گارانتی عالی

پشتیبانی پاسخگو

کیفیت بالا

مقالات تخصصی آموزشی

اصول تعمیر نگهداری کرکره اتوماتیک | چطور از کرکره برقی مراقبت کنیم ؟

درب اتوماتیک کرکره ای یکی از پر کاربردترین درب های اتوماتیک می باشد که با قیمت مناسب ، به زیباترین شکل ممکن می توانید درب مجموعه را اتوماتیک گردانید. در جهت افزایش طول عمر درب اتوماتیک باید نکاتی را رعایت نمایید تا بتوانید بیشترین کارایی را از درب اتوماتیک داشته باشید.

با رعابت نکات فنی می توانید طول عمر درب اتوماتیک را افزایش دهید

چطور از درب اتوماتیک کرکره ای مراقبت کنیم ؟ | اصول تعمیر نگهداری کرکره اتوماتیک

با بررسی دوره ای و منظم تمامی قطعات درب اتوماتیک می توانید از بروز خطرات و مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید. به عنوان مثال در صورت گرم شدن بیش از حد موتور و شنیدن صدای نابهنجار از موتور کرکره ، باید در اسرع وقت شرایط موتور بررسی گردد . همچنین در هنگام حرکت کرکره برقی ، باید عملکرد موتور و حرکت تیغه های درب داخل ریل ها بررسی گردد و دقت شود که تیغه ها به صورت افقی جابه جا نشده باشند و کپس ( قطعه پلاستیکی که در انتهای تیغه ها نصب می گردد ) تیغه ها ، شکسته نشده باشد.

یکی از نکاتی که باید در مورد درب های اتوماتیک کرکره ای به آن توجه شود این است که درب اتوماتیک کرکره ای برای تردد های بالا مناسب نمی باشد و در صورتی که برای این شرایط استفاده گردد باید بین هر بار استفاده ، فاصله ای لحاظ گردد تا به موتور و متعلقات درب ، فشار کمتری وارد گردد.

همچنین در هنگام شست و شوی درب کرکره ای ، دقت شود که به هیچ وجه ، رطوبت به موتور و قطعات داخلی و صفحه های مخصوص موتور ، سنسورها و چراغ هشدار وارد نشود.

بررسی برخی نکات در تعمیر نگهداری کرکره برقی | اصول تعمیر نگهداری کرکره اتوماتیک

یکی از نکات مهم در نگهداری از کرکره برقی ، نظافت و تمیز نگهداشتن درب می باشد تا در صورت بروز مشکل ، سریعا مشکل مشخص و قابل حل باشد.

همچنین در مورد کرکره های اتوماتیک کاسه فنر ، باید کاسه ها و فنرها به صورت کامل چک گردند تا هیچ گونه شکستگی یا عدم تنظیمی در مجموعه وجود نداشته باشد.

به هیچ وجه شست و شو با گازوئیل و روغن ،تاثیری در صدای کرکره نخواهد داشت و هرگونه تغییر صدا ، تاثیر موقتی خواهد داشت.

همچنین جهت مشاوره با کارشناسان ما و ثبت مجموعه خود ، جهت انجام سرویس های دوره ای منظم توسط کارشناسان مجرب آویژه می توانید از طریق تکمیل فرم زیر اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گروه فنی مهندسی آویژه با بهره گیری از جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات ، تلاش می کند که بتواند با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب ، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید.

همکاران آویژه ، اماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید.