شرکت آویژه در

ریموت کنترل درب برقی

ریموت درب برقی مشهد

ریموت کنترل درب برقی چیست؟

ریموت کنترل درب برقی ابزاری جهت کنترل درب برقی از راه دور که می توان انواع مدل های  درب برقی را باز یا بسته کرد.

در این پست قصد داریم درباره انواع مدل های ریموت کنترل درب برقی اطلاعاتی خدمت شما عزیزان ارائه کنیم . 

عملکرد ریموت کنترل درب برقی

به صورت کلی انواع مدل های ریموت کنترل درب برقی با ارسال پالس های مشخص در صورت ست بودن با مدارفرمان  وظیفه ارسال فرمان باز و بسته شدن درب اتوماتیک را دارد

اگه میخواهی همه چیو راجب تعمیر میکروسوئیچ کرکره برقی بدونی !!

انواع ریموت کنترل

ریموت کنترل ها در مدل های مختلفی برای درب های پارکینگی بازویی – کشویی – درب های کرکره ای – راهبند های اتوماتیک و درب های شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

تقریبا بیشتر شرکت های درب اتوماتیک که اقدام به ارائه محصولی از این خانواده انجام داده اند از ریموت منحصر به فردی استفاده کرده اند که باعث تمایز آن شرکت و ملزم کردن مشتریان به استفاده از ریموت آنان نموده است.

بنابراین تهیه ریموت درب برقی متناسب با هر برند درب اتوماتیک الزامی است که باید مشتریان به آن دقت نمایند.

فروش ریموت کنترل

البته با توجه به اینکه برخی از شرکت و برندها به صورت مقطعی اقدام به تولید نموده اند و بعداز مدتی از تولید محصول صرف نظر نموده اند در نتیجه قطعات یدکی و ریموت های محصول در بازار یافت نمی شود و در اینجا باید از ریموت های جایگزین استفاده نمود .

راهنمای خرید جک برقی پارکینگ

آموزش ست کردن ریموت کنترل درب برقی

در بسیاری از سیستم های درب اتوماتیک به دلیل گران قیمت بودن ریموت های فابریک سیستم های خارجی باید از راهکارهای جایگزین مناسب تری استفاده کرد که دو راهکار را بررسی می نماییم :

1- استفاده از ریموت های بلوتوثی که بدون مراجعه در محل درب اتوماتیک می توان با داشتن ریموت درب اتوماتیک و کپی فرکانس کاری ریموت ، ریموت را کپی و تحویل مشتری داد که البته از لحاظ امنیتی این اقدام امتیاز پایین خواهد داشت.

2- راه حل دوم استفاده از دستگاه های تک رله – سه رله می باشد که با اتصال به قسمت کلید مرکز کنترل درب ، امکان ارتباط از طریق ریموت جدید برقرار خواهد شد . این محصول از لحاظ امنیتی ، مطمئن تر می باشد و امکان استفاده همزمان از چندین درب اتوماتیک را برای مشتری میسر می سازد . همچنین در صورتی که مشکلاتی از قبیل کاهش برد ریموت و مشکل در برقرار ارتباط ریموت با مرکز کنترل وجود داشت می توان از این دستگاه استفاده نمود و همچنین نمونه هایی که ضدنویز و فرکانس کاری خاصی دارند نیز تولید شده است که در موارد خاص می توان از آن دستگاه ها استفاده نمود.

نصب دستگاه سه رله باید توسط متخصص درب اتوماتیک انجام گیرد چون در صورت اشتباه در اتصال ممکن است مشکلی در مرکز کنترل درب اتوماتیک بوجود اید که در برخی موارد هزینه قابل توجهی در پی دارد. 

راهنمای خرید درب ریلی پارکینگی برقی

کپی کردن ریموت درب 

بهتر است در هنگام کپی کردن ریموت درب برقی به چند نکته توجه کنیم :

  • فرکانس کاری ریموت ها باید یکسان باشد.
  • ریموت های بتا که به صورت لرنینگ از طریق دکمه لرن روی دستگاه تنظیم می گردند.
  • تقریبا تمامی برندهای درب اتوماتیک باید از ریموت همان برند استفاده کرد و فرکانس کاری هر برند متفاوت می باشد.

انواع ریموت کنترل درب پارکینگ

با توجه به تنوع بالای ریموت کنترل درب پارکینگ در این قسمت قصد داریم برخی از مطرح ترین برندهای تولید کنند ریموت درب پارکینگ را معرفی کنیم.

برخی از مهمترین برندهای مطرح تولید کننده ریموت کنترل های درب برقی عبارتنداز :

بتا – سایلکس – درپا –  النا – محک – فک faac – تابا – الدو – پروتکو proteco – فراز – سیماران – زومر – بی اف تی bft – نایس nice – یال – لایف life – ویتو کالیپسو v2 – النا – فادینی fadini – بنینکا beninca – کامه came – کوچی cucci  – جنیوس genius – راجر roger – سامفی somfy – یوروماتیک – dea- کینگ – تائوtau- اپریماتیک – لابل – سسامو – انواع موتور ساید کرکره برقی – انواع چهارکانال و فول کانال

خرید ریموت

کنترل درب برقی مشهد

شرکت آویژه در ، خرید ریموت درب پارکینگ در مشهد در برندها و کیفیت متنوعی انجام می دهد همچنین این شرکت اماده ارائه خدمات و تعمیرات انواع ریموت کنترل می باشد. با توجه به تنوع قیمتی انواع مدل های ریموت کنترل بهتر است در جهت اطلاع از قیمت ریموت کنترل با ما تماس بگیرید.

فرکانس ریموت درب برقی

فرکانس ریموت درب برقی در دو بازه 315 و 433 مگاهرتز می باشد که البته در برخی گیرنده های ضدنویز از فرکانس دیگری حدود 800 مگاهرتز نیز استفاده می شود.

فاصله کارکرد ریموت کنترل درب برقی چقدر هست ؟

فاصله کارکرد ریموت کنترل در ریموت های فابریک و اورجینال در صورت نصب آنتن فابریک می تواند تا ۵۰ متر نیز انجام گیرد در صورتی که هیچ نویز خاصی در منطقه سکونت شما وجود نداشته باشد. این در حالی است که در مورد سایر گیرنده ها و ریموت های غیرفابریک این عدد بسیار متغییر هست و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

قیمت ریموت کنترل درب برقی مشهد

قیمت ریموت درب پارکینگ بسیار وابسته به برند درب اتوماتیک می باشد و بسته به داخلی و خارجی بودن سیستم قیمت متفاوت می باشد . برای کسب اطلاع از قیمت ریموت می توانید با ارسال یک عکس از ریموت و یا ذکر برند درج شده روی ریموت از قیمت ان مطلع شوید. ارتباط با کارشناس فروش آویژه 09352256530 و یا از طریق فرم صفحه تماس با ما

 اینستاگرام آویژه

ریموت درب شیشه ای 

ریموت درب شیشه ای در جهت تعیین وضعیت یا تنظیم حالت درب شیشه ای استفاده می شود و در برخی از مدل ها تنها در جهت باز کردن و ارسال فرمان به درب شیشه ای استفاده می شود. در اکثر مدل های درب شیشه ای به دلیل محدودیت در استفاده از ریموت فابریک باید از گیرنده های دیگری مثل گیرنده یا سه رله بتا ، درپا یا سیماران استفاده کرد تا بتوان عملیات های تعیین وضعیت را انجام داد. 

قیمت ریموت درب کرکره ای

ریموت درب کرکره ای نیز یکی از مدل های ریموت درب اتوماتیک می باشد که چند برند محدود مثل بتا ، سایلکس و درپا به عنوان برندهای مطرح تولید کننده مرکز کنترل های درب کرکره ای فعالیت می کنند که تقریبا از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار می باشد. شرکت آویژه در نمایندگی فروش ریموت درب کرکره ای در مشهد می باشد. اگه می خواهید اطلاعات بیشتری راجب مرکز کنترل کرکره برقی داشته باشید .

ریموت بتا

بهترین مارک ریموت درب پارکینگ

نمی توان گفت که بهترین مارک ریموت درب پارکینگ کدام مدل هست. به دلیل تنوع بالایی که در ریموت های درب پارکینگ وجود دارد تشخیص بهترین مدل ، بسیار سخت هست ولی برخی برندها سعی کردند که کیفیت را در طول زمان حفظ کنند و ماندگاری بیشتری برای مشتری داشته باشند . پیشنهاد میکنیم که به هیچ وجه از ریموتهای بلوتوثی استفاده نکنید زیرا از امنیت پایینی برخوردارند. 

بهترین مارک ریموت درب پارکینگ را میتوان ریموت بتا دانست که البته برندهای مختلفی تحت عنوان طرح بتا ارایه شده اند البته این نکته را مدنظر قرار دهید که برای استفاده از ریموت بتا باید از گیرنده مخصوص یا سه رله بتا استفاده کنید .

مقالات مرتبط

علت بسته نشدن درب اتوماتیک
درب اتوماتیک پارکینگی

علت بسته نشدن درب اتوماتیک

علت بسته نشدن درب اتوماتیک چه چیزهایی می تواند باشد؟ آیا تاکنون برای شما هم پیش آمده است که درب اتوماتیک پارکینگ شما بسته نشود؟ اگر بتوانید علت بسته نشدن درب اتوماتیک را بفهمید قطعا راه حل رفع آن مشکل برایتان راحت تر خواهد بود. در این مقاله به انواع دلایل علت بسته نشدن درب

توضیحات بیشتر »
نصب مدار کنترل کرکره برقی
کرکره اتوماتیک

روش نصب مدار کنترل کرکره برقی

نصب مدار کنترل کرکره برقی با چه روش هایی انجام می شود؟ آیا شما هم می خواهید خودتان به نصب مدار کنترل کرکره برقی بپردازید؟ باید ابتدا ببینید می توانید این کار را بدون نیاز به تکنسین انجام دهید یا نه! در این مقاله شما را در نصب مدار کنترل کرکره برقی راهنمایی کرده ایم.

توضیحات بیشتر »
آموزش نگهداری و تعمیر جک پارکینگ
درب اتوماتیک پارکینگی

آموزش تعمیر و نگهداری جک پارکینگ

آموزش تعمیر و نگهداری جک پارکینگ به صورت گام به گام و راهنمای کامل مراقبت از جک پارکینگ در این مقاله از آویژه در آمده است پس تا انتها با ما همراه باشید. تعمیر و نگهداری جک پارکینگ یکی از مهمترین اقداماتی است که در جهت کاهش خرابی جک پارکینگ و نیاز به تعمیر جک

توضیحات بیشتر »
اسکرول به بالا