شرکت آویژه در

قفل برقی یوتاب

قفل برقی ریموتی یوتاب - منبع تغذیه قفل برقی

انواع قفل برقی یوتاب کدام است و چطور بهترین مدل آن را انتخاب کنیم ؟ 

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین مدل های قفل برقی ایرانی ، قفل برقی یوتاب می باشد که محصولی از شرکت الکتروپیک می باشد. 

چرا قفل برقی یوتاب بخریم ؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چرا قفل برقی یوتاب بخریم ؟ چرا سایر مدل های قفل برقی را نخریم ؟ چه برتری قفل یوتاب نسبت به سایر مدل ها دارد ؟ برخی از مهمترین دلایلی که شما را مجاب به خرید قفل یوتاب می نماید عبارتنداز : 

تعمیر قفل برقی یوتاب Utab

قفل برقی یوتاب Utab

خرید قفل برقی یوتاب مشهد

قفل برقی یوتاب یکی از برترین برندهای قفل برقی ایرانی می باشد. که جهت خرید قفل برقی یوتاب مشهد می توانید از طریق شرکت آویژه در اقدام کنید.

تعمیر قفل برقی یوتاب چگونه انجام می‌شود؟ قفل برقی  یوتاب ریموتی کله گاوی/لاک پشتی یوتاب ، از قفل های برقی منحصر به فردی است که قابلیت های ویژه ای را داراست. 

این قفل علاوه بر امنیت بالایی که نسبت به قفل های ساده داراست با ولتاژ 12 ولت -1.5 امپر جریان کار می کند . همچنین این قفل در برابر لرزش و ضربه های زیاد جهت بازشدن مقاوم می‌باشد.

به راحتی امکان تعریف تگ  – کارت و ریموت برای این قفل مهیا می باشد و کاربران قابلیت استفاده از آن را دارند. ضمنا این قفل کارکرد خود با آیفون را نیز حفظ کرده است. 

قفل یوتاب امکان نصب بر روی انواع درب های فلزی آهنی ورودی ساختمان پارکینگ آپارتمان که قبلا از قفل های زنجیری استفاده می کردند را داراست.

امکان نصب قفل به صورت عمودی و افقی وجود دارد. امکان اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد و انواع آیفون ها و درب بازکن های مسکونی در برندهای مختلف – همچنین امکان نصب بر روی انواع جک های پارکینگی اتوماتیک را داراست.

پیشنهاد میکنم مقاله بهترین قفل برقی درب حیاط را مطالعه نمایید.

انواع قفل برقی یوتاب 

بهتر است قبل از خرید قفل برقی یوتاب ، با انواع قفل برقی یوتاب آشنا باشید تا بتوانید خرید مطمئن تری داشته باشید . برخی از مهمترین انواع قفل برقی یوتاب شامل : 

  • قفل برقی یوتاب مدل 1093 :

محبوب ترین مدل قفل برقی یوتاب که به عنوان قفل کله گاوی یوتاب شناخته می شود. 

  • قفل برقی یوتاب مدل 1194 

قفل یوتاب

نسل قبلی قفل های یوتاب که به قفل یوتاب زبانه ای شناخته می شود 

  • قفل برقی یوتاب مدل 898

اولین نسل قفل زبانه ای یوتاب می باشد.

  • قفل برقی یوتاب ریموت دار 

قفل برقی یوتاب ریموت دار ، از قفل های برقی منحصر به فردی است که قابلیت های ویژه ای را داراست. 

قفل برقی یوتاب ریموت دار علاوه بر امنیت بالایی که نسبت به قفل های ساده داراست با ولتاژ 12 ولت -1.5 امپر جریان کار می کند . همچنین این قفل در برابر لرزش و ضربه های زیاد جهت بازشدن مقاوم می باشد.

قفل برقی یوتاب ریموت دار  به راحتی امکان تعریف تگ  – کارت و ریموت برای این قفل مهیا می باشد و کاربران قابلیت استفاده از آن را دارند. ضمنا این قفل کارکرد خود با آیفون را نیز حفظ کرده است. 

قفل ریموت دار یوتاب امکان نصب بر روی انواع درب های فلزی آهنی ورودی ساختمان پارکینگ آپارتمان که قبلا از قفل های زنجیری استفاده می کردند را داراست.

قفل ریموت دار یوتاب

امکان نصب قفل برقی یوتاب ریموت دار به صورت عمودی و افقی وجود دارد. امکان اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد و انواع آیفون ها و درب بازکن های مسکونی در برندهای مختلف – همچنین امکان نصب بر روی انواع جک های پارکینگی اتوماتیک را داراست.

مشخصات قفل برقی یوتاب ریموت دار الکتروپیک :

برخی از مهمترین مشخصات قفل برقی یوتاب ریموت دار عبارتنداز :

منبع تغذیه مخصوص قفل برقی یوتاب ریموت دارنیز از قابلیت های ویژه ای برخوردار است . این منبع تغذیه علاوه بر کنترل قفل برقی ، امکان کنترل روشنایی پارکینگ و کنترل آیفون را نیز دارا می باشد. 

قفل برقی یوتاب ریموت دار دارای دو عدد ریموت می باشد که امکان استفاده در درب برقی و اضافه شدن و نصب بر روی آن را نیز دارد . 

همچنین قفل برقی یوتاب ریموت دار مجهز به 5 عدد کلید – صفحه نصب قفل و متعلقات مخصوص به نصب می باشد. همچنین امکان ارایه نسخه کلید کامپیوتری نیز می باشد.

جنس کلید ها استیل بوده و قفل ریموت دار از ورق گالوانیزه ساخته شده است.

مجهز به شاسی مکانیکی جهت بازکردن درب از داخل که بوسیله کلید می توان شاسی را قفل نمود.

مشخصات قفل برقی یوتاب

در این بخش به بررسی مهمترین قابلیت ها و مشخصات قفل برقی یوتاب می پردازیم. قفل یوتاب را می توان یکی از بهترین قفل های حیاطی دانست که از کیفیت و پشتیبانی و تامین قطعات مناسبی برخوردار هست.

منبع تغذیه مخصوص قفل برقی نیز از قابلیت های ویژه ای برخوردار است . این منبع تغذیه علاوه بر کنترل قفل برقی ، امکان کنترل روشنایی پارکینگ و کنترل آیفون را نیز دارا می‌باشد. 

قفل برقی ریموتی یوتاب دارای دو عدد ریموت می‌باشد که امکان استفاده در درب برقی و اضافه شدن و نصب بر روی آن را نیز دارد‌. 

همچنین این قفل مجهز به 5 عدد کلید – صفحه نصب قفل و متعلقات مخصوص به نصب می باشد. همچنین امکان ارایه نسخه کلید کامپیوتری نیز می‌باشد.

جنس کلید ها استیل بوده و قفل از ورق گالوانیزه ساخته شده است.

مجهز به شاسی مکانیکی جهت بازکردن درب از داخل که بوسیله کلید می توان شاسی را قفل نمود.

راهنمای تعمیر قفل برقی

نصب قفل برقی یوتاب مشهد

نصب قفل برقی یوتاب مشهد باید توسط نصاب حرفه ای و کارشناس انجام گیرد. چه بسیار بوده که به دلیل ناشی بودن نصاب ، مشکلات عدیده ای برای مشتری ایجاد شده است. نصب قفل برقی یوتاب مشهد دارای عملیات جوشکاری ، سیم کشی ، اتصال به ایفون ، ریموت و تگ می باشد. 

اگر می خواهید قفل یوتاب را بوسیله تگ و کارت به صورت کاملا هوشمندانه باز کنید حتما با محصول درب بازکن کارتی آویژه آشنا شوید.

شرکت آویژه توانمندی نصب انواع مدل قفل برقی یوتاب در مشهد را داراست.

در ویدئوی زیر می توانید مراحل نصب قفل برقی یوتاب که توسط شرکت الکتروپیک یوتاب تهیه شده را به صورت دقیق مشاهده نمایید.

چرا قفل یوتاب را از آویژه بخریم ؟

در صورتی که قفل یوتاب را از آویژه بخرید مزایای بسیاری نصیب شما خواهد شد این را به شما قول می دهیم :

قفل برقی یوتاب

تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد

عملیات تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد یکی از حساس ترین کارهایی است که بهتر است توسط تعمیرکار متخصص انجام گیرد. تشخیص و عیب یابی مشکل در قفل یوتاب ، کار دشواری است و نیازمند تجربه می باشد. 

در بسیاری موارد مشتریان هزینه های بسیاری در جهت تعمیر قفل یوتاب کرده و از هزینه های مجدد تعمیر قفل یوتاب کلافه شده اند پیشنهاد میکنیم یکبار برای همیشه آویژه را امتحان کنید.

تعمیر قفل برقی یوتاب را می‌توان یکی از با کیفیت ترین مدل های قفل برقی ایرانی دانست که نسبت به سایر مدل های قفل برقی به ندرت به مشکل می‌خورد و کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. شرکت آویژه دُر نمایندگی تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد می‌باشد که به صورت تخصصی در جهت تعمیر و خدمات پس از فروش انواع قفل برقی یوتاب اقدام می‌نماید.

قطعات تعمیر قفل برقی یوتاب

تامین قطعات و لوازم یدکی انواع قفل برقی یوتاب در مشهد انجام می‌گیرد.

فروش بوبین قفل برقی یوتاب

بوبین قفل برقی یوتاب را می‌توان حساس ترین قطعه قفل برقی یوتاب دانست که بیشتر از سایر قطعات مشکل پیدا می کند و عموما تعمیرات آن توجیه ندارد و در بسیاری موارد باید تعویض گردد البته تشخیص این ایراد باید توسط کارشناس انجام گیرد. شرکت آویژه در فروش و تعمیر بوبین قفل برقی یوتاب را در مشهد با قیمت مناسب ارایه می‌دهد.

فروش بوبین قفل برقی یوتاب با قیمت مناسب در شهر مشهد

فروش بوبین قفل برقی
فروش بوبین قفل برقی

نمایندگی تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد

اویژه به عنوان نمایندگی فروش و تعمیر انواع مدل قفل برقی یوتاب می باشد. اویژه توانایی ارایه خدمات و فروش انواع قطعات و تجهیزات جانبی قفل برقی کله گاوی یوتاب را داراست. شما مشتریان عزیز در صورت خرید مستقیم قفل برقی کله گاوی یوتاب از فروشگاه اویژه می‌توانید از خدمات مستقیم گارانتی اویژه استفاده نمایید. 

قیمت تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد

قیمت تعمیر قفل برقی یوتاب در مشهد با تخفیف ویژه ای ارايه می گردد که بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

09352256530 – 05136079307

راهنمای نصب و تعمیر قفل برقی یوتاب

در این بخش شما می توانید به صورت کاملا رایگان و با کلیک بر روی دکمه زیر ، راهنمای نصب و سیم کشی قفل برقی یوتاب مدل 1194 زبانه ای را دانلود نمایید.

برای تعمیر قفل برقی در مشهد می‌توانید با آویژه تماس بگیرید.

قفل برقی کله گاوی

مقایسه قفل برقی ایرانی و ایتالیایی

سوالات متداول 

خدمات پس از فروش قفل یوتاب کجاست ؟

خدمات پس از فروش قفل یوتاب در مشهد ، شرکت آویژه می باشد.

هزینه نصب قفل الکترونیکی چقدره ؟

هزینه نصب قفل الکترونیکی بستگی به کیفیت نصب و میزان زمان نصب دارد. 

علت بسته نشدن قفل برقی یوتاب چیست ؟

علت بسته نشدن قفل برقی یوتاب می تواند به دلیل ضعیف شدن فنر پشت زبانه باشد.

مقالات مرتبط

علت بسته نشدن درب اتوماتیک
درب اتوماتیک پارکینگی

علت بسته نشدن درب اتوماتیک

علت بسته نشدن درب اتوماتیک چه چیزهایی می تواند باشد؟ آیا تاکنون برای شما هم پیش آمده است که درب اتوماتیک پارکینگ شما بسته نشود؟ اگر بتوانید علت بسته نشدن درب اتوماتیک را بفهمید قطعا راه حل رفع آن مشکل برایتان راحت تر خواهد بود. در این مقاله به انواع دلایل علت بسته نشدن درب

توضیحات بیشتر »
تنظیم جک درب پارکینگ bft
مقالات آموزشی

تنظیم جک درب پارکینگ bft

تنظیم جک درب پارکینگ bft چگونه انجام می شود؟ نمایندگی جک درب پارکینگ بی اف تی در مشهد کجاست ؟ مرکز تعمیر جک بی اف تی در مشهد تنظیم جک درب پارکینگ bft به صورت صفر تا صد را در این مقاله از آویژه در بخوانید. شرکت BFT را می توان جزو اولین شرکت های

توضیحات بیشتر »
گم شدن ریموت درب اتوماتیک
مقالات آموزشی

گم شدن ریموت درب اتوماتیک

گم شدن ریموت درب اتوماتیک یک چالش بزرگی است که معمولا همه ی ما تاکنون با آن مواجه شدیم. اما در این هنگام باید چه کارهایی را انجام دهیم؟ با آویژه در همراه باشید تا ببنیم اقدامات لازم بعد از گم شدن ریموت درب اتوماتیک چیست؟ بلافاصله بعد از گم کردن ریموت درب اتوماتیک ،

توضیحات بیشتر »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا