قفل برقی یوتاب

قفل برقی ریموتی یوتاب - منبع تغذیه قفل برقی

تعمیر قفل برقی یوتاب Utab

قفل برقی یوتاب Utab

خرید و تعمیرقفل برقی یوتاب مشهد

تعمیر قفل برقی یوتاب چگونه انجام می‌شود؟ قفل برقی  یوتاب ریموتی کله گاوی/لاک پشتی یوتاب ، از قفل های برقی منحصر به فردی است که قابلیت های ویژه ای را داراست. 

این قفل علاوه بر امنیت بالایی که نسبت به قفل های ساده داراست با ولتاژ 12 ولت -1.5 امپر جریان کار می کند . همچنین این قفل در برابر لرزش و ضربه های زیاد جهت بازشدن مقاوم می‌باشد.

به راحتی امکان تعریف تگ  – کارت و ریموت برای این قفل مهیا می باشد و کاربران قابلیت استفاده از آن را دارند. ضمنا این قفل کارکرد خود با آیفون را نیز حفظ کرده است. 

قفل یوتاب امکان نصب بر روی انواع درب های فلزی آهنی ورودی ساختمان پارکینگ آپارتمان که قبلا از قفل های زنجیری استفاده می کردند را داراست.

امکان نصب قفل به صورت عمودی و افقی وجود دارد. امکان اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد و انواع آیفون ها و درب بازکن های مسکونی در برندهای مختلف – همچنین امکان نصب بر روی انواع جک های پارکینگی اتوماتیک را داراست.

راهنمای خرید قفل برقی

مشخصات قفل برقی یوتاب

منبع تغذیه مخصوص قفل برقی نیز از قابلیت های ویژه ای برخوردار است . این منبع تغذیه علاوه بر کنترل قفل برقی ، امکان کنترل روشنایی پارکینگ و کنترل آیفون را نیز دارا می‌باشد. 

قفل برقی ریموتی یوتاب دارای دو عدد ریموت می‌باشد که امکان استفاده در درب برقی و اضافه شدن و نصب بر روی آن را نیز دارد‌. 

همچنین این قفل مجهز به 5 عدد کلید – صفحه نصب قفل و متعلقات مخصوص به نصب می باشد. همچنین امکان ارایه نسخه کلید کامپیوتری نیز می‌باشد.

جنس کلید ها استیل بوده و قفل از ورق گالوانیزه ساخته شده است.

مجهز به شاسی مکانیکی جهت بازکردن درب از داخل که بوسیله کلید می توان شاسی را قفل نمود.

راهنمای تعمیر قفل برقی

نصب و تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد

شرکت آویژه توانمندی نصب انواع مدل قفل برقی یوتاب در مشهد را داراست.

تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد

تعمیر قفل برقی یوتاب را می‌توان یکی از با کیفیت ترین مدل های قفل برقی ایرانی دانست که نسبت به سایر مدل های قفل برقی به ندرت به مشکل می‌خورد و کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. شرکت آویژه دُر نمایندگی تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد می‌باشد که به صورت تخصصی در جهت تعمیر و خدمات پس از فروش انواع قفل برقی یوتاب اقدام می‌نماید.

قطعات تعمیر قفل برقی یوتاب

تامین قطعات و لوازم یدکی انواع قفل برقی یوتاب در مشهد انجام می‌گیرد.

فروش بوبین قفل برقی یوتاب

بوبین قفل برقی یوتاب را می‌توان حساس ترین قطعه قفل برقی یوتاب دانست که بیشتر از سایر قطعات مشکل پیدا می کند و عموما تعمیرات آن توجیه ندارد و در بسیاری موارد باید تعویض گردد البته تشخیص این ایراد باید توسط کارشناس انجام گیرد. شرکت آویژه در فروش و تعمیر بوبین قفل برقی یوتاب را در مشهد با قیمت مناسب ارایه می‌دهد.

فروش بوبین قفل برقی یوتاب با قیمت مناسب در شهر مشهد

فروش بوبین قفل برقی
فروش بوبین قفل برقی

نمایندگی تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد

اویژه به عنوان نمایندگی فروش و تعمیر انواع مدل قفل برقی یوتاب می باشد. اویژه توانایی ارایه خدمات و فروش انواع قطعات و تجهیزات جانبی قفل برقی کله گاوی یوتاب را داراست. شما مشتریان عزیز در صورت خرید مستقیم قفل برقی کله گاوی یوتاب از فروشگاه اویژه می‌توانید از خدمات مستقیم گارانتی اویژه استفاده نمایید. 

قیمت تعمیر قفل برقی یوتاب مشهد

قیمت تعمیر قفل برقی یوتاب در مشهد با تخفیف ویژه ای ارايه می گردد که بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

09352256530 – 05136079307

از اینستاگرام آویژه دیدن فرمایید. پیشنهاد های خوبی برایتان داریم

نمایندگی فروش و تعمیر قفل برقی کله گاوی یوتاب الکتروپیک :

اویژه به عنوان نمایندگی فروش و تعمیر انواع مدل قفل برقی یوتاب می باشد. اویژه توانایی ارایه خدمات و فروش انواع قطعات و تجهیزات جانبی قفل برقی کله گاوی یوتاب را داراست. شما مشتریان عزیز در صورت خرید مستقیم قفل برقی کله گاوی یوتاب از فروشگاه اویژه می توانید از خدمات مستقیم گارانتی اویژه استفاده نمایید. 

راهنمای نصب و تعمیر قفل برقی یوتاب

در این بخش شما می توانید به صورت کاملا رایگان و با کلیک بر روی دکمه زیر ، راهنمای نصب و سیم کشی قفل برقی یوتاب مدل 1194 زبانه ای را دانلود نمایید.

برای تعمیر قفل برقی در مشهد می‌توانید با آویژه تماس بگیرید.

قفل برقی کله گاوی

قفل برقی یوتاب ریموت دار

قفل برقی یوتاب ریموت دار ، از قفل های برقی منحصر به فردی است که قابلیت های ویژه ای را داراست. 

قفل برقی یوتاب ریموت دار علاوه بر امنیت بالایی که نسبت به قفل های ساده داراست با ولتاژ 12 ولت -1.5 امپر جریان کار می کند . همچنین این قفل در برابر لرزش و ضربه های زیاد جهت بازشدن مقاوم می باشد.

قفل برقی یوتاب ریموت دار  به راحتی امکان تعریف تگ  – کارت و ریموت برای این قفل مهیا می باشد و کاربران قابلیت استفاده از آن را دارند. ضمنا این قفل کارکرد خود با آیفون را نیز حفظ کرده است. 

قفل ریموت دار یوتاب امکان نصب بر روی انواع درب های فلزی آهنی ورودی ساختمان پارکینگ آپارتمان که قبلا از قفل های زنجیری استفاده می کردند را داراست.

امکان نصب قفل برقی یوتاب ریموت دار به صورت عمودی و افقی وجود دارد. امکان اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد و انواع آیفون ها و درب بازکن های مسکونی در برندهای مختلف – همچنین امکان نصب بر روی انواع جک های پارکینگی اتوماتیک را داراست.

قفل برقی ریموت دار

مشخصات قفل برقی یوتاب ریموت دار الکتروپیک :

برخی از مهمترین مشخصات قفل برقی یوتاب ریموت دار عبارتنداز :

منبع تغذیه مخصوص قفل برقی یوتاب ریموت دارنیز از قابلیت های ویژه ای برخوردار است . این منبع تغذیه علاوه بر کنترل قفل برقی ، امکان کنترل روشنایی پارکینگ و کنترل آیفون را نیز دارا می باشد. 

قفل برقی یوتاب ریموت دار دارای دو عدد ریموت می باشد که امکان استفاده در درب برقی و اضافه شدن و نصب بر روی آن را نیز دارد . 

همچنین قفل برقی یوتاب ریموت دار مجهز به 5 عدد کلید – صفحه نصب قفل و متعلقات مخصوص به نصب می باشد. همچنین امکان ارایه نسخه کلید کامپیوتری نیز می باشد.

جنس کلید ها استیل بوده و قفل ریموت دار از ورق گالوانیزه ساخته شده است.

مجهز به شاسی مکانیکی جهت بازکردن درب از داخل که بوسیله کلید می توان شاسی را قفل نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا