برای مشاوره رایگان تماس بگیرید 05136079307 - 09352256530|Info@avijehdoor.ir

قفل برقی

/قفل برقی
قفل برقی2019-12-03T06:27:44-01:00

قفل برقی

قفل برقی

نسل اول و قدیم قفل های برقی ، قفل های برقی زنجیری است که معمولا مشکلات و خرابی های زیادی داشت از جمله خرابی یا افتادن زنجیر و مشکل در بازکردن درب با ایفون . قفل های زنجیری از امنیت پایینی برخوردار بود که به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی ، قفل های برقی کله گاوی یا لاک پشتی ایجاد شدند که از امنیت بالا ، طول عمر  مناسب برخوردارند.

قفل برقی ریموتی tsa
قفل برقی یوتاب

قفل برقی لاک پشتی (کله گاوی)

قفل برقی درب پارکینگی و درب نفر رو در جهت افزایش امنیت درب ورودی بکار می رود . یکی از پرکاربردترین و جدیدترین انواع قفل برقی ، قفل کله گاوی یا قفل لاک پشتی می باشد که در دو نوع ضامن دار و بدون ضامن قابل ارائه می باشد که با آیفون امکان کنترل و بازکردن را داراست .

برترین برندهای موجود در ایران می توان به قفل برقی یوتاب – قفل برقی کاویان – قفل برقی سیماران – قفل برقی ویرو – قفل برقی سیزا ایتالیا در دو مدل ضامن دار و بدون ضامن می باشد که با کلید ساده و کامپیوتری و همچنین با آیفون و درب بازکن برقی قابل کنترل می باشد .

قفل ریموت دار – تگ – کارت

یکی از قفل هایی که جدیدا توسط یکی از شرکت های ایرانی تولید شده قفل برقی تی اس ای TSA می باشد که به صورت پک کامل شامل تگ های جاسوئیچی ، کارت rfid ، کلید ساده و کامپیوتری ، ریموت فابریک

قفل مقابل برقی یا قفل برابری برقی 

قفل های برابری یا مقابل برقی از جمله قفل هایی هستند که امکان استفاده و برقی کردن درب های ضدسرقت – الومینیومی – چوبی و درب هایی که امکان نصب قفل های زبانه ای یا کله گاوی نمی باشد می توان از قفل های برابری برقی استفاده کرد. 

امکان کنترل بوسیله شاسی – ریموت – تگ برای قفل های مقابل برقی یا قفل برابری برقی مهیا می باشد. همچنین قفل های برابری توسط شرکت های مطرح ایرانی از قبیل قفل رجبی و الکتروپیک قفل برقی یوتاب نیز تولید شده است که قیمت مناسب تری نسبت به قفل های آلمانی و اسپانیایی و ایتالیایی موجود در بازار دارد. نکته حایز اهمیت این است که قفل های ایرانی عموما با یکسال گارانتی و این درحالی است که قفل های اروپایی دارای گارانتی نمی باشند. 

تعمیرات و خدمات انواع درب های اتوماتیک از جمله توانمندی های آویژه دُر می باشد که در سطح وسیع با حفظ خط مشی , مشتری مداری صورت می گیرد .

از آموزش های رایگان و مطالب آموزشی ما دیدن فرمایید

روی عکس زیر کلیک نمایید 

در صورت تمایل به ثبت سفارش تعمیراتی از سایر خدمات ما دیدن فرمایید 

عملکرد پرده هوا - کارکرد پرده هوا

روی عکس کلیک نمایید 

درب برقی منزل مسکونی – جک برقی پارکینگ Genius جنیوس

روی عکس کلیک نمایید 

آموزش تنظیم ریموت کرکره برقی - تعمیر کرکره اتوماتیک

روی عکس کلیک نمایید 

از سایر مطالب آموزشی ما نیز دیدن فرمایید