شرکت آویژه در

نصب قفل برقی برای درب پارکینگ

نصب قفل برقی روی درب پارکینگ

با توجه به افزایش سرقت و ضعف امنیت درب های پارکینگی ، استفاده از جک درب پارکینگی نمی تواند به تنهایی امنیت 100 درصدی برای شرایط پارکینگ ایجاد نماید و با توجه به افزایش استفاده و گسترش بکارگیری جک های پارکینگی ، راه های از کار انداختن این مدل درب اتوماتیک نیز در حال افزایش است. راهکاری که به شما در جهت افزایش امنیت درب اتوماتیک یا درب پارکینگ پیشنهاد می کنیم استفاده از یکی از مدل های قفل برقی می باشد که پیشنهاد ویژه ما ، قفل برقی کله گاوی می باشد.

باید دقت کنید که در انواع مدل های جک برقی پارکینگی باید قابلیت های کنترل باکس را بررسی نمایید و امکان افزودن و نصب قفل برقی برای درب پارکینگ توسط یک کارشناس متخصص بررسی گردد. در بسیاری موارد جهت استفاده از قفل برقی برای درب پارکینگ باید مشخصات فنی مرکز کنترل جک برقی پارکینگی بررسی گردد تا در صورت نیاز از بردها و گیرنده های واسط استفاده کنیم . به عنوان مثال در مورد مرکز کنترل های سیماران در مدل های Q60 باید از یک برد گیرنده مجزا به نام کارت مل استفاده می کردیم.

علت استفاده از قفل برقی برای جک درب پارکینگ

حتی در صورتی که جک درب پارکینگ در ایده ال ترین حالت ممکن نصب شده باشد بهتر است به دلایل زیر از قفل برقی برای جک درب پارکینگ استفاده نمایید.

  • عدم استقامت مناسب پایه جک

در بسیاری موارد نصاب به دلیل عدم رعایت اصول نصب مناسب پایه جک ، باعث می شود که پایه جک ها از استقامت مناسبی در برابر فشار و ضربه نداشته باشند و با یک فشار حداقلی از جا کنده شده و باعث بازشدن درب گردند.

  • استفاده از جک درب پارکینگ ضعیف

در برخی موارد نیز در صورتی که در هنگام خرید جک درب پارکینگ دقت نشود و جکی ضعیف تر از شرایط درب انتخاب گردد و یا از برندهای متفرقه و بی کیفیت بازار استفاده شود امکان شکسته شدن بازو یا جک با یک فشار حداقلی وجود دارد

نصب قفل برقی کله گاوی
نصب قفل برقی کله گاوی
  • انتخاب جک درب پارکینگ هیدرولیک

دقت کنید که در هنگام خرید جک درب پارکینگ هیدرولیکی به دلیل مکانیزم حرکتی این مدل های جک های برقی ، نیاز به استفاده از قفل برقی در اکثر موارد وجود دارد

  • فشار بیش از حد به درب پارکینگ بوسیله خودرو یا دیلم

اکثر سارقان با ایجاد فشار بیش از حد بوسیله خودرو ( مخصوصا برای درب های روبه داخل ) می توانند جک را شکسته و یا حداقل برای عبور یک نفر ، فضا ایجاد کنند که در صورت استفاده از قفل برقی ، درب کاملا قفل شده و باید فشار زیادی وارد کنند که همین امر باعث ایجاد صدا شده و مانع از سرقت می گردد.

قفل برقی مناسب جک درب پارکینگ

با توجه به حساسیت جک درب پارکینگ بهتر است از قفل های برقی با کیفیت و برند استفاده گردد که کمترین میزان خطا را از خود نشان می دهند. منظور از حساسیت این هست که در صورتی که قفل برقی عمل نکند احتمال اسیب رسیدن به جک و گیربکس ان ، افزایش می یابد . پیشنهاد آویژه استفاده از برندهای برتر قفل برقی مثل یوتاب و سیزا می باشد که کیفیت مناسبی دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا