جدیدترین محصولات و تخفیفات!