شرکت آویژه در

خرید صندلی پله پیما

چطور بهترین صندلی پله پیما بخریم ؟

مرکز خرید صندلی پله پیما کجاست ؟

صندلی پله پیما را می توان بهترین گزینه برای عبور از مسیر پله ها در ساختمان های چندطبقه دانست که این امکان را با هزینه ای مناسب در مدت زمان کوتاه مهیا می کند. یکی از مزایای پله پیما ، عدم نیاز به هرگونه تخریب و تغییر در مسیر پله ها می باشد. صندلی پله پیما باعث ایجاد حس استقلال و افزایش اعتماد به نفس در سالمندان ، معلولین و ناتوانان می گردد.

خرید صندلی پله پیما

قیمت پله پیما

لیست قیمت صندلی پله پیما

در بسیاری موارد نیاز هست که قبل از خرید پله پیما ، از قیمت پله پیما مطلع شویم و براورد قیمت جهت تامین منابع داشته باشیم . برخی از مهمترین موارد تعیین کننده در قیمت پله پیما عبارتنداز : 

فرم استعلام قیمت پله پیما

اهمیت خرید پله پیما

چرا خرید صندلی پله پیما

اهمیت خرید صندلی پله پیما

صندلی پله پیما به عنوان یکی از ملزومات برای عبور از پله ها مناسب برای افراد سالمند می باشد . در این قسمت به بررسی مهمترین دلایل و اهمیت خرید صندلی پله می پردازیم.

چرا خرید صندلی پله پیما آویژه

مزایای پله پیما آویژه نسبت به سایرین

پله پیما آویژه برتری های بسیاری نسبت به محصولات رقبا دارد که برخی از مهمترین آن ها عبارتنداز : 

قیمت پله پیما

صندلی پله پیما چیست ؟

همه ی ما در بین خانواده ی خود افراد سالمندی را داریم که مشکل بالا رفتن یا پایین آمدن از پله را دارند. این افراد به دلیل کهولت سن و یا مشکلات زانو سوار ویلچر می شوند و به طور کلی برایشان طی نمودن پله سخت است. همچنین افراد معلول هم توانایی بالا پایین رفتن از پله را ندارند. اکثر خانه های امروزی هم به صورت آپارتمانی و پله ای می باشد. چاره ی کار استفاده از صندلی پله است. 

این صندلی همانطور که از اسمش پیداست به شما کمک می کند تا به راحتی پله را بالا بروید. در واقع برای افراد سالمند و معلول که قادر به بالا و پایین رفتن از پله نیستند بهترین گزینه است.

صندلی پله یکی از مهم ترین ابزارهایی است که در دنیای امروزی مورد کاربرد افراد قرار می گیرید.

با پیشرفت تکنولوژی استفاده از وسیله هایی که کار انسان را راحت می کند واجب است!

همه ی افراد در بین اعضای خانواده ی خود اشخاصی را دارند که برای انجام امور روزانه ی خود نیاز به کمک دارند. به طور مثال سالمندان و افراد کم توان.

کمک کردن به این عزیزان به مرور زمان شما را دچار دردهای عضلانی و استخوانی می کند! پس باید به فکر وسایل و تجهیزات کمکی برای افراد کم توان باشید.

صندلی پله یکی از بهترین وسیله های کمک حرکتی می باشد. بهترین انتخاب جهت حرکت در پله ها در ساختمان های دوپلکس‌، دوطبقه‌، هتل ها‌، رستوران ها، اماکنی امکان تخریب یا اصلاح در ساختار پله ها وجود ندارد‌، می‌باشد. این وسیله جهت استفاده بیماران‌، معلولین و ناتوانان جسمی حرکتی استفاده می‌گردد.

در واقع صندلی پله یکی از بهترین تجهیزات کمکی برای معلولین می باشد که شما می توانید آن را خریداری نمایید. 

صندلی پله

ویژگی های صندلی پله پیما

با خرید صندلی پله پیما از آویژه مزیت های بسیاری برای شما ایجاد می شود. همچنین محصول صندلی پله پیما آویژه دارای ویژگی های بسیاری است که آن را منحصربفرد کرده است. برخی از مهمترین ویژگی های صندلی پله پیما آویژه عبارتنداز : 

صندلی چرخان و تاشو: به کاربر این امکان را می ‌دهد صندلی را به دور از پله‌ های باز بچرخاند تا خروجی بسیار ایمن ‌تری از صندلی پله پیما داشته باشد.

واگن: بسیاری از اجزای حیاتی صندلی از جمله نیروی محرکه صندلی که در واقع یک موتور گیربکس قدرتمند میباشد، داخل این واگن قرار گرفته، علاوه بر موتور، شافت و چرخ دنده هم در پشت واگن قرار دارد.

کمربند ایمنی: کمربندهای ایمنی این دستگاه کمک می ‌کند تا زمانی که صندلی پله پیما در حرکت است، استفاده کننده با این خیال راحت روی صندلی بنشیند.

خرید ویلچرپله رو هم می تواند یکی از تجهیزات توانبخشی باشد که به افراد معلول در راه رفتن کمک کند. 

کاربرد صندلی پله پیما

صندلی پله پیما می تواند برای هر مکانی که دارای پله باشد استفاده گردد و برای برخی از مکان ها یکی از الزامات به حساب می آید : 

انواع صندلی پله 

معمولا صندلی های پله انواع مختلفی  دارند که هر کدام برای کارهای مختلفی ساخته شده اند. یعنی هرکدام از آن ها کاربردهای متفاوتی را دارند. 

دو صورت مستقیم و پیچشی قابل ارائه می‌باشد و صندلی پله پیما کاملا مکانیزم داخلی دو سیستم با هم تفاوت دارند. قیمت صندلی پله پیماپیچشی تقریبا برای یک عدد پاگرد دو برابر دستگاه مستقیم می‌باشد.

برای آشنایی بیشتر با مدل های صندلی پله رو و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان آویژه تماس بگیرید. 

  • مکانیزم چرخ دنده گیربکس روی ریل دندانه شانه ای
  • مکانیزم سیم بکسلی و انتقال حرکت از طریق سیم بکسل
  • مکانیزم اصطکاکی از طریق فشار لاستیک بر روی ریل

به طور کلی اگر پله هایی پر پیچ و خم دارید بهترین راه استفاده از صندلی پله خارجی  Stair chair  می باشد که توسط کشورهای صنعتی و پرقدرتی از قبیل امریکا ، انگلیس ، ایتالیا ، آلمان ، ترکیه ، روسیه و چین طراحی و تولید می گردد. با توجه به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در این محصول ، تنها کشورهای محدودی توانمندی تولید و ساخت این محصول را دارند.

گروه آویژه در می تواند در خرید این مدل صندلی به شما کمک کند.

صندلی پله پیما مسیر مستقیم

اجزای صندلی پله پیما

صندلی پله پیما از چه قطعاتی تشکیل شده ؟

صندلی پله پیما از یک سری قطعات و اجزا تشکیل شده که در کنار هم یک سیستم منظم و پایدار را برای شما ایجاد می کنند : 

پله پیما اقای اسدی نوشهر
نشیمن گاه
فوتر - محل قرار گرفتن پاها
دسته ها
کمربند ایمنی
ریل

در خرید صندلی پله باید به نکات زیر توجه داشته باشید

  • جنس بدنه ( باید طوری باشد که افراد در آن احساس راحتی کنند)
  • جنس موتور صندلی 
  • ایمنی کالا ( افرادی که روی این صندلی ها می نشینند افراد حساس در مقابل آسیب هستند پس باید بهترین ایمنی برای آن ها در نظر گرفته شود)
  • دارای دسته هایی مستحکم باشد
  • دارای گارانتی و ضمانت باشد 

این محصول را از شرکتی خریداری کنید که گارانتی و ضمانت داشته باشد و همچنین پشتیبانی نصب هم داشته باشد. 

قیمت صندلی پله پیما

صندلی پله پیما باید طوری باشد که صندلی آن بسیار محکم و از جنس مرغوبی باشد. همچنین واگن آن که از حیاتی‌ترین قسمت‌های صندلی می‌باشد باید دارای موتور قوی باشد که به راحتی نسوزد. چرخ دنده‌ها نیز در این قسمت هستند که باید به جنس آن توجه کنید. در دنیا از موتورهای گیربکسی با کیفیت و کم صدا استفاده می‌کنند تا آلودگی صوتی ایجاد نشود که باز هم متاسفانه شاهد هستیم که یکسری سودجویان برای کاهش قیمت، از موتور گیربکس های بی کیفیت و پُر صدا استفاده می‌کنند. صدای موتور گیربکس استاندارد باید اندازه یک دهم صدای جاروبرقی باشد.

بهترین صندلی پله کدام است؟ 

برای خرید این صندلی به دنبال جنس خارجی و ایرانی بودن نباشید! در واقع باید ببینید کدام مدل برای مکان مورد نظر شما خوب است. صندلی هایی که توانایی حرکت در شیب های مختلف را دارا میباشد از نظر میکانیک و طراحی پیچیده تر بوده و  گران قیمت تر نسبت به مدل مستقیم میباشند. در بسیاری از موارد بدلیل پیچیده بودن مسیر حرکت دستگاه بالابرهای هیدرولیک یا گیربکسی کوچک خانگی ترجیح داده میشوند  و در صورت امکان نصب جایگزین میگردند .

بهترین صندلی پله پیما صندلی‌ای می‌باشد که حتما دارای کمربند ایمنی باشد. زیرا ممکن است حادثه ای در حین کار رخ دهد.

سنسورهای تشخیص مانع: یکی دیگر از اجزای صندلی پله پیما که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید حسگرهای ایمنی هستند. این‌ها می توانند اشیایی روی پله ها که ممکن است عملکرد صندلی پله پیما را مختل کنند، شناسایی کنند.

از مزایای پله رو کنترل مخصوصی است که به­‌وسیله آن می­توانید اشیاء را نیز جابه‌جا کنید. از طرفی ممکن است معایب پله رو شما را برای خرید مردد کند. باید در نظر بگیرید که ارزیابی شرایط و نیازی که به آن وجود دارد به چه صورت است. اگر سالمندی در خانه دارید و نمی­خواهید که سختی­‌های زیاد جابه‌جا شدن از پله­‌ها را متحمل شود، به نظر می­رسد صندلی­‌های پله پیما شیوه کارآمدی برای حل این مسئله باشند. اما هزینه، فضای کافی در راه‌پله و مناسب بودن جنس و مدل محصول را در نظر بگیرید.

هزینه صندلی پله رو 

هزینه صندلی پله رو کاملا بر اساس جنس و نوع صندلی ای که انتخاب می کنید و همچنین تعداد پله هایی که مدنظر دارید متفاوت است. 

مورد دیگری که در قیمت این صندلی نوع پله ها می باشد یعنی اگر پیچشی باشد صد در صد قیمت تغییر خواهد کرد. 

سوالات متداول

چطوری صندلی پله پیما سفارش بدم ؟

در مرحله اول با ما تماس بگیرید و از محل نصب عکس ارسال کنید. 

آیا سراسر کشور پله پیما نصب می کنید ؟

ما در تهران و شیراز نمایندگی داریم و سراسر کشور نصب انجام می دهیم.

برای ساختمان های چندطبقه از چه مدل پله پیمایی استفاده کنم ؟

باید از پله پیما پیچشی استفاده کنید.

مشاوره قبل از خرید پله پیما

به آویژه اطمینان کنید ، پشیمان نمی شود

جدیدترین پروژه های پله پیما در کشور

ما از خود تعریف نمی کنیم. کافی است تعداد و کیفیت پروژه های آویژه را ببینید تا به ما اعتماد کنید.

اسکرول به بالا