فروش پرده هوا مشهد

خرید پرده هوا

پرده هوا چیست ؟

دستگاه پرده هوا با نصب  در بالای سر درب (محل ورودی ) با ایجاد یک هوای فشرده به صورت عمودی ، عمل می نماید و مانع از تداخل هوای دو محیط می گردد. 

اساس کار دستگاه پرده هوا از طریق مکش هوای داخل و ایجاد یک محیط خطی از طریق ارسال باد با سرعت بالا که باعث ایجاد پرده ای نامریی از هوا می گردد.

تعریفی دیگر از دستگاه پرده هوا این است که این دستگاه از طریق ایجاد جریانی هوا ، دو محیط را از یکدیگر جدا می کند و در ورودی ساختمان ، فن دمنده ای با مکش و پرتاب عمودی هوا و راندن هوا به سمت پایین ، باعث جلوگیری از تبادل دمای دو محیط می گردد.

دستگاه پرده هوا که باید در بالای سر درب (محل ورودی ) با ایجاد یک هوای فشرده به صورت عمودی ، برخی مزایا را به وجود می آورد :

 • ممانعت از انتقال حرارت و صرفه جویی انرژی
 • از ورود حشرات و پرندگان به داخل مجتمع جلوگیری می کند .
 • جلوگیری از ورود هوای آلوده و گرد و خاک به داخل مجموعه

راهنمای خرید پرده هوا

تو این راهنمای خرید پرده هوا سعی کردیم به صورت کامل انواع مدل های پرده هوا ، پارامترهای مهم و نکات قبل از خرید ، برترین برندهای تولید کننده پرده هوا همراه با بررسی کاربردها و مزیت های این دستگاه را به شما معرفی کنیم و به شما کمک کنیم تا بتونیم با کمترین هزینه بهترین انتخاب را داشته باشید.

کارکرد پرده هوا

عملکرد پرده هوا پرده هوا به این صورت است که هوای خروجی از دستگاه پرده هوا به علت داشتن وزن و سرعت زیاد، دارای انرژی  است و  مشاهده میگردد حاصل آن بصورت یک بردار نشان داده شده است. باد نیز بطور مشابه دارای انرژی است و در دهانه درب بصورت بردار مشخص شده است.حال برخورد این دو بردار نیز منجر به ایجاد بردار سوم میشود.

اگرقدرت دستگاه پرده هوا بیشتر از قدرت باد باشد، بردار سوم(جریان هوا)  به طرف خارج تمایل پیدا میکند و برعکس.اگر قدرت باد باشد ، بردار سوم به طرف داخل بر میگردد. لذا دستگاههای پرده هوا باید به نحوی طراحی شوند که بتوانند در مقابل دهانه درب ورودی ایجاد تعادل نمایند. در بسیاری موارد که پرده هوا کارکرد مناسب و صحیحی ندارد نیاز به تعمیر پرده هوا وجود دارد که باید این امر توسط یک کارشناس انجام گیرد.

قدرت فن دمنده پرده هوا باید در حدی باشد که تا از سطح زمین از فشار مناسبی برخوردار باشد چون هر چه به سطح زمین نزدیک می شویم سرعت هوای پرتابی افت می کند.

قدرت فن و موتور پرده هوا باید در حدی باشد که بتواند به جریان هوای ورودی غلبه کند.

از مهمترین کاربرد های پرده هوا می تواند برای درب های سردخانه ها و پیش سردکن ها به کار رود که تاثیر زیادی در حفظ درجه حرارت و برودت فضای داخلی دارد. 

همچنین می تواند برای محیط هایی که نیاز هست همیشه درب باز بماند بسیار مفید باشد. 

دستگاه پرده هوا نیز مانند سایر تجهیزات صنعتی و اتوماسیون به عنوان یک دستگاه مهم در تامین پاکیزگی محیطی و جلوگیری از ورود الاینده های محیطی از یک سری قطعات تشکیل شده که در ارتباط با هم باعث ایجاد عملکرد پرده هوا می گردند.

نقش پرده هوا در سردخانه

با توجه به اینکه که حفظ برودت در محیط های سردخانه بسیار مهم و بر کیفیت محصولات داخلی موثر می باشد می تواند استفاده از این دستگاه بسیار موثر باشد.

مزایای پرده هوا

در این قسمت ، هدف بررسی مزایا و کاربرد استفاده دستگاه پرده هوا در محل مورد استفاده شماست . برخی از مزایای عمده بکارگیری دستگاه پرده هوا شامل : 

1- ذخیره انرژی داخلی محیط توسط جلوگیری و کاهش انتقال هوا 

2- افزایش بازدهی محیط با توجه به جلوگیری از نفوذ باد 

3- بالابردن سطح ایمنی و بهداشت محیط از طریق جلوگیری از ورود حشرات موذی و گرد و غبار و آلاینده های محیطی 

4- افزایش فضای محیطی حتی در نزدیکی ورودی

5- ممانعت از تشکیل برفک در سردخانه ها

6- باعث گردش هوا و در نتیجه مانع شدن از قفل انرژی

7- جداکردن هوای گرم محیط داخل در فصل سرد

۸- جداکردن هوای سرد محیط داخل در فصل گرم

۹- جلوگیری از ورود حشرات موذی

۱۰- جلوگیری از ورود گرد و غبار

۱۱- جلوگیری از ورود بادهای فصلی

۱۱- باعث کاهش مصرف انرژی

۱۲- افزایش کارایی و راندمان کارکنان

راهنمای خرید دستگاه اکسس کنترل

مزایای خرید پرده هوا از آویژه در

شما با خرید انواع مدل های پرده هوا از شرکت آویژه از مزایای بسیاری بهره خواهید برد که برخی از مهمترین این مزایا را در این قسمت بررسی می نماییم. 

اجزای تشکیل دهنده پرده هوا 

اجزاي تشكيل دهنده دستگاه شامل :

1- قسمت مكانيكي دستگاه شامل شفت – بدنه فلزي سبك – فن هاي پلاستيكي جهت انتقال هوا

2- قسمت الكترونيكي شامل مركز كنترل كه از قسمت 220 ولت جهت كنترل برق ورودي و كنترل موتور ها – مگنت ها جهت كنترل دستگاه و تنظيم با باز وبست درب ورودي – ريموت كنترل جهت كنترل دستگاه از راه دور

چطور بهترین جک درب برقی پارکینگی را بخریم ؟

انواع مدل های پرده هوا

پرده هوا در مدل های مختلفی با توجه به کاربری مدنظر مشتری قابل ارائه می باشد برخی از مهم ترین این مدل ها شامل :‌

پرده هوا ساده تجاری اداری – پرده هوا صنعتی – پرده هوا المنتی – پرده هوا گرمایشی کویل دار – پرده هوا دکوراتیو – پرده هوا داخل سقف کاذب

پرده هوا دکوراتیو

پرده هوا دکوراتیو مدل DM که شامل باکس پرده هوا با یک صفحه MDF می باشد که می تواند مناسب با معماری داخلی فضا باشد و در سایز های متنوع از 90,120,150,180,200 ارائه می شود. 

این دستگاه مجهز به موتور دو دور ، ریموت کنترل و سنسور مغناطیسی دارد و نیاز به یک فضای 45 سانتیمتری بالای سر درب جهت نصب دارد. ضمنا امکان نصب عمودی این دستگاه وجود دارد.

پرده هوا توکار سقف کاذب

در ورودی هایی که بالای سر درب از سقف کاذب استفاده شده باشد می توان از پرده هوای توکار سقف کاذب استفاده کرد که زیبایی جذابی دارد و تنها دریچه مکش و دمش هوا از دستگاه دیده می شود.

ریموت کنترل پرده هوا

پرده هوا از قطعات مختلفی تشکیل شده که یکی از مهمترین آن ها ، ریموت کنترل می باشد. ریموت کنترل پرده هوا در جهت کنترل دستگاه از فاصله بیشتر و به صورت هوشمندانه می باشد که عموما در دستگاه های ساده تجاری اداری استفاده می شود . ریموت کنترل پرده هوا عموما برای دستگاه های دو دور استفاده می شود و این قابلیت را برای کاربر مهیا می نماید که بتواند در جهت خاموش روشن کردن دستگاه ، تغییر دور دستگاه از کند به تند و بالعکس و همچنین تنظیم تایمر جهت خاموش شدن اتوماتیک دستگاه اقدام کند.

کاربرد پرده هوا

ساختمان های اداری، فروشگاه ها، مراکز خرید، هتل ها، بانک ها، بیمارستان ها، پایانه های فرودگاهی/مسافری/مرزی، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی ، کترینگ ها، کارخانجات مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی، سردخانه های مواد غذایی و … در یک کلام هر جا که دری باشد نیاز به پرده هوا است .

بررسی برخی از کاربردهای مهم و عمده  پرده هوا :

 • پرده هوا می تواند در کنترل بادهای ورودی – جلوگیری از ورود بادهای فصلی تا ۸ متر بر ثانیه موثر باشد
 • همچنین دستگاه پرده هوا در جلوگیری از ورود حشرات موذی – ممانعت از ورود انواع حشرات سبک ، حداقل تا ۵۰ درصد می تواند موثر واقع گردد
 • جهت جداسازی دو محیط
 • جلوگیری از خروج هوای گرم در فصل سرد
 • جلوگیری از خروج هوای سرد در فصل گرم

خرید قفل برقی مناسب

شاخص های مهم در عملکرد پرده هوا

کارکرد یا عملکرد پرده هوا به این صورت است که هوای خروجی از دستگاه پرده هوا به علت داشتن وزن و سرعت زیاد، دارای انرژی  است و همچانکه مشاهده میگردد حاصل آن بصورت یک بردار نشان داده شده است. باد نیز بطور مشابه دارای انرژی است و در دهانه درب بصورت بردار مشخص شده است.حال برخورد این دو بردار نیز منجر به ایجاد بردار سوم میشود.

اگرقدرت دستگاه پرده هوا بیشتر از قدرت باد باشد، بردار سوم(جریان هوا)  به طرف خارج تمایل پیدا میکند و برعکس.اگر قدرت باد باشد ، بردار سوم به طرف داخل بر میگردد. لذا دستگاههای پرده هوا باید به نحوی طراحی شوند که بتوانند در مقابل دهانه درب ورودی ایجاد تعادل نمایند.

راهنمای خرید درب شیشه ای اتوماتیک

خرید پرده هوای مناسب

در انتخاب نوع دستگاه باید حتما از مشاور متخصص استفاده کنید و به نکاتی توجه کرد.

 • میزان عرض ورودی
 • کاربری مدنظر – محیطی که در آن دستگاه پرده هوا باید نصب گردد
 • میزان حساسیت محیط که پرده هوا وظیفه حفاظت از ان را برعهده دارد
 • ارتفاع مدنظر
 • محل نصب دستگاه که نیاز به آهن کشی – قوطی کشی و اصلاح دارد
 • در محل نصب دستگاه ، درب اتوماتیک وجود دارد

نقش پرده هوا در حذف درب اتوماتیک 

این نکته که استفاده از پرده هوا می تواند در اینکه نیاز به استفاده از درب اتوماتیک نداشته باشید می تواند قابل ذکر باشد البته نمی تواند کاملا جایگزین یک درب باشد ولی به عنوان راهکاری با قیمت مناسب با درصد بالایی از آن کارایی ، به عنوان یک انتخاب مدنظر قرار گیرد. 

صرفه اقتصادی پرده هوا

قیمت پرده هوا در مقایسه با صرفه جویی مصرف انرژی در سال بسیار کمتر هست و با توجه به این صرفه جویی ، هزینه آن به زودی به شما برمی گردد. با توجه به افزایش چشمگیر حامل های انرژی ، پرده هوا می تواند نقش بسزایی در صرفه جویی اقتصادی برای شما به حساب بیاید

 مزایای پرده هوا

پرده هوا مزایای بسیاری را برای محیطی که شما از ان استفاده می کنید فراهم می اورد برخی از مهمترین این مزایا شامل :

 • نصب ساده
 • 24 ماه گارانتی
 • ده سال خدمات پس از فروش
 • شبکه فروش، نصب و خدمات در سراسر کشور
 • ارائه در سایز و مدل های مختلف
 • ایجاد یک پرده نامریی از هوا
 • جلوگیری از به هدر رفتن انرژی
 • جلوگیری از ورود حشرات و پرندگان

راهنمای خرید بهترین کرکره برقی 

آیا مهمترین مزیت پرده هوا را می شناسید ؟

دستگاه پرده هوا نیز مانند سایر دستگاه ها باید متناسب با مزیت هایی که برای شما ایجاد می نماید انتخاب گردد به همین دلیل در جهت اشنایی بیشتر شما با مزیت پرده هوا ، در این مقاله به صورت تخصصی این موضوع را بررسی خواهیم کرد و ۱۲ مزیت برتر پرده هوا را ذکر می نماییم.

آنچه نیاز هست راجب پرده هوا بدانید !

۱۲مزیت پرده هوا

برخی از مزایای عمده بکارگیری دستگاه پرده هوا شامل :

1- ذخیره انرژی داخلی محیط توسط جلوگیری و کاهش انتقال هوا

2- افزایش بازدهی محیط با توجه به جلوگیری از نفوذ باد

3- بالابردن سطح ایمنی و بهداشت محیط از طریق جلوگیری از ورود حشرات موذی و گرد و غبار و آلاینده های محیطی

4- افزایش فضای محیطی حتی در نزدیکی ورودی

5- ممانعت از تشکیل برفک در سردخانه ها

6- باعث گردش هوا و در نتیجه مانع شدن از قفل انرژی

7- جداکردن هوای گرم محیط داخل در فصل سرد

۸- جداکردن هوای سرد محیط داخل در فصل گرم

۹- جلوگیری از ورود حشرات موذی

۱۰- جلوگیری از ورود گرد و غبار

۱۱- جلوگیری از ورود بادهای فصلی

۱۱- باعث کاهش مصرف انرژی

۱۲- افزایش کارایی و راندمان کارکنان

کاملترین راهنمای عیب یابی و تعمیر پرده هوا 

مهمترین فوائد پرده هوا

بررسی برخی از کاربردهای مهم و عمده  پرده هوا :

 • پرده هوا می تواند در کنترل بادهای ورودی – جلوگیری از ورود بادهای فصلی تا ۸ متر بر ثانیه موثر باشد
 • همچنین دستگاه پرده هوا در جلوگیری از ورود حشرات موذی – ممانعت از ورود انواع حشرات سبک ، حداقل تا ۵۰ درصد می تواند موثر واقع گردد
 • جهت جداسازی دو محیط
 • جلوگیری از خروج هوای گرم در فصل سرد
 • جلوگیری از خروج هوای سرد در فصل گرم

نقش پرده هوا در صرفه جویی انرژی

پرده هوا با انرژی الکتریکی و برق کار می کند ولی با توجه به جلوگیری از اتلاف حرارتی در صرفه جویی انرژی بسیار موثر می باشد.

دقت کنید که هیچ گاه نمی توان پرده ها را با درب مقایسه کرد و به هیچ وجه نمی توان به صورت 100 درصد از تبادل دما یا ورود گرد و غبار و حشرات جلوگیری کند ولی در صورت انتخاب دستگاه مناسب و نصب دقیق ، می تواند بالاترین بازدهی را داشته باشد.

استفاده از سنسور یا مگنت مغناطیسی در پرده هوا بخصوص برای درب های کم تردد می تواند در عملکرد بهینه دستگاه بسیار موثر باشد.

نصب پرده هوا در مشهد

نصب دستگاه به صورت عمودی و افقی انجام می گیرد . در شیوه نصب عمودی ، دستگاه باید در طرفین ورودی نصب گردد و در شیوه افقی ، باید در بالای سر درب ورودی نصب گردد.

خرید پرده هوا گرمایشی سرمایشی

یکی از انواع مدل ها، پرده هوا گرمایشی می باشد که دارای کویل اب گرم می باشد و باید تا محل نصب دستگاه ، لوله کشی اب گرم و سرد انجام گردد.

دستگاه پرده هوای گرم با دو منبع گرمایشی امکان تولید هوای گرم را دارد. اول بوسیله لوله کشی رفت و برگشتی آب گرم از موتور خانه و دوم بوسیله المنت های برقی سه فاز که مصرف برق بالایی ایجاد می کنند. این مدل پرده هوا می تواند به جداسازی هوای گرم و سرد کمک کند.

گارانتی پرده هوا 

در مورد حفظ ، سرويس و نگهداري دستگاه رعايت نكاتي الزامي است تا طول عمر دستگاه افزايش يابد.

گروه فنی مهندسی آویژه سعی می کند دستگاه هایی با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قراردهد و برای ایجاد اطمینان در مشتریان ، گارانتی پرده هوا یکساله طلایی تقدیم می گردد.

چطور بهترین راهبند اتوماتیک پارکینگ بخریم ؟

نمایندگی فروش پرده هوا مشهد

گروه فنی مهندسی آویژه را می توان یکی از بزرگترین مراکز فروش تخصصی انواع مدل دستگاه های پرده هوا در کشور دانست. فروش انواع مدل دستگاه های پرده هوا در برندهای مختلف شامل : 

 • فروش پرده هوا کریت بستک bestec 
 • فروش پرده هوا میتسویی mitsuei
 • فروش پرده هوا ایر جت فراز کاویان air jet
 • فروش پرده هوا ونتو 
 • فروش پرده هوا اکسون
 • فروش پرده هوا گشتاصنعت

خرید پرده هوا در مشهد

تجربه کاربرد های فراگیر پرده هوا در ساختمان ها به طور اعم و در بخش صنعت به طور اخص کوله بار ارزشمندی را برای ارائه خدمات مشاوره در بحث درب های ورودی به وجود آورده است.

انتخاب مدل پرده هوا باید به گونه ای باشد که عرض دهانه را کاملا پوشش دهد و ارتفاع دهانه نیز در انتخاب مدل مناسب دستگاه بسیار موثر می باشد.

شبکه سراسری فروش و خدمات پس از فروش آویژه در در سراسر کشور پشتوانه قدرتمندی در ارائه خدمات فنی-کارشناسی خواهد بود.

قیمت پرده هوا

پارامترهای مختلفی در قیمت پرده هوا تاثیر می گذارند که برخی از مهمترین پارامترهای موثر بر قیمت پرده هوا عبارتنداز : 

 • ابعاد و اندازه پرده هوا
 • برند دستگاه
 • امکانات جانبی 

شرکت آویژه دُر شرایط ویژه ای با تخفیف مناسب برای ارائه و فروش انواع پرده هوا در مشهد قرار داده است و قیمت پرده هوا در مشهد به صورت مناسبی ارائه می شود.

مشخصات فنی پرده هوا

در این بخش شما می توانید جدول کاملی از مشخصات فنی پرده هوای ساده تجاری اداری را از لحاظ پارامترهایی از قبیل ولتاژ کاری ، فرکانس ، توان ورودی ، حداکثر حجم هوادهی ، سطح نویز و میزان تولید الودگی صوتی ، حداکثر سرعت هوادهی ، ابعاد دستگاه و وزن خالص بررسی نمایید. تمامی مدل های دستگاه تجاری اداری دارای ریموت کنترل یا میکروسوئیچ جهت کنترل اتوماتیک می باشند . همچنین امکان تنظیم جریان هوا بوسیله تیغه های air foil نیز مهیا شده است.

نمایندگی فروش پرده هوا میتسویی mitsuei

شرکت آویژه دُر نمایندگی فروش انواع محصولات پرده هوا میتسویی مرکز خرید پرده هوای ایران در مشهد می باشد.

فروش پرده هوا ایرجت air jet در مشهد

شرکت آویژه دُر نمایندگی فروش انواع محصولات پرده هوای ایرجت در مشهد می باشد.

فروش پرده هوا بستک bestecc در مشهد

شرکت آویژه دُر نمایندگی فروش انواع محصولات پرده هوای بستک در مشهد می باشد.

مشخصات فنی پرده هوا

در تصویر زیر شما میتوانید مهمترین مشخصات فنی دستگاه پرده هوا بستک کریت را مشاهده نمایید برخی از مهمترین پارامترهای بررسی شده در جدول زیر شامل وزن دستگاه ، حجم هوادهی ، میزان صدا ، سرعت هوا ، میزان مصرف انرژی ، ابعاد دستگاه ، ارتفاع مناسب تحت پوشش ، مشخصات موتور 

مشخصات فنی پرده هوا

در جدول زیر نیز برخی از مهمترین مشخصات فنی دستگاه پرده هوا میتسویی بررسی شده و ویژگی های مدل های مختلف پرده هوا میتسویی توضیح داده شده است.

مشخصات فنی پرده هوا میتسویی

آیا میزان اثربخشی پرده هوا مشخص می باشد ؟

در این قسمت قصد داریم ۵ پارامتر تعیین کننده در اثربخشی پرده هوا را بررسی نماییم.

برخی از پارامترهایی که جریان هوا به آن بستگی دارد می توان به اختلاف دما – نیروی باد و اختلاف فشار می باشد. در صورتی که اختلاف فشار داخل و خارج ساختمان برابر باشد ، اثربخشی دستگاه پرده هوا در بهترین حالت می باشد. مواردی که از اثربخشی پرده هوا کم می کند می توان به اختلاف دمای شدید ، نزدیکی به آسانسور یا رطوبت شدید اشاره کرد.

اثربخشی پرده هوا در ساختمان های تجاری اداری

اثربخش ترین پرده هوا برای حفظ هوای تهویه شده در داخل یک ساختمان با درب باز دارای سرعت دهانه بالا در بازشو خواهد بود که با جریان بالا به پایین و بازیابی هوا از طریق توده‌هوای در حال چرخش و بازگشت به فن‌های منبع تولید می‌شود.

پیکر بندی فوق در ساختمان های جدید عملی می باشد اما پیاده سازی این عمل در ساختمان های موجود دشوار خواهد بود .در صورت کم بودن سرعت باد ، پرده هوا موثرتر و مفید تر خواهد بود. در سرعت های بالاتر باد ، ترکیب هوا بیشتر شده و نسبت هوای خارجی کل جریان سطح بیشتر می شود.

در شرایطی که میزان باد ، صفر باشد (شرایط ایده آل ) ، تاثیر و اثربخشی پرده هوا در بالاترین حد خود خواهد بود. در مناطقی که میزان باد بالا باشد ، پرده هوا می تواند هوابندی کاملی ایجاد نماید اما بیشتر برای کاهش میزان نفوذ بکار می رود.

برخی از کاربردهای تجاری مثل ورودی فروشگاه ها ، اسایش کاربر سرعت پایین در دهانه را می طلبد که اثربخشی جدایی هوای بیرونی از هوای داخلی را کاهش می دهد.

با توجه به اینکه هوایی که از دستگاه پرده هوا خارج می گردد وزن و سرعت بالایی دارد از انرژی قابل توجهی برخوردار است .

درصورت بیشتر بودن قدرت دستگاه پرده هوا از قدرت باد ، جریان هوا به طرف سمت خارج مایل می شود و بالعکس.

درنتیجه دستگاه های پرده هوا باید به صورتی طراحی گردند که بتوانند در برابر دهانه درب ورودی ایجاد تعادل کنند.

پروژه نصب پرده هوا

در تصاویر زیر شما می توانید برخی از پروژه های اجرایی نصب پرده هوا در مشهد را مشاهده نمایید.

چطور خرید پرده هوا گرمایشی مناسب انجام دهیم ؟

دستگاه پرده هوا گرمایشی کویل دار یکی از منحصربفردترین مدل های پرده هوا می باشد که برای امکانی که حساسیت برای ورودی دارند و می خواهند که افراد در هنگام ورود یا خروج ، حس خوبی داشته باشند و هوای مطبوعی با درجه حرارتی مناسبی تجربه کنند بسیار مناسب می باشد. بهتر است در هنگام خرید پرده هوا گرمایشی به نکاتی توجه نمایید تا خرید مناسب و مقرون به صرفه ای داشته باشید.

طراحی پرده هوای گرمایشی

طراحی دستگاه پرده هوا کویل دار – گرمایشی  با توجه به ظاهر ورودی قابل تغییر می باشد از جمله طراحی ها می توان به نمای کامپوزیت – رنگ بندی های متنوع – طرح استیل و اجرای هرگونه تبلیغات محیطی روی دستگاه

این نوع دستگاه با توجه به نیاز مشتری مبنی بر تولید هوای گرم یا سرد در محل ورودی مجموعه ، ارایه می گردد.

دستگاه پرده هوا کویل دار مجهز به کویل آب گرم جهت وزیدن باد گرم جهت جلوگیری از تبادل دما برای ورودی هایی که امکان در نظرگرفتن لوله رفت و برگشتی آب گرم تا محل نصب دستگاه پرده هوا میسر باشد 

راهنمای تعمیر پرده هوا

خرید پرده هوا گرمایشی

ویژگی های پرده هوا گرمایشی کوئل دار

 • مجهز به موتورهای تک فاز و دو دور و ریموت کنترل و امکان کنترل از روی دستگاه پرده هوا
 • امکان اتصال به درب اتوماتیک و عمل کردن در صورت باز شدن درب – دارای سنسور اتصال به درب اتوماتیک و یا نصب بر روی درب ساده دستی
 • امکان اتصال آب گرم و سرد جهت استفاده از هوای سرد یا گرم
 • دارای صفحه مخصوص نصب دستگاه

آنچه نیاز هست راجب پرده هوا بدانید !

ابعاد پرده هوا کویل دار گرمایشی

امکان تولید و ارایه پرده هوا کویل دار گرمایشی در سایز های 90 – 100 – 120 – 150 -200 سانت می باشد. برای مشاوره جهت خرید پرده هوا گرمایشی و کسب اطلاعات بیشتر با ما  تماس بگیرید.

پرده هوا گرمایشی -سرمایشی
پرده هوا گرمایشی -سرمایشی

نصب پرده هوا کویل دار گرمایشی  در مشهد

در مورد نصب دستگاه پرده هوای کویل دار باید به نکاتی توجه کرد تا مشکلی ایجاد نگردد. این دستگاه نیاز به لوله کشی آب گرم – آب سرد چیلر تا محل نصب دستگاه دارد که باید با نظر کارشناس فنی تاسیسات محل ، این عملیات انجام گیرد.

همچنین در خصوص نصب دستگاه ، با توجه به وزن بالای دستگاه نسبت به نمونه ساده تجاری اداری باید عملیات آهن کشی – قوطی کشی توسط کارشناس نصب انجام گیرد تا از خطرات احتمالی جلوگیری نماید.

نمایندگی فروش و تعمیر پرده هوا صنعتی گرمایشی کویل دار در مشهد

شرکت آویژه توانایی فروش ، طراحی ، پیاده سازی و اجرا و تعمیرات تخصصی انواع مدل دستگاه پرده هوای صنعتی گرمایشی کویل دار را  در شهر مشهد داراست. همچنین با توجه به توانمندی آویژه ، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه پرده هوا کویل دار گرمایشی توسط گروه فنی آویژه ارایه می گردد.

 

نقش پرده هوا در کاهش مصرف انرژی

چطور پرده هوا ، مصرف برق را کاهش می دهد؟

با توجه به اینکه دستگاه پرده هوا خود به عنوان مصرف کننده انرژی می باشد ولی با توجه به اثربخشی بالایی که در کاهش تبادل دمای محیط دارد به نسبت مصرف دستگاه های تهویه و سرمایشی و گرمایشی ، از مصرف فوق العاده پایین تری برخوردار است و در هر صورت مقرون به صرفه و در واقع صرفه جویی انرژی با پرده هوا اتفاق می افتد.

راهنمای تعمیر پرده هوا

نقش مگنت پرده هوا در مصرف انرژی

آیا سنسور مگنت دستگاه باعث صرفه جویی انرژی با پرده هوا می گردد؟

عموما دستگاه های پرده هوا مجهز به سنسور یا مگنت یا میکروسوئیچ می باشند که متناسب با باز و بسته شدن درب عمل نمایند که البته با توجه به تردد درب ، توجیه استفاده خواهند داشت. بیشتر دستگاه های پرده هوا به صورت مستقیم قابلیت اتصال مگنت را دارا می باشند در برخی از مدل ها که این امکان وجود ندارد از میکروسوئیچ استفاده می شود که البته باید از داخل مدارفرمان دستگاه ، سیم کشی لازم انجام گیرد و همین سنسور ها باعث صرفه جویی انرژی با پرده هوا می گردد.

نکته ای که باید در اینجا به آن توجه کرد این است که پرده هوا هیچ وقت به عنوان یک درب نمی تواند به صورت 100 درصد مانع تبادل دما و جلوگیری از ورود حشرات گردد . البته با نصب دستگاه به صورت کامل و تنظیم دقیق می تواند از راندمان حداکثری دستگاه و صرفه جویی انرژی با پرده هوا استفاده کرد.

پرده هوا داخل سقف کاذب چیست ؟

در ورودی های تجاری اداری که در ورودی درب ، سقف کاذب وجود داشته باشد ، با توجه به محدودیت هایی که جهت نصب دستگاه پرده هوا در این فضاها وجود دارد باید از این مدل دستگاه پرده هوا استفاده کرد که این مدل دارای دریچه ای است که مکش و دمش هوا را انجام می دهد.

جهت نصب دستگاه پرده هوا داخل سقف کاذب باید در داخل سقف کاذب شاسی کشی لازم انجام گیرد و فضای لازم برای مکش هوا وجود داشته باشد ضمنا باید به این نکته توجه کرد که گرد و غبار بیش از اندازه و یا ذرات حجیم داخل قسمت پره ها و موتور دستگاه نفوذ نکند.

راهنمای نصب پرده هوا

صرفه اقتصادی دستگاه پرده هوا

چرا خرید پرده هوا باعث کاهش هزینه های ما  و صرفه جویی انرژی با پرده هوا می گردد

هزینه ای که شما برای نصب دستگاه پرده هوا پرداخت می کنید از محل کاهش مصرف انرژی شما تامین خواهد شد که مسلما بعد از یک دوره زمانی ، هزینه بازخواهد گشت . با توجه به بالارفتن هزینه های انرژی ، نقش صرفه جویی انرژی با پرده هوا بیشتر نمایان می گردد و دستگاه پرده هوا صرفه اقتصادی این دستگاه بیشتر خود را نشان می دهد. لذا پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان ما مشورت نمایید. 09352256530

کاربرد دستگاه پرده هوا به قدری فراگیر است که بطور کلی هر دربی نیاز به پرده هوا دارد . 

سوالات متداول 

قیمت پرده هوا به چه عواملی بستگی دارد ؟ 

قیمت پرده هوا به برند دستگاه ، تعداد موتور ، کیفیت دستگاه ، میزان گارانتی ، کیفیت نصب و شاسی کشی بستگی دارد . 

چطور بهترین پرده هوا بخرم ؟ 

بهتر است متناسب با شرایط مکانی که قصد نصب دستگاه دارید اقدام به انتخاب بهترین مدل نمایید. انواع پرده هوا شامل : تجاری ، اداری ، المنتی ، کویل دار ، صنعتی ، دکوراتیو 

2 در مورد “خرید پرده هوا”

 1. عباسعلی اسلامی

  سلام. من یک پرده هوا میتسویی یک متری سالم و حد نو ولی بدون کارتن دارم که از یک واحد تولیدی بوده جمع کردم چه قیمت می فرمایید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا